WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
sg

Multimedia Polska testuje usługę Multimedia GO

sg Wto Lip 12, 2016 9:17 am

A który operator zaoferuje w końcu możliwość wykupienia takiej usługi bez konieczności wykupienia pakietu na tradycyjny telewizor?
Awatar użytkownika
j/a

Re: Multimedia Polska testuje usługę Multimedia GO

j/a Wto Lip 12, 2016 11:22 am

"sg" napisał(a): A który operator zaoferuje w końcu możliwość wykupienia takiej usługi bez konieczności wykupienia pakietu na tradycyjny telewizor?

żaden. bo po cholerę?
Awatar użytkownika
Sylwek

Sylwek Wto Lip 12, 2016 1:32 pm

Jak to po co...niektórzy na serio nie mają telewizorów. Do tego niektórzy chcą oglądać niektóre stację i niektóre programy, ale np. na laptopie, na smartfonie. Do tego często poza domem.
Niektórzy wybiorą usługę tylko telewizji mobilnej inni tradycyjnej i mobilnej.
Ciekawe co tam będzie bo jak sama TVP1, Polsat, TVN czy nawet Discovery i słaby kanał muzyczny to dziękuję, ale średnio mnie to interesuje. Jak będzie wszystko co mamy w pakiecie czyli od TVP1 przez AleKino, History po Canal Plus, HBO to już co innego. Np. płacimy za cały pakiet 100 zł i dodają nam możliwość oglądania wszystkiego na telefonie czasu komputerze. Pewnie nie za darmo, ale 10 zł dałoby się przeboleć. Liczy się jakość, sprawność usługi i cena wraz z ofertą. Jeśli ktoś już za to zapłacił to nie powinien dużo dokładać. Bez kanałów jak Canal, HBO i inne podobne to będzie kulawa usługa.
Awatar użytkownika
Bronek

Bronek Wto Lip 12, 2016 10:08 pm

Jest dużo kanałów ale niestety nie mogę się zalogować Animal planwet nawet jest i polsat sport extra
Awatar użytkownika
tomek

tomek Nie Lip 17, 2016 6:55 pm

Szkoda tylko ze na telefonie nie odtwarza programów
Awatar użytkownika
Były abonent obecnie jestem w UPC i zadowolony

Były abonent obecnie jestem w UPC i zadowolony Pon Lip 18, 2016 11:45 am

Najgorszy operator kablowy to Multimedia
Awatar użytkownika
maxs

maxs Pon Lip 18, 2016 5:13 pm

wiele słyszałem że UPC JEST nieuczciwe wobec abonenta ,że obsługa nie jest fachowa . Multimedia polska można mieć pretensje że ceny z kosmosu , obsługa nie fachowa .Najdroższa kablówka to owszem . UPC Jest też wcale nie lepsza oferta programowa wcale wiele się nie różni . POLSAT CYFROWY jest dostosowany do abonenta ,C+ N też .
Awatar użytkownika
Rysiek

Rysiek Pon Lip 18, 2016 11:48 pm

Na kompie też nie chce chodzić ta usługa ... Myślę, że to powinno chodzić bez rererstracji skoro piszą że tj dla wszystkich:) W Upc nie ma "E!", "13 ulicy" i "Uniwersal channe"l a tu te kanały są co z tego że drogo
Awatar użytkownika
nie ważne

nie ważne Śro Sie 17, 2016 8:22 pm

przecież to gówno nigdzie nie działa ........ na telefonie programy się nie włączają a na pc nie da się połączyć konta z fakturą ........ gówno to i tyle
Awatar użytkownika
Mag

Mag Pią Gru 16, 2016 12:54 am

Pięknie wszystko brzmi. Tylko spróbujcie to uruchomić buraka. Nie działa ani na tablecie ani komórce. Mam ich neta 30MB. Szajs i tyle
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 8 gości