[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Multipleksy dalej zamknięte. "Czekamy na uspokojenie sytuacji pandemicznej"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
5 marca 21

Multipleksy dalej zamknięte. "Czekamy na uspokojenie sytuacji pandemicznej"

5 marca 21 Pią Mar 05, 2021 9:09 am

Kina to nie towar niezbędny do życia może być zamknięty długo nawet latami, zwłaszcza że należą do obcych nam nacji.
Awatar użytkownika
asa

Re: Multipleksy dalej zamknięte. "Czekamy na uspokojenie sytuacji pandemicznej"

asa Pią Mar 05, 2021 10:15 am

to jest biznes bez perspektyw pandemie i mutacje beda co rok
Awatar użytkownika
Krzysiek36

Krzysiek36 Pią Mar 05, 2021 10:16 am

Tylko pani Prezes Cinema do Normalności to jeszcze ho ho ho a właśnie otwarcie kin daje taki prze smak normalności liczymy na was .
Awatar użytkownika
Gezi

Gezi Pią Mar 05, 2021 10:17 am

Ta Agora zupełnie jak mój kot miałczy i drapie w drzwi od ogrodu a jak mu otworzę to i obrażoną minę i od odchodzi
Awatar użytkownika
tom

tom Pią Mar 05, 2021 11:31 am

#Zostań w domu
Awatar użytkownika
bart

bart Pią Mar 05, 2021 12:24 pm

"tom" napisał(a): #Zostań w domu
........ szczególnie, że od co najmniej 20 lat większość z tego co się kręci dla kin to woła o pomstę do nieba.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pią Mar 05, 2021 9:15 pm

"kolis" napisał(a): Te wasze komentarze mnie dobijają. Po co mają się kina otwierać, skoro filmów nie ma.

Tak? A "Na rauszu", "Obiecująca. Młoda. Kobieta""? A "Sound of metal", a "Palm Springs"? Polecam sprawdzić np. dzisiaj Promising Young Women w Kinie Luna w Warszawie. 100% miejsc sprzedanych
Awatar użytkownika
zenek

zenek Sob Mar 06, 2021 12:56 am

"Michał" napisał(a):
"kolis" napisał(a): Te wasze komentarze mnie dobijają. Po co mają się kina otwierać, skoro filmów nie ma.

Tak? A "Na rauszu", "Obiecująca. Młoda. Kobieta""? A "Sound of metal", a "Palm Springs"? Polecam sprawdzić np. dzisiaj Promising Young Women w Kinie Luna w Warszawie. 100% miejsc sprzedanych

Spokojnie, elektorat PiS nie zna tego kina, o którym piszesz. Liczy się prosta hucpa w TV, sylwester marzeń Kurskiego i trochę ruskich seriali.
Awatar użytkownika
Ja_2021

Ja_2021 Sob Mar 06, 2021 12:08 pm

Multupleksy zamknięte, a kina studyjne pękają w szwach. Cóż, wiadomka kto na tym straci.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości