WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kamcio

„Na sygnale” hitem Dwójki. 2,5 mln widzów, wygrana z konkurencją i 12,6 mln zł z reklam

kamcio Pią Gru 23, 2016 3:28 pm

Najlepszy serial wraz z na dobre i na złe ;)
Awatar użytkownika
Tuberoza

Re: „Na sygnale” hitem Dwójki. 2,5 mln widzów, wygrana z konkurencją i 12,6 mln zł z reklam

Tuberoza Sob Gru 24, 2016 3:03 am

Co by ta TVPiS zrobiła, gdyby nie produkcje z czasów Brauna i wcześniejszych :)
Awatar użytkownika
kozanostra1992

Re: „Na sygnale” hitem Dwójki. 2,5 mln widzów, wygrana z konkurencją i 12,6 mln zł z reklam

kozanostra1992 Pią Sty 13, 2017 2:11 am

Dla mnie ten serial to ogólnie syf i 2 m mułu, choć i tak jest dużo lepszy niż na początku - po 3 latach zrobiło się tak jakby luźniej i nie ma takiego napięcia jak w 1szych seriach, czasem nawet zdarzają się śmieszne sytuacje, a i dr Góra jakby mniej ważniakuje!!!

Jeśli chodzi o grę aktorów-amatorów, to jest ten sam poziom, co w gniotach produkowanych dla stacji komercyjnych, przez co można to samo zarzucić właśnie tej produkcji... czytałem parę forów nt. serialu i ciekawe wydaje się to, iż niezbyt przychylnie piszą o nim niektórzy ratownicy medyczni i uważają, że scenarzystów ponosi fantazja, która ma się nijak do rzeczywistości! Zastanawia mnie też, dlaczego seriale tygodniowe muszą mieć zawsze tytuły odcinków - niektóre nazwy są tak fantazyjne, że aż głupie... :D

PS. Aż dziwne, że takomedia do tej pory nie zrobiła żadnego "hita" dla TVPiS! :p
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości