[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Monika Olejnik krytykowana przez dziennikarzy po debacie. „Pytała rozwlekle, sprzyjała Komorowskiemu”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
na emeryture

Monika Olejnik krytykowana przez dziennikarzy po debacie. „Pytała rozwlekle, sprzyjała Komorowskiemu”

na emeryture Pią Maj 22, 2015 11:08 am

cale szczescie on ajest jzu w wieku emerytalnym i za niedlugo zrzuca ja z wizji
Awatar użytkownika
Miszcz ciętej riposty

Re: Monika Olejnik krytykowana przez dziennikarzy po debacie. „Pytała rozwlekle, sprzyjała Komorowskiemu”

Miszcz ciętej riposty Pią Maj 22, 2015 11:51 am

Olejna do recyclingu, silikon i botox do odessania, reszta na kompost. Takiej amatorszczyzny, nawet po niej się nie spodziewałem. Niech odżywi stokrotki...
Awatar użytkownika
note2.0elo

Re: Monika Olejnik krytykowana przez dziennikarzy po debacie. „Pytała rozwlekle, sprzyjała Komorowskiemu”

note2.0elo Pią Maj 22, 2015 11:54 am

Redaktor Olejnik zadawała pytania bardzo rozbudowane, ale przynajmniej poruszające kontrowersyjne treści. Dzięki temu widzowie mogli się przekonać jak jest prawdziwa twarz kato-taliba Dudy.
Awatar użytkownika
Jones

Jones Pią Maj 22, 2015 11:58 am

Mnie też pytania p.Olejnik się nie podobały, ale sposób w jaki krytykują ją niektórzy dziennikarze (tak "niezależni" i "obiektywni", że aż...) jest żenujący!
Awatar użytkownika
Nelly

Nelly Pią Maj 22, 2015 12:00 pm

Za to jak dowiedziałam się, że będzie Pochanke prowadzić to pomyślałam sobie: "znowu będzie mlaskanie i patrzenie po suficie albo kartce". I nie zawiodłam się. Za każdym razem nie mogłam się doczekać jak skończy "zadawać pytanie" i współczułam obu debatującym, że muszą ją uważnie słuchać i nie zasnąć przy tym. Czy ona na prawdę ma problem ze skupieniem myśli patrząc komuś dłużej prosto w oczy?
Awatar użytkownika
Mono

Mono Pią Maj 22, 2015 12:03 pm

Nie jestem dziennikarzem, ani też nie kibicuję żadnemu kandydatowi, ale prowadzenie debaty przez Monikę Olejnik oglądałem z wielkim niesmakiem i zażenowaniem. Ta antypatyczna kobieta nie ma nic wspólnego nawet z cieniem dziennikarskiej rzetelności i .. Sprzyjanie BK było widać gołym okiem nawet po sposobie przedstawienia kandydatów. Lata świetlne dzielą poziom jej "dziennikarstwa" np. od Bogdana Rymanowskiego, którego oglądało się z przyjemnością. Popisał się zresztą także TVN, emitując napastliwą reklamę komitetu wyborczego BK tuż przed rozpoczęciem debaty. Jeśli ktoś miał złudzenia dotyczące . tej stacji, to w tym momencie zostały rozwiane.
Awatar użytkownika
czesio

czesio Pią Maj 22, 2015 12:03 pm

Postulat "neutralności światopoglądowej" to jakiś idiotyzm, podejmowanie decyzji zawsze opiera się na tym co uważa się za słuszne/prawdziwe, czyli właśnie światopogląd. Nie ma decyzji neutralnych światopoglądowo.
Awatar użytkownika
Bob

Bob Pią Maj 22, 2015 12:10 pm

@Mono: przed debatą zostały wyemitowane spoty obu kandydatów. Kłamiesz za pieniądze, czy jesteś po prostu średnio-inteligentny?
Awatar użytkownika
Złajdaczony półświatek

Złajdaczony półświatek Pią Maj 22, 2015 12:17 pm

Tak długo jak rodzime media będą w szponach/okowach zblazowanych person na usługach idiotów politycznych , tak długo media będą pośmiewiskiem .
Współcześni "dziennikarze" są tak bardzo oderwani , kto wie czy nie bardziej od polityków RP , od rzeczywistości i nie dostrzegają swojego zeszmacenia !
"dziennikarze" RP mogą jedynie rywalizować pod względem złajdaczenia z urzędasami , policjantami, duchownymi, lekarzami !
Awatar użytkownika
asia

asia Pią Maj 22, 2015 12:39 pm

ale Pochanke zrobiła "uroczy" wstęp: "polityka zagraniczna - ta lubi kontynaucję". Nie zauważyliście?!
Dla mnie dno i wodorosty
Awatar użytkownika
flakizolejem

flakizolejem Pią Maj 22, 2015 12:41 pm

nic nowego
Awatar użytkownika
hyenopiast

hyenopiast Pią Maj 22, 2015 1:57 pm

W przypadku M. Olejnik wyszło szydło z worka, no, chyba, że byla bardzo mocno zdenerwowana... i jej ne wyszło. a w przypadku Justyny Pochanke ona tam rozwelekle zadaje pytania, bo cały czas nasluchuje co tam jej męzuś - prezio ADaś P, podpowie mądrego:-) innej możliwosci nie widzę.
Awatar użytkownika
dawny trójkowicz

dawny trójkowicz Pią Maj 22, 2015 2:07 pm

kiedy wygrał AWS Monia chodziła po korytarzach wściekła wykrzykując, że to dramat, bo "czarne wygrało"
Awatar użytkownika
Wanda

Wanda Pią Maj 22, 2015 3:06 pm

Szkoda że tak nisko w swoim profesji upadła. A z początku zapowiadała się na dobra dziennikarkę. Ale z kim się przystaje takim się staje. Kolesie odejdą i co pozostanie ?
Awatar użytkownika
nikt

nikt Pią Maj 22, 2015 3:13 pm

Każdy dziennikarz ma prawo zadawać pytania dowolnie rozbudowanej treści, Monika Olejnik jak zawsze zachowywała się swobodnie i pytania traktowała jak rozmowę
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości