[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Multimedia Polska z 824 tys. abonentów i zyskiem wyższym o 70 proc.

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jerzy z Wrocka

Multimedia Polska z 824 tys. abonentów i zyskiem wyższym o 70 proc.

Jerzy z Wrocka Śro Mar 02, 2016 11:17 am

Dzięki mnie mają taki zysk. Skończyła mi się umowa promocyjna i poczęstowali mnie fakturą na 372 zł za internet 12Mb ... miesięcznie, bo to ponoć ich standardowa cena !!
Awatar użytkownika
Multimedia to taki Enron po Polsku

Re: Multimedia Polska z 824 tys. abonentów i zyskiem wyższym o 70 proc.

Multimedia to taki Enron po Polsku Śro Mar 02, 2016 4:08 pm

Niezłe bajeczki, i po co Panie Prezesie wciskać taki kit :) he he he
Awatar użytkownika
Człowiek z USA

Człowiek z USA Czw Mar 03, 2016 6:12 pm

Co ludzie myślą o ich danych o ilości abonentów oraz wynikach finansowych tej firmy pokazało ostanie ich nieudane wejście na giełdę.
Awatar użytkownika
DYRO

DYRO Czw Mar 03, 2016 9:57 pm

Naszym klientom oferujemy nie tylko najwyższej klasy usługi telekomunikacyjne
.ALE SIĘ UBAWIŁEM HA HA HA
Awatar użytkownika
Piotr z Gdyni

Piotr z Gdyni Pon Mar 07, 2016 1:27 pm

Prawda jest taka że, firma traci dramatycznie abonentów dodatkowo firma jest na sprzedaż od wielu miesięcy tylko chętnych brak.
Awatar użytkownika
Inwestor z USA

Inwestor z USA Śro Mar 16, 2016 11:26 am

Po co mi firma która zaraz będzie miała wiele procesów sądowych o ograniczenie konkurencji szczególnie w małych miastach.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości