WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
qq

Monika Brodka, Maciej Musiał i Marcin Dorociński w kampanii „Wielka zwrotka Ż”

qq Pon Lut 03, 2020 12:40 pm

kojarzenie produktu spożywczego z terminem "zwrotka" nie jest zbyt szczęśliwe :-)
Awatar użytkownika
marketer

Re: Monika Brodka, Maciej Musiał i Marcin Dorociński w kampanii „Wielka zwrotka Ż”

marketer Pon Lut 03, 2020 3:30 pm

Piwo i zwrotka źle mi się kojarzy
Awatar użytkownika
grey

Re: Monika Brodka, Maciej Musiał i Marcin Dorociński w kampanii „Wielka zwrotka Ż”

grey Pon Lut 03, 2020 3:30 pm

Najpierw więcej punktów choćby z maszynami pobierajacymi ten surowiec powinno powstać gdy mam się prosić kogoś w monopolowym o przyjęcie opakowań zwrotnych to aż mi się nie chce zwracać Lepiej zostawić w odpowiednim koszu do tego
Awatar użytkownika
omd

omd Pon Lut 03, 2020 3:30 pm

A może wyższa kaucja za butelki np. w cenie chleba? Wtedy każdy by butelki oddawał do sklepów. Teraz łazenie za 50 groszy nie ma sensu.
Awatar użytkownika
robi

robi Pon Lut 03, 2020 3:30 pm

urządzen więcej potrzeba kaucja też wiadomo Żywiec robi błąd marketingowy zamiast ładować środki finansowe w reklamę i honorarium dla śpiewaków powinni zainwestować w swoje Maszyny stacjonarne gdzieś np w marketach lub obok
Awatar użytkownika
Ania

Ania Pon Lut 03, 2020 5:16 pm

fatalne zdjęcia
Awatar użytkownika
kris

kris Pon Lut 03, 2020 10:56 pm

"qq" napisał(a): kojarzenie produktu spożywczego z terminem "zwrotka" nie jest zbyt szczęśliwe

Ale jak bardziej na miejscu w przypadku tego produktu piwopodobnego :P
Awatar użytkownika
Pijak

Pijak Śro Lut 05, 2020 11:40 pm

Powinien byc nakaz przyjmowania butelek. Ja place za butelke 50 groszy i mam wypychac gacie paragonami jak jakis lump albo prosić się kasjerki jakbym robił coś złego jak nie mam tego paragonu. Oddawanie butli też jest niehigieniczne, weźmie w rękę obslinioną szyjkę, a potem poda chleb, w sumie i tak pali szluga i leje i nie umyje rąk, ale to już inny temat. Fajna kampania, kup butelke a my cie wydymamy o 15 groszy. Postawcie automaty, lejcie wszystko w szklo i przyjmujcie wszystko drukujac kupon na zakupy za kaucje, sciagniecie dodatkowo klientow do sklepow,ale żeby tak robić to Państwo musi chcieć, bo firmy mają ekologię gdzieś. XXI wiek a oni z taką gowniana kampania wypalili wstyd. To się robi, a nie leci na wizerunek ekofirmy. Za komuny od wódy, napojow i po mleku przyjmowali. Teraz nagle ameryke odkryli. Co za placki.
Awatar użytkownika
Robert

Robert Czw Lut 06, 2020 12:25 am

Kolejne wielkie naciąganie na kasę (15 gr.) !!!. Tak wielka korporacja jak Grupa Żywiec powinna sama sfinansować całą akcję i płacić tyle co pobrała kaucji za butelkę czyli 50 gr. w końcu to ich butelki i do nich wracają. To samo się tyczy Kampanii Piwowarskiej i Carlsberg. Wielka mi akcja ściema dla poprawy wizerunku i podkręcenia sprzedaży pod przykrywką EKOLOGI. Śmiech mnie rozkłada na łopatki.
Monika Brodka, Marcin Dorociński i Maciej Musiał - jaki sponsoring od Grupy Żywiec ;-) Żenada.
Awatar użytkownika
Robert

Robert Czw Lut 06, 2020 12:34 am

"Pijak" napisał(a): Powinien byc nakaz przyjmowania butelek. Ja place za butelke 50 groszy i mam wypychac gacie paragonami jak jakis lump albo prosić się kasjerki jakbym robił coś złego jak nie mam tego paragonu. Oddawanie butli też jest niehigieniczne, weźmie w rękę obslinioną szyjkę, a potem poda chleb, w sumie i tak pali szluga i leje i nie umyje rąk, ale to już inny temat. Fajna kampania, kup butelke a my cie wydymamy o 15 groszy. Postawcie automaty, lejcie wszystko w szklo i przyjmujcie wszystko drukujac kupon na zakupy za kaucje, sciagniecie dodatkowo klientow do sklepow,ale żeby tak robić to Państwo musi chcieć, bo firmy mają ekologię gdzieś. XXI wiek a oni z taką gowniana kampania wypalili wstyd. To się robi, a nie leci na wizerunek ekofirmy. Za komuny od wódy, napojow i po mleku przyjmowali. Teraz nagle ameryke odkryli. Co za placki.

Fajny tekst dokładnie za komuny wszystko się opłacało skupować od butli po piwie po butle po jabolu i nie było z tym problemu a teraz jakieś śmieszne akcji proponuję nowy szyld dla akcji " bierzesz kasę oddaj kasę" towar wrócił do ciebie na dodatek zarobiłeś na nim sprzedając w nim towar.
Awatar użytkownika
Franco

Franco Pią Lut 07, 2020 12:14 am

Klient ma płacić za to, że sklep przyjmuje butelki. Pogratulować świetna promocja. Jeżeli rzeczywiście chodziłoby o ochronę środowiska to jest bardzo prosty sposób. PRZYJMOWAĆ BUTELKI BEZ PARAGONU W KAŻDYM SKLEPIE ZA CENĘ JAKĄ ZAPŁACIŁ KLIENT PRZY KUPNIE. Prawda jakie to proste. Wtedy bym uwierzył, że nie jest to kolejna bzdurna akcja na pokaz.
Awatar użytkownika
Stopalkoh

Stopalkoh Sob Lut 08, 2020 10:36 pm

Śmiech i jeszcze raz śmiech.Ile trzeba było kasy na kampanię wywalić kto za to zapłaci? Oczywiście klienci!!!!Kto to widział żeby kampanię reklamową robić z powodu przyjmowania butelkę.
Awatar użytkownika
Z big

Z big Pią Mar 20, 2020 10:59 pm

co Brodka śpiewa tekst
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości