WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Faber

Na stacjach Orlen kupimy mięso, kosmetyki i ubrania? Koncern ma plany na rozwój

Faber Wto Sty 09, 2018 2:55 am

To pomysł który mógł się sprawdzić w II połowie XX. ale nie teraz. To ma być konkurencja dla Marketów? Na stacji paliwa interesuje mnie jakość paliw, cena i sprawna obsługa. Mała przekąska, dobra kawa,coś z akcesoriów do samochodu; handel hurtowy w tym się nie mieści. Jak jadę to nie tankuję w Orlenie, bo tam paliwo zawsze jest droższe. Pytam dlaczego? W prywatnej stacji w Jarocinie obsługa sama sprawdziła mi ciśnienie w oponach - nie musiałem biegać po końcówkę do węża i potem do toalety myć ręce. Przemyślcie inne podejście do klienta, a nie ryby, gatki, mięso..........
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Na stacjach Orlen kupimy mięso, kosmetyki i ubrania? Koncern ma plany na rozwój

Marcin Wto Sty 09, 2018 4:55 am

No to już wiemy kogo lobbing zadziałał i pod kogo była pisana ustawa. Gratuluję Orlenowi, nieźle się ustawił ;P
Awatar użytkownika
Rico Gross

Re: Na stacjach Orlen kupimy mięso, kosmetyki i ubrania? Koncern ma plany na rozwój

Rico Gross Wto Sty 09, 2018 6:17 am

Dzięki Orlen, teraz żona będzie mi mówić, "tylko już nie zapomnij kupić ogrórków na stacji".
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Sty 09, 2018 7:38 am

Lekiem na prawa głupie, w Polsce nadużywanym, jest obejście lub ominięcie prawa.
Działanie legalne, lecz godzące w istotę ustawy.

Biorąc pod uwagę niską jakość prawnych sejmotworów, to strategia skuteczna. Na długą metę to postawa antypaństwowa. Lepsze wyniki rozwoju osiągają państwa, których Obywatele wprost i stanowczo zwalczają głupie prawa, niż państwa w których prawa się omija.

Ps. Orlen sporo ryzykuje. Na Węgrzech ustawa o zakazie handlu w niedzielę okazała się być tak znienawidzonym prawem, że Orban pod presją groźby referendum, się z niej chyłkiem wycofał. Bo choć ludzie, gdy odpowiednio zadasz pytanie, to deklkaratywnie "troszczą się" o panie kasjerki, to w rzeczywistości i tak chcą być obsłużeni. Bo świat w niedzielę nie staje. Pracuje ksiądz, organista, kelner, komunikacja, restauracja, prawnik w domu pisze pozew, a Sędzia uzasadnienie. Lekarz leczy.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Wto Sty 09, 2018 9:06 am

Już teraz jak sporadycznie tankowałem to cholera mnie brała "Może płyn do spryskiwaczy", "Polecamy hotdoga", "Może pyszną kawę". Teraz do tego dojdzie oferowania karków, ogórków i ciuchów prosto z Bangladeszu. Paliwo... pozostanie tankowanie na automatach.
Awatar użytkownika
Jwch

Jwch Wto Sty 09, 2018 10:03 am

Sprzedaż hurtowa moski, więc troszkę zrozumienia, nie kupisz sobie kilo cyckow na orlenie
Awatar użytkownika
Miś

Miś Wto Sty 09, 2018 10:37 am

co mi tu kłaki rozrzuca
to jest stacja paliw
ja tu mięso mam
Awatar użytkownika
seba

seba Wto Sty 09, 2018 2:02 pm

sklepy nocne bardzo ciężko zlokalizować a gdzie jest stacja benzynowa każdy wie, nie mówiąc o tym, że zawsze miejsce do parkowania się znajdzie
Awatar użytkownika
jan

jan Wto Sty 09, 2018 2:08 pm

no i żeby szło kupić zimnioki pyrki i kartofle :D
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Wto Sty 09, 2018 10:59 pm

Dla mnie stacja powinna być animal friendly, żadnego mięsa i ryb. Powinna być wegetariańsko-wegańska. Mamy w końcu 2018 rok, kto dziś je mięso, litości...
Awatar użytkownika
proboszcz

proboszcz Nie Sty 21, 2018 12:05 am

Słyszeliscie o spółce Stoppoint? PKN ma zamiar wchodzić w e commerce a tam jest ogromne pole do popisu. Brawo PKNOrlen!!! Warto kupić ich akcje!!!
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości