[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Multimedia Polska w 2011 r.: telewizja cyfrowa najbardziej do góry

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pol

Multimedia Polska w 2011 r.: telewizja cyfrowa najbardziej do góry

pol Czw Sty 26, 2012 12:20 am

najbardziej gów..na firma i oszukancza jaką znam. Nają gdzieś klientow , sygnał cyfrowy tylko w duzych miejscowosciach a analog jakosc ma do d..py. Na szczescie wchodzi naziemnai są satelity wiec mogą mnie pocałować
Awatar użytkownika
Max

Re: Multimedia Polska w 2011 r.: telewizja cyfrowa najbardziej do góry

Max Czw Sty 26, 2012 10:32 am

Nie mogę narzekać. Kupiłem ostatnio pakiet za 79 zł. Kto inny da mi taką ofertę???
Awatar użytkownika
Patryk41

Patryk41 Czw Sty 26, 2012 10:52 am

Ceny spadają, bez dwóch zdań. Za 129 zł mam w Multimedia neta 20-stkę, tv cyfrową z nagrywarką i telefon, a jeszcze nie tak dawno mniej więcej tyle płaciłem za Neo :)
Awatar użytkownika
Janek

Janek Czw Sty 26, 2012 11:13 am

A ja mam Internet ze wspólnoty mieszkaniowej za 20 zł miesięcznie i mam w dopie Multimedia
Awatar użytkownika
Wizard

Wizard Pią Sty 27, 2012 10:28 am

Pytałem o 120 Mb/s, chcę wziąć do firmy. Jak zacznę, używać to dam znać jak się Multimedia sprawują. Mój były wspólnik ma u nich firme i jest zadowolony. Zobaczymy.
Awatar użytkownika
K120

K120 Pią Sty 27, 2012 10:00 pm

Chłopie nie ważne ile masz do siebie a ile od siebie powiedz że chcesz symetrycznie 120 / 120 i wszystko w temacie ich ,,profesjonalizmu" bo sami mają od siebie 120 ....ale na całe miasto :)
Awatar użytkownika
ert345

ert345 Nie Lut 12, 2012 5:33 pm

Moim zdaniem to oferta programowa może być ciekawsza anie dawanie bo zamiast ciekawych kanałów to daje się tandetę i szmirę np. mango 24, itv , i wiele podobnych jak tv disco to zamiast tego można dać discavery ,lub kanał sportowy .
Awatar użytkownika
Rudy22

Rudy22 Wto Lut 14, 2012 11:17 am

Dać - prosto powiedzieć. TO cały proces negocjacji cen. Jeśli zaś chodzi o sport to Multimedia Polska mają zdecydowanie najlepszą ofertę.
Awatar użytkownika
magda

magda Pią Lut 17, 2012 8:46 am

Multimedia? nie polecam, firma nierzetelna, oszukuje klientów, w trakcie umowy (bez aneksu) zmienia nowym regulaminem okres wypowiedzenia z 1miesiąca na 3miesiące.
Naciągacze, wyłudzacze i egzekutorzy. Dopóki klienci nie będą skarżyć tych praktyk, dopóty będziemy oszukiwani i naciągani. Praktykami Multimedia powinien zająć się UOKiK, jak otrzymają stosowną karę, może zaczną szanować swoich klientów, a nie bezpodstawnie zastraszać windykatorami, komornikami i egzekucją rzekomych należności. Nie polecam i bojkotuję po własnych doświadczeniach z nimi. Wszystkim znajomym odradzam, jak się podpisuje umowę są bardzo mili, bardziej przykre finansowo jest rozstanie się z tą firmą.
Mieszkam w Tarnowie korzystałam z promocyjnego pakietu tv i poznałam cały mechanizm i podstępne praktyki Multimedia. Dla przykładu rzetelności i szanowania klienta daję ZETO z Tarnowa, oni potrafią wysłać do klienta informację o kończącym się okresie promocyjnym i nowym taryfikatorze w stosownym czasie, a by klient nie był podstępnie stawiany przed faktem wysokich opłat (jak to robi Multimedia) i mógł dobrowolnie sam zadecydować o wyborze. Nigdy więcej MULTIMEDIA ! NIE POLECAM, A WRĘCZ PRZESTRZEGAM PRZED NIMI !!!!!
Awatar użytkownika
magda

magda Pią Lut 17, 2012 8:48 am

Multimedia? nie polecam, firma nierzetelna, oszukuje klientów, w trakcie umowy (bez aneksu) zmienia nowym regulaminem okres wypowiedzenia z 1miesiąca na 3miesiące.
Naciągacze, wyłudzacze i egzekutorzy. Dopóki klienci nie będą skarżyć tych praktyk, dopóty będziemy oszukiwani i naciągani. Praktykami Multimedia powinien zająć się UOKiK, jak otrzymają stosowną karę, może zaczną szanować swoich klientów, a nie bezpodstawnie zastraszać windykatorami, komornikami i egzekucją rzekomych należności. Nie polecam i bojkotuję po własnych doświadczeniach z nimi. Wszystkim znajomym odradzam, jak się podpisuje umowę są bardzo mili, bardziej przykre finansowo jest rozstanie się z tą firmą.
Mieszkam w Tarnowie korzystałam z promocyjnego pakietu tv i poznałam cały mechanizm i podstępne praktyki Multimedia. Dla przykładu rzetelności i szanowania klienta daję ZETO z Tarnowa, oni potrafią wysłać do klienta informację o kończącym się okresie promocyjnym i nowym taryfikatorze w stosownym czasie, a by klient nie był podstępnie stawiany przed faktem wysokich opłat (jak to robi Multimedia) i mógł dobrowolnie sam zadecydować o wyborze. Nigdy więcej MULTIMEDIA ! NIE POLECAM, A WRĘCZ PRZESTRZEGAM PRZED NIMI !!!!!
Awatar użytkownika
A_jak

A_jak Pią Lut 17, 2012 10:56 am

Uuuuuu, widzę ktoś nie za bardzo chciał rachunki płacić. No tak, najlepiej mieć wszystko, a nie płacić nic :)
Awatar użytkownika
dorotEA

dorotEA Pią Gru 07, 2012 10:51 am

Firma Multimedia przejęła mojego operatora Stream. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. Zmienili mi bez ostrzeżenia ofertę programową. Nie mam możliwości zakończenia wcześniej umowy. Ilość kanałów mi się zgadza!!!! Nie ważne że nie mam tych dla których podpisałam umowę. Zmieniają regulaminy bez informowania o tym Klientów. Obsługa niemiła, kilometrowe kolejki w biurze. Firma nierzetelna i niepoważna. Będę ostrzegać wszędzie gdzie tylko mogę. Na razie sprawa jest u rzecznika.
Awatar użytkownika
Ina

Ina Pon Gru 10, 2012 10:42 am

Ja jestem zadowolona. Dlaczego? Z jednego, prostego powodu: od dwóch miesięcy nie buło żadnej awarii, co u poprzedniego właściciela było nie do pomyślenia!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości