WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wojteq

Multimedia Polska traci klientów po publikacji projektu zmian w abonamencie

Wojteq Pon Kwi 10, 2017 8:09 am

No i wylali dziecko z kąpielą.
Awatar użytkownika
conf

Re: Multimedia Polska: klienci rezygnują z płatnej telewizji już po zapowiedzi nowelizacji ustawy o abonamencie

conf Pon Kwi 10, 2017 8:40 am

a może jakieś dane zaprezentują na poparcie ? ile % umów jest zrywanych i czy to się drastycznie różni od poprzednich miesięcy czy lat? bo na gębę to można wszystko powiedzieć i wszystko udowodniać;)
Awatar użytkownika
Gonzalez

Re: Multimedia Polska: klienci rezygnują z płatnej telewizji już po zapowiedzi nowelizacji ustawy o abonamencie

Gonzalez Pon Kwi 10, 2017 8:43 am

A może to jest tak, że złe wyniki firma zwala na projekt ustawy?
Awatar użytkownika
andyd

andyd Pon Kwi 10, 2017 9:29 am

też zrezygnowałem z kablówki, nie mam zamiaru płacić na pisowską telewizję
Awatar użytkownika
seba

seba Pon Kwi 10, 2017 9:37 am

żyjemy w takich czasach że człowiek nie ma czasu przed tv usiąść

kablówki i platformy do lamusa będą coraz bardziej odchodzić bo ludzi zadowala naziemna tv cyfrowa i internet
Awatar użytkownika
raxix

raxix Pon Kwi 10, 2017 10:06 am

"macintosh" napisał(a): 31 marca 2017 zrezygnowałem z kablówki, zostawiłem internet, 50mb za 40 zł. wystarczy mi netflix i youtube. Se la vie, mthfckrs

Mam dokładnie to samo. Zrezygnowałem z tv z dniem 1 maja zostawiając sobie tylko internet w UPC wraz z netflixem i showmaxem.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pon Kwi 10, 2017 10:38 am

Kiedy do rządzących dotrze, że niemal cały Naród - niezależnie od preferencji wyborczych, nie chce płacić abonamentu RTV. I nie o to chodzi, że nikt nie chce płacić podatków - chodzi o to, że abonament jest nienawidzony bardziej niż jakiegokolwiek podatek.
Awatar użytkownika
foka

foka Pon Kwi 10, 2017 10:40 am

cyfrowy polsat ma najgorzej, bo ich klienci są najmniej zasobni i od razu zrezygnują z usług jak ich obciążą danina pisu, więc solo szykuje się na wojnę
Awatar użytkownika
widz1

widz1 Pon Kwi 10, 2017 11:04 am

He he, dobre sobie, klienci odchodzą, bo Multimedia zostały sprzedane UPC...
Awatar użytkownika
Multi coś tam

Multi coś tam Pon Kwi 10, 2017 11:55 am

Odkąd zaczeli się sprzedawać oferta tv stoi ... przecież w dvb-c do dziś nie ma 4 kanałów z mux-8.
Żenada
Awatar użytkownika
Asptt

Asptt Pon Kwi 10, 2017 12:00 pm

Netflix+showmax+Eleven+tvn player = Pocałuj mnie, rządzie, w dudę
Awatar użytkownika
antykomunista

antykomunista Pon Kwi 10, 2017 12:17 pm

A na tym netflixie i showmaxie to samo gów. co w TV.
Awatar użytkownika
Alekko

Alekko Pon Kwi 10, 2017 12:39 pm

"prawnik" napisał(a): Kiedy do rządzących dotrze, że niemal cały Naród - niezależnie od preferencji wyborczych, nie chce płacić abonamentu RTV.

Oni to wiedzą. Dlatego chcą daninę ściągać rękami prywatnyuch operatorów i poczty.
A potem przy wyborach powiedzą, że to Sejm głosował za ustawą a nie PiS.
Ktoś to będzie sprawdzał? Wątpię.

Wyborca jest głupi i co cztery lata wybiera tych samych cwaniaków, kłamiących w żywe oczy podczas kampanii.
Awatar użytkownika
wik

wik Pon Kwi 10, 2017 12:50 pm

"Multi coś tam" napisał(a): Odkąd zaczeli się sprzedawać oferta tv stoi ... przecież w dvb-c do dziś nie ma 4 kanałów z mux-8.
Żenada

Bardzo dobrze że brakuje. Przynajmniej cztery śmieciowe kanały mniej. Pamiętam jak ludzie wojowali o dodanie TVN Fabuła do MM i co jest a szłąu niema.
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Kwi 10, 2017 1:42 pm

"Asptt" napisał(a): Netflix+showmax+Eleven+tvn player = Pocałuj mnie, rządzie, w dudę

super, tylko nie zapomnij jeszcze w przyszłym roku zwolnić się z roboty, bo abonament ma być wliczony w pita;)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tquistgayl oraz 2 gości