WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
joker

Nadawca Fokus TV i Nowa TV: wpływy zmalały o 8 proc., strata wzrosła do 19 mln zł

joker Czw Sie 08, 2019 7:15 am

Fokus TV tworzy jedną z najciekawszych ofert programowych w swojej grupie kanałów, ale liczba reklam zniechęca do oglądania.
Awatar użytkownika
Misiek

Re: Nadawca Fokus TV i Nowa TV: wpływy zmalały o 8 proc., strata wzrosła do 19 mln zł

Misiek Czw Sie 08, 2019 8:30 am

Tadla, Kulczycki i Czyż TWARZAMI KLĘSKI!!! Piekne! Dobrze, że już nie są w Superstacji bo byłoby to samo. Chociaż tam za klęskę odpowiada niejaki Stefanik i Bater...
Awatar użytkownika
Taka prawda

Re: Nadawca Fokus TV i Nowa TV: wpływy zmalały o 8 proc., strata wzrosła do 19 mln zł

Taka prawda Czw Sie 08, 2019 8:59 am

Te śmieszne tv z oglądalnością na poziomie 0,000000000000000000000000001%
Awatar użytkownika
Pikwadrat

Pikwadrat Czw Sie 08, 2019 5:20 pm

O tym, jak nieistotne są te stacje, świadczy choćby zdjęcie otwierające. Nawet autor tego tekstu miał wywalone, żeby szukać innego :)
Awatar użytkownika
feris

feris Pon Sie 12, 2019 11:20 am

te stacje można spojojnie zamknąć. na fokusie nie ma absolutnie nic ciekawego a na nowej-znaki losu , jedynie.
Awatar użytkownika
AntyTVP

AntyTVP Pon Sie 12, 2019 10:29 pm

Nową tv i metro oceniam negatywnie, gdyż w ciągu dwu lat stały się zależne od Polsatu i TVN. TVP sport HD dość dobrze, ale sprzeciwiam się dyktaturze fanów piłki nożnej w emitelu i TVP.
Awatar użytkownika
Wiesław

Wiesław Sob Sty 11, 2020 2:25 pm

Nie wiem od czego mam zacząć w tej beznadziei
Trzeba natychmiast zmienić zarząd FOKUS TV, nie znam tych ludzi i nie chcę znać
Wystarczy że widzimy czym nas karmią , same amerykańskie dziadostwo powtarzane kilka razy w ciągu jednego dnia nie mówiąc o tygodniu i miesiącu.
Suma zaniedbań ,brak koncepcji, jakaś Rosyjska niefrasobliwość i brak poszanowania widza skłania mnie do jednego;
Nie życzę zarządowi wszystkiego dobrego , a wręcz przeciwnie niech was szlak ................
Niech przyjdzie ktoś inteligentny ktoś kto wie co znaczy telewizja edukacyjna
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości