[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Na większy wydatek Polacy wolą zaciągnąć kredyt niż pożyczyć od rodziny

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Badań Marketingowych

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
glews

Na większy wydatek Polacy wolą zaciągnąć kredyt niż pożyczyć od rodziny

glews Śro Maj 08, 2013 8:27 am

Spsiały, skundlony naród skłóconych e sobą "Zer", którym ciągle się wydaje, że należymy do 10 potęg gospodarczych Europy. Nie dość, że kłócimy się jako naród, to jeszcze większość rodzin nienawidzi się wzajemnie. Ukryte zadry, niechęć, zazdrość, obłuda i ta powszechna pogarda Polaka do POlaka, to nasz wkład do europejskiej kultury
Awatar użytkownika
Karol

Re: Na większy wydatek Polacy wolą zaciągnąć kredyt niż pożyczyć od rodziny

Karol Pon Wrz 29, 2014 9:12 am

Nie chcemy by rodzina wiedziała że coś kupujemy czy potrzebujemy gotówki. To w końcu nasza sprawa po co później cała rodzina ma o tym wiedzieć. Sam ostatnio potrzebowałem trochę grosza szybko sprawę w ekspres kasie załatwiłem, co najważniejsze z rodziny nikt nic nie wie, temat zamknąłem i wszystko jest ok.
Wróć do Badania Marketingowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości