[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Muzo.fm z 6,1 mln zł wpływów i 1,6 mln zł zysku operacyjnego

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gienia

Muzo.fm z 6,1 mln zł wpływów i 1,6 mln zł zysku operacyjnego

Gienia Wto Wrz 08, 2020 8:34 am

Warzywniak pod moim blokiem więcej zarabia
Awatar użytkownika
Kuba

Re: Muzo.fm z 6,1 mln zł wpływów i 1,6 mln zł zysku operacyjnego

Kuba Wto Wrz 08, 2020 11:07 am

"Gienia" napisał(a): Warzywniak pod moim blokiem więcej zarabia
No to się tam zatrudnij :)
Awatar użytkownika
1233

1233 Wto Wrz 08, 2020 12:17 pm

"Jesienią ub.r. Muzo.fm otrzymało od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesję na nadawanie w systemie cyfrowym DAB+ stacji o profilu informacyjno-biznesowo-muzycznym."
To nie nowa koncesja, tylko rozszerzenie starej o możliwość emisji w systemie DAB+.
Awatar użytkownika
Jest mi to radio obojętne

Jest mi to radio obojętne Wto Wrz 08, 2020 4:01 pm

Muzo w porównaniu do Nowego Świata muzycznie może im buty czyścić.Stacja tak komercyjna że szok.Kiedyś słuchałem ale przestałem dawno temu i wcale nie żałuję.W kółko to samo i na jedno kopyto w porównaniu do dawnej eski Rock to przepaść.Wszystko robione na siłę.
Awatar użytkownika
bolo

bolo Wto Wrz 08, 2020 5:53 pm

"Jest mi to radio obojętne " napisał(a): Muzo w porównaniu do Nowego Świata muzycznie może im buty czyścić.Stacja tak komercyjna że szok.Kiedyś słuchałem ale przestałem dawno temu i wcale nie żałuję.W kółko to samo i na jedno kopyto w porównaniu do dawnej eski Rock to przepaść.Wszystko robione na siłę.

Tak ci to obojętne i tak nie żałujesz, że aż musisz wydusić to z siebie na forum?
Awatar użytkownika
pakera

pakera Wto Wrz 08, 2020 5:54 pm

"Gienia" napisał(a): Warzywniak pod moim blokiem więcej zarabia

Ty przez całe życie nie zarobisz tyle ile warzywniak.
Awatar użytkownika
hahaha

hahaha Wto Wrz 08, 2020 6:00 pm

"Jest mi to radio obojętne " napisał(a): Muzo w porównaniu do Nowego Świata muzycznie może im buty czyścić.Stacja tak komercyjna że szok.Kiedyś słuchałem ale przestałem dawno temu i wcale nie żałuję.W kółko to samo i na jedno kopyto w porównaniu do dawnej eski Rock to przepaść.Wszystko robione na siłę.

Jeśli porównujesz stację, która musi na siebie zarobić z projektem, który robi co chce, bo nie ma opłat koncesyjnych i utrzymuje się ze zbiórek społecznych, to znaczy, że nie masz zielonego pojęcia o tym rynku.
Awatar użytkownika
On

On Wto Wrz 08, 2020 8:47 pm

Ale skoro niemała część reklam w Muzo to reklamy firm należących do Pana Solorza, to znaczy, że w dużej mierze jes to przekładanie pieniędzy z kieszeni w marynarce właściciela do kieszeni w spodniach właściciela. Nie ma czym się publicznie chwalić.
Awatar użytkownika
Rafik

Rafik Śro Wrz 09, 2020 12:04 pm

Jak dla mnie to i tak najlepsze radio, słucham, ubóstwiam, polecam :)))))
Strażnicy świtu, Bisior i Anna - boscy :)
Awatar użytkownika
pasz

pasz Śro Wrz 09, 2020 3:45 pm

Zarżnęli PIN FM, stworzyli Muzo FM.
Miał być sukces komercyjny, tymczasem pod względem słuchalności nie jest wcale lepiej, niż za czasów poprzednika.
Chyba jednak porażka, na razie podtrzymywana przy życiu przez siostrzane spółki Solorza.
Awatar użytkownika
parol

parol Śro Wrz 09, 2020 6:03 pm

"pasz" napisał(a): Zarżnęli PIN FM, stworzyli Muzo FM.
Miał być sukces komercyjny, tymczasem pod względem słuchalności nie jest wcale lepiej, niż za czasów poprzednika.
Chyba jednak porażka, na razie podtrzymywana przy życiu przez siostrzane spółki Solorza.

To akurat nieprawda. Każdy, kto widzi badania słuchalności wie, że Muzo ma znacznie lepsze wyniki niż PIN. Trzeba to przyznać niezależnie od sympatii albo antypatii.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości