WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gerard z Rewy

Re: Monika Olejnik powtórzyła w TVN24 gest niemieckich piłkarzy. „Danke, Deutschland”

Gerard z Rewy Śro Lis 23, 2022 11:18 pm

Może powtórzy gest Saschy Grey?
Awatar użytkownika
Aron

Re: Monika Olejnik powtórzyła w TVN24 gest niemieckich piłkarzy. „Danke, Deutschland”

Aron Czw Lis 24, 2022 12:21 am

Ale się cieszyłem jak Japończycy zlali tych yebanych Niemców :D
Awatar użytkownika
Andyyy

Andyyy Czw Lis 24, 2022 12:54 am

Olejnik odleciała już na kolejny poziom absurdu. Jestem gejem i nie jest to wg mnie żadne „wsparcie” ani „solidaryzowanie się”. Zamiast gestów i jałowego gadania niech Olejnik popyta polityków obecnej opozycji co przez lata zrobili żeby w Polsce gejom żyło się na równi z heterykami.
Awatar użytkownika
Marek B

Marek B Czw Lis 24, 2022 3:02 am

"Andyyy" napisał(a): Olejnik odleciała już na kolejny poziom absurdu. Jestem gejem i nie jest to wg mnie żadne „wsparcie” ani „solidaryzowanie się”. Zamiast gestów i jałowego gadania niech Olejnik popyta polityków obecnej opozycji co przez lata zrobili żeby w Polsce gejom żyło się na równi z heterykami.

Też jestem gejem i żyję na równi z heterykami. Mam inne odczucia niż kolega, nie bardzo wiem, kto i gdzie miałby mnie prześladować.
Awatar użytkownika
walter

walter Czw Lis 24, 2022 6:09 am

Polska to zagłębie memoidalne 😆. Jak nie rządzący to dziennikarze/publicyści. Bareja powinien zmartwychpowstać.
Awatar użytkownika
Pablo

Pablo Czw Lis 24, 2022 7:54 am

Dziwne, w czasach komuny jej nic nie przeszkadzalo. Pracowala w rezimowym medium. Potem przyjazn z urbanem i imprezy z establiszmentem sowieckim Konstancinie.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Czw Lis 24, 2022 8:00 am

@klub malucha: Mam nadzieję, że się przy tej okazji nie zes... :)
Awatar użytkownika
Hmm

Hmm Czw Lis 24, 2022 8:34 am

Stokrotka nie ośmieszaj się.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Czw Lis 24, 2022 8:36 am

Media reżimowe będą teraz wklejać danke Deutchland do materiałów o II wojnie światowej i Auschwitz
Awatar użytkownika
Rafael

Rafael Czw Lis 24, 2022 9:15 am

Bogusław Schaeffer: "Kiedy byłam bardzo mała, jedna ręka mi śmierdziała, lecz skończyła się ma męka - teraz śmierdzi jedna ręka".
Awatar użytkownika
fgh

fgh Czw Lis 24, 2022 10:02 am

Caryca Katarzyna zapytała Michaiła Łomonosowa jak ma go nagrodzić. Uczony odpowiedział: Najjaśniejsza Pani, mianuj mnie Niemcem. Można odnieść wrażenie, że są w Polsce ludzie, którzy pragną, aby ktoś ich zamienił w Niemców.
Awatar użytkownika
sandra

sandra Czw Lis 24, 2022 10:08 am

im starsza tym głupsza..
Awatar użytkownika
Joahim

Joahim Czw Lis 24, 2022 11:46 am

Tak się wącha rękę po podrapaniu jak trener niemieckiej reprezentacji herr Joachim :D
Awatar użytkownika
lol

lol Czw Lis 24, 2022 2:06 pm

"Wolne media wolne media " napisał(a): Co w tym dziwnego że psycho fanka Für Doutchland POwiedziała Danke Doutchland a POsłowie patoopozycji wytresowani wykonywali wyuczone gesty oto odpowiedź komu służą
Bardzie dziwne jest to że jako fan TVPIS dałeś się zmanipulować tym Für Doutchland :) Choć nie to dziwne nie jest w zasadzie. W końcu widownia tej stacji to ludzie głównie mało wykształceni, ze wsi, a klasyk wspominał że przekaz razi ludzi inteligentnych, czyli przez analogię, widownia za bardzo nie jest.
Awatar użytkownika
Andyyy

Andyyy Czw Lis 24, 2022 2:33 pm

Jeszcze dodam że Monia to straszna hipokrytka - powinna jeszcze przed każdą "Kropką" klękać tak jak to robią Anglicy na znak protestu. Żenada...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości