WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

Monika Richardson i Roman Czejarek poprowadzą “Raz lepiej, raz gorzej” w TTV

Marcin Pon Lut 06, 2012 8:49 am

Monika Richardson i Roman Czejarek to na pewno gorzej… Monika w TV, nareszcie. Polska da się lubić.
Awatar użytkownika
Janusz

Re: Monika Richardson i Roman Czejarek poprowadzą “Raz lepiej, raz gorzej” w TTV

Janusz Pon Lut 06, 2012 9:06 am

Dlaczego wciąż te same zdezelowane gęby? Ta kobnieta z wrzaskliwym glosem i ten opatrzony zachrypniety prezenter. Jest tyle przepieknej młodziezy ktora swietnie dalaby sobie rade ,.Lista znienawidzonych prezenterow w TVn rośnie po Pochanke Kolendzie i Rymanowskim wrzaskliwe brzydkie stworzenie wlazi do kolejnego programu. Spadnie wam ogladalnosc! niech juz ona reklamuje dalej tę najgorszą kawe i da sobie i nam spokoj.Kiedy ona zaczyna mowic w telewizji dzieci uciekaja sprzed telewizorow.
Awatar użytkownika
wladek

Re: Monika Richardson i Roman Czejarek poprowadzą “Raz lepiej, raz gorzej” w TTV

wladek Pon Lut 06, 2012 9:38 am

Pani Richardson..., z inteligentniejszym adwersarzem nie umie rozmawiać. Oglądałem kiedyś "starcie"("potyczkę słowną") z niejakim Panem Bosakiem. A tak bardzo, kiedyś bardzo lubiłem Panią Monikę...
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pon Lut 06, 2012 10:34 am

szkoda, ze nie ma tego kanału w UPC
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Pon Lut 06, 2012 10:40 am

Dzięki UPC, że nie ma tego kanału.
Awatar użytkownika
Jagoda

Jagoda Pon Lut 06, 2012 10:49 am

No niezły zespół :( Jedni za słabi na TVP, inni na TVN... Tylko Max tam jakoś nie pasuje... Dziwność. Bleeee...
Awatar użytkownika
Kika

Kika Pon Lut 06, 2012 10:52 am

Dno, serdeńko, dno
Awatar użytkownika
As

As Pon Lut 06, 2012 3:06 pm

Znowu ta krzykliwa baba z tym swoim głupim, nienaturalnym uśmiechem ..Kiedy wreszcie TV zatopi " niezatapialnych" ???
Awatar użytkownika
ire-mac

ire-mac Pon Lut 06, 2012 3:12 pm

To normalne,ze TV publiczna ma spadek ogladalnosci przeciez to powrot komuny. Tylko propaganda.Nie ma dnia,zeby nie bylo wywiadu z Milerem,albo Oleksym. SKANDAL
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Lut 06, 2012 8:17 pm

Uwielbiam te wpisy nieszczęśliwych, brzydkich i bez perspektyw ludzi. Brawo.
Awatar użytkownika
mg

mg Pon Lut 06, 2012 10:28 pm

Powiedzcie pani Richardson, że mieszkańcy Sosnowca to sosnowiczanie, a nie sosnowianie ha ha ha
Awatar użytkownika
gorgon

gorgon Śro Lut 08, 2012 12:58 am

a mi sie te telewizje fajnie na razie oglada, para Richardson Czejarekjak trzeba, wczorajszy odcinek widzialem, nie wiem jak inni. Ale jestem na tak, będę oglądał.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości