WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mędrek

Monika Król znów w Radiu Wawa, zmiany w ramówce

mędrek Wto Sty 03, 2012 7:14 pm

"wzmocnienie redakcji"? :) Proszę Was, dobre sobie... Raczej szukanie miejsca dla osoby, z którą już nikt nie chce pracować, bo permanentnie zawala wszystkie projekty... Szkoda, że przy okazji niewiele ma do powiedzenia i dość irytująco brzmi. powodzenia
Awatar użytkownika
Krzysiek

Re: Monika Król znów w Radiu Wawa, zmiany w ramówce

Krzysiek Śro Sty 04, 2012 2:45 am

Drogi Medrku. Nawet nie wiesz jak bardzo zle zrobiłem czytając Twój zły, zawistny, pełen agresji, jadu, goryczy i smutku komentarz. Wciąż mam nadzieje, ze tacy ludzie jak Ty jednak kiedyś bedą szczęśliwi. Trzymam kciuki za Monike i cieszę sie z jej powrotu na radiowa antenę.
Awatar użytkownika
Krzysiek

Krzysiek Śro Sty 04, 2012 2:45 am

Drogi Medrku. Nawet nie wiesz jak bardzo zle zrobiłem czytając Twój zły, zawistny, pełen agresji, jadu, goryczy i smutku komentarz. Wciąż mam nadzieje, ze tacy ludzie jak Ty jednak kiedyś bedą szczęśliwi. Trzymam kciuki za Monike i cieszę sie z jej powrotu na radiowa antenę.
Awatar użytkownika
Krzysiek

Krzysiek Śro Sty 04, 2012 4:46 am

Awatar użytkownika
neutralizator

neutralizator Śro Sty 04, 2012 7:20 am

medrek wracaj do swojego g**** na Zurawią do Euroklozetu!
Awatar użytkownika
gucio_72

gucio_72 Śro Sty 04, 2012 10:04 am

Ja tam o "projektach" nie wiem, ale fakt faktem, że brzmi ta kobieta fatalnie...Czasy małych niezależnych stacji bez żadnego know how się już raczej definitywnie skończyły. Sztuczne uduchowienie i onanizm głosem powinny już byc w tych czasach prawnie zabronione.
Awatar użytkownika
Saint79

Saint79 Śro Sty 04, 2012 1:57 pm

"Onanizm głosem" - W przypadku tej Pani cudownie adekwatne
Awatar użytkownika
mędrek

mędrek Pią Sty 06, 2012 12:01 am

Drogi Krzysztofie, rzeczywiście czytanie Ci nie służy, bo aż Ci się posty troją;) Ja tam na brak szczęścia nie narzekam, ale też nie boję się mówić prawdy. To są akurat sprawdzone informacje. A co do brzmienia, cóż wystarczy posłuchac... Zaś co do "klozetu" to stamtąd na szczescie rychlo w czas ją wydalili....
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości