WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

Na „Wiadomości" skarżą się NGO-sy, Nowoczesna i RPO, a na „Fakty” i TVN24 - Ziobro, Pawłowicz i Binienda

widz Nie Sty 01, 2017 1:54 am

TVN i TVN24.. Jesteście wspaniali,najlepsi,miliony ludzi Was uwielbia...i ja też.
Awatar użytkownika
x

Re: Na „Wiadomości" skarżą się NGO-sy, Nowoczesna i RPO, a na „Fakty” i TVN24 - Ziobro, Pawłowicz i Binienda

x Nie Sty 01, 2017 3:34 am

Na wigilię o wiadomościach na sylwestra też,ano...I dobrze,niech się skarżą jedni na jednych drudzy na drugich,bardzo dobrze,mają prawo.Na ile to będzie poważnie i przez kogo traktowane i na ile te skargi są merytoryczne i ile tych merytorycznych gubi się przez te inne,z frontu,osobny temat. Na tzw.fakty skarży się o wiele więcej ludzi niż wymienieni,no ale przynajmniej nie mamy wreszcie obrazu,że zbrodnia to niesłychana pani zabiła pana,do trzeba składać skargi na wiadomości i składa świat...etc...etc...Rok temu składano skargi na tamte wiadomości i jak wiemy Dworakowi przez luft je puszczali.
Awatar użytkownika
x

Re: Na „Wiadomości" skarżą się NGO-sy, Nowoczesna i RPO, a na „Fakty” i TVN24 - Ziobro, Pawłowicz i Binienda

x Nie Sty 01, 2017 3:46 am

Co chcesz,nieprzypadkowy wybór dni,chyba,że nie mam racji,oby. I tak jest postęp.z moimi prawami człowieka i obywatela też nie ma on nic wspólnego, choć wykluczyć nie mogę,ze nawet jego pomoc mogłaby się kiedyś przydać,ale prędzej rok dwa trzy temu;facet się ewidentnie pogrąża i robi dokładnie to,czego miał nie robić,zarzekła się chodząc po mediach w tym prawicowych,grzeczny był,nawet nieraz merytoryczny, arcynaiwnie?rozczarował mnie.Teraz już z rzecznikiem praw obywatelskich ma tyle wspólnego co ja z rosiczką.Ale może ktoś jeszcze coś z tego,że on jest nim,będzie miał,oby;i oby nie jakiś inny lewak, no chyba, że faktyczna krzywda mu się będzie dziać,to jak każdemu oczywiście...Po to został wybrany, ale było sporo nadziei, jak widać i jak wielu wiedziało od razu zupełnie bezpodstawnych,że się gość wzniesie ponad i będzie innym rzecznikiem,niż ostrzegający i czarnowidzący zapowiadali. Co do reszty to skarżą się ci co piszesz i wprowadzeni w błąd,którzy dali sobie wmówić, że krucjata przeciw fundacjom i to wiem,niestety niektórzy,co się faktycznie przestraszyli,że wizerunek fundacji w ogóle,nie tej czy innej,ale i tej jego ucierpi.Na szczęście ws.społecznej szkodliwości krytykowania Michnika zaczęły puszczać lody i tamy;od jakiegoś czasu,jedni mówią od 2 3 lat, inni od iluś miesięcy jest dużo dużo lepiej, wyborcza nawet przegrywa procesy seryjnie, więcej niż po 2 3 4 z rzedu,a to co z tymrobi i co dlej robi...wiemy.NIe od dziś wiadomo,że na jednego nagonka w Polsce może być,a drugiego skrytykować nie wono;co tam krzyczeli ci chorzy z nienawiści i podjarani oby tylko emocjonalnie?coś o dyktatorze,uzurpatorze...no tu też się pod różnymi artykułami takie rózne plucia pojawiają, ciekawe,że tym samym uzurpatorstwo innych nie przeszkadza.Ale to w sumie nie nowina jak świat światem,odkąd ludzkość istnieje,politykuje,ma media...Co nikogo z lewa prawa nie powinno tłumaczyć. wiadomości z 2015 codziennie,choćn ie zawsze całe,wyczerpywały wszystkie znamiona i przesłanki wytyczane przez organizację hejt stop,stop nienawiści,etc..ic o? i g...wiadomo.To był profesjonalizm.
Awatar użytkownika
x

x Nie Sty 01, 2017 3:56 am

Wszystko fajnie i racja,tylko znów ten prl,przestańcie się w porównaniach odwoływać do prl,bo 1.nudne to,2.środowiska,które nie mogą się pogodzić z utratą władzy mają z nim najwięcej wspólnego,bez porównania,nawe mechanizmów i czegokolwiek.No ale wiem,że o tej władzy można powiedzieć wszystko i każdego słowa użyć z hitlerem i stalinem pod ręką;wiadomo jaki wrzask był przy krytyce tamtej władzy,albo delegitymizowaniu jej,odbieraniu prawa do zmian,czy wypowiadania się za społeczeństwo,które to społeczeństwo zresztą mieli gdzie mieli. NIe o to chodzi,że nie można.Takie same są reakcje,gdy ktoś ośmieli się skrytykować tzw.fakty.A różnica coby nie mówić,a możemy się ogromnie róznić i nie ma co faktycznie obłudnie sięgać po niektóre frazesy,między tym co było a co jest w wiadomościach jest wielka na korzyść obecnych,nie mówię tu o zmianie punktów widzenia,światopoglądowej,etc...no ale wiem,ze przyjęło się,by mówić,że tamte były lepsze,jak już pomijam,że prawdziwe i obiektywne,bo tego to nawet wielu krytykuących dzisiejsze nie mówi,acz są są i tacy. Przejmą,będą lać i może się obrócić,i ma to swoje zasadnicze -y;ale nikt mnie nie przekona,choć nigdy nie mów nigdy,do skasowania mediów publicznych,Tai,IAR,Pap,czy w ogólr tvp i pr.No,ale od lat wiadomo,że wielu nie ma najmiejszego pojęcia ile cennych audycji jest w tych mediach,glównie lokalnych,ale nie tylko;ale oczywiscie każdy ma prawo i są różne skoły myślenia i różne opinie o ty,jak sobie radzą i jak radziłyby sobie jako prywatne,czy zupełnie niezależne od polityków,państwa,etc...Do wielu dyskusji temat.
Awatar użytkownika
Alf

Alf Nie Sty 01, 2017 4:00 am

Niech każdy ogląda to, na co ma ochotę i nie wchodzi drugiemu w paradę.
Awatar użytkownika
x

x Nie Sty 01, 2017 4:03 am

Kilku tam tak pomieszkuje.Nie pamięta nie pamięta,oby,ale demony mogą się obudzić...albo on sobie przypomni,czy ktoś o nim,jak desperacja chwyci,a lans innego gościa będzie bezskuteczny.
We Francji najprawdopodobniej wejdzie przepis,może przyszła-y prezydent go usunie,gdzie za odradzanie aborcji w necie,czy za pomocą innych środków przekazu cyfrowych,w tym najpewieni krytykę aborcji,czy czyjegoś zamiaru,personalną albo ogólną,ale nie w sensie inwektywy,ale po prostu wyrażenia innego zdania będzie groziła grzywna.To są dopiero ciekawe historie i demokracja,zresztą francuzi,którzy przyjechali do nas na śdm sporo o tym mówili.Wiem,są miejsca wielkiej demokrracji west...gdzie jest jeszcze gorzej,a są,coooooraz więcej,gdzie jest coraz lepiej,albo na odwrót,ale warto wiedzieć. Rozumiem,że demokraci klasyczni liberalni nowocześni i spod znaku walenia się dechą cepem prawdy i cywilizacji w kontrze do ciemnogrodu niem ają problemu...Mam nadzieję,że niektórzy jednak mają.
Awatar użytkownika
x

x Nie Sty 01, 2017 4:05 am

Rada słuszna,tylko czy u nas możliwa?pewnie dla bardzo wielu tak,ale kilku zrobi to,powie to i wszyscy musimy o tym mówić,czytać,słuchać,a niektórzy powiedzą o nich:"świat, wszyscy,większość ekspertów,wiele organizacji"etc...
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Nie Sty 01, 2017 8:46 am

Za Orwellem by rzec: Zwierzęta w [tvpis] patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.

Jak się czują tacy funkcjonariusze partyjni w noworoczny poranek ?
Awatar użytkownika
Ała

Ała Nie Sty 01, 2017 11:19 am

Czyli mamy w Polsce co najmniej dziesięć tysięcy wrogów wolności mediów. Takie zachowania widuję w przedszkolu, kiedy jedno dziecko mówi drugiemu, że się brzydko zachowało, a rozrabiaka w odpowiedzi próbuje zatkać temu usta, krzycząc: Nie mów!
Awatar użytkownika
Maciej deKODer

Maciej deKODer Nie Sty 01, 2017 11:22 am

Czy PISowskim trollom nawet w nowy rok każą pracować? Jaki jest minimalny limit postów w tym miesiącu?
Awatar użytkownika
Ała

Ała Nie Sty 01, 2017 11:23 am

Głupcy. Glupcy. Zakazywacze. Żeby wam potem nie zakazali Radia Maryja i wszystkiego, co się z prawicą wiąże.
Awatar użytkownika
Ała

Ała Nie Sty 01, 2017 11:55 am

Do biurwy nędzy, co z tą prawicą jest.
Po północy piłem, jadłem, tańczyłem, jak prawdziwemu Polakowi Tradycja nakazuje. I odegnałem siebie i resztę uzależnionej od smartfonów rodziny od wszystkiego, co ma ekran.
Awatar użytkownika
umiarkowany i rozsądny

umiarkowany i rozsądny Nie Sty 01, 2017 1:20 pm

Tych 10 tys. petycji KRRiT nie powinna lekceważyć.
Awatar użytkownika
Kod

Kod Nie Sty 01, 2017 1:49 pm

"x" napisał(a): Kilku tam tak pomieszkuje.Nie pamięta nie pamięta,oby,ale demony mogą się obudzić...albo on sobie przypomni,czy ktoś o nim,jak desperacja chwyci,a lans innego gościa będzie bezskuteczny.
We Francji najprawdopodobniej wejdzie przepis,może przyszła-y prezydent go usunie,gdzie za odradzanie aborcji w necie,czy za pomocą innych środków przekazu cyfrowych,w tym najpewieni krytykę aborcji,czy czyjegoś zamiaru,personalną albo ogólną,ale nie w sensie inwektywy,ale po prostu wyrażenia innego zdania będzie groziła grzywna.To są dopiero ciekawe historie i demokracja,zresztą francuzi,którzy przyjechali do nas na śdm sporo o tym mówili.Wiem,są miejsca wielkiej demokrracji west...gdzie jest jeszcze gorzej,a są,coooooraz więcej,gdzie jest coraz lepiej,albo na odwrót,ale warto wiedzieć. Rozumiem,że demokraci klasyczni liberalni nowocześni i spod znaku walenia się dechą cepem prawdy i cywilizacji w kontrze do ciemnogrodu niem ają problemu...Mam nadzieję,że niektórzy jednak mają.

Ale bełkot. Myślisz, że ktoś czyta twoje bulgotanie? Minusie cie po nicku i długości wpisu, tworku.
Awatar użytkownika
Klop

Klop Nie Sty 01, 2017 1:58 pm

"widz " napisał(a): TVN i TVN24.. Jesteście wspaniali,najlepsi,miliony ludzi Was uwielbia...i ja też.
Na tvn trzy ,bo mało kto ich ogląda.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości