[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rynek krytycznie ocenia prace nad nowym badaniem mediów realizowanym przez KRRiT. Przedstawi własny projekt

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nie dla TVPiS

Rynek krytycznie ocenia prace nad nowym badaniem mediów realizowanym przez KRRiT. Przedstawi własny projekt

Nie dla TVPiS Śro Maj 29, 2019 6:42 am

Przecież KRRiT to nic innego jak TVPiS !!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Eksport Mediowy

Re: Nadawcy krytykują komunikację w projekcie nowego badania mediów realizowanego przez KRRiT

Eksport Mediowy Śro Maj 29, 2019 7:25 am

Zapytam retorycznie - czy urzędy są w stanie organizować od podstaw badania telemetryczne?
Awatar użytkownika
mam_wątpliwości

Re: Nadawcy krytykują komunikację w projekcie nowego badania mediów realizowanego przez KRRiT

mam_wątpliwości Śro Maj 29, 2019 8:04 am

Powinni do tego wziąć fizyków albo matematyków z pan albo uw, z całym szacunkiem dla instytutu statystyki sgh. Statystyka matematyczna to jednak skomplikowany aparat matematyczny i trzeba ogarniać ograniczenia pewnych standardowych narzędzi. Widziałem kiedyś wykład ze stastyki prof. z socjologii. Człowiek nie rozumiał (taki deep understanding a nie powtarzanie podręcznika) rozkładu normalnego, co było oczywiste dla studenta 2go roku fizyki (25 lat temu, nie wiem jak jest teraz:-)). Poprawne zaprojektowanie eksperymentu (badań) i potem stosowanie odpowiednich statystyk, albo wręcz policzenie nowych, jest kluczowe dla poprawnego wnioskowania.
Awatar użytkownika
Oburzony

Oburzony Śro Maj 29, 2019 9:32 am

"mam_wątpliwości" napisał(a): Powinni do tego wziąć fizyków albo matematyków z pan albo uw, z całym szacunkiem dla instytutu statystyki sgh. Statystyka matematyczna to jednak skomplikowany aparat matematyczny i trzeba ogarniać ograniczenia pewnych standardowych narzędzi. Widziałem kiedyś wykład ze stastyki prof. z socjologii. Człowiek nie rozumiał (taki deep understanding a nie powtarzanie podręcznika) rozkładu normalnego, co było oczywiste dla studenta 2go roku fizyki (25 lat temu, nie wiem jak jest teraz:-)). Poprawne zaprojektowanie eksperymentu (badań) i potem stosowanie odpowiednich statystyk, albo wręcz policzenie nowych, jest kluczowe dla poprawnego wnioskowania.
Panie ! Panie ! nie wymądrzaj się tu Pan! Żadnych matematyków ani innych fizyków! Badania mają być robione w oparciu o wartości katolickie i interes Prezesa! Tym bardziej, że wynik badań telemetrycznych ma być jeden. Na 1 miejscu TVP na drugim TV Trwam na trzecim REpublika na czwartym Polsat ale tylko programy katolickie!
Awatar użytkownika
Gryfek

Gryfek Śro Maj 29, 2019 9:39 am

Nic dziwnego. Wyniki mają być dobre dla pisowskich mediów...
Awatar użytkownika
x

x Śro Maj 29, 2019 12:52 pm

ktos sprawdzil jakie doswiadczenie w realizacji badan audience ma dyrektor tego projektu i byly kandydat na radnego z sld michal w., dobry kolega bylego bumistrza ursynowa piotra g. u ktorego wiceburmistrzem byl przewodniczacy witold k.?
Awatar użytkownika
Wertu

Wertu Śro Maj 29, 2019 3:19 pm

A ja kibicuje KRRiT i Tekemetrii Polskiej. Do tej pory wszyscy tylko gadali o koniecznosci zrobienia badań ale wszystkim było dovrze jak jest. Dopiero krrit zaczął coś. Tym robić bo wyniki badań były po prostu z czapy. No wiec niech robią dakej bo to mega projekt ale tez trudny. Dobrze, ze robią eksperymenty. Moim zdaniem rynek próbuje to zablokować bo się okaze, ze ludzie wcale aż tak bardzo nie kochaja dotychczasowych liderów. Psy szczekają karawana jedzie dalej
Awatar użytkownika
mam_wątpliwości

mam_wątpliwości Pią Maj 31, 2019 9:36 am

"Oburzony" napisał(a):
"mam_wątpliwości" napisał(a): Powinni do tego wziąć fizyków albo matematyków z pan albo uw, z całym szacunkiem dla instytutu statystyki sgh. Statystyka matematyczna to jednak skomplikowany aparat matematyczny i trzeba ogarniać ograniczenia pewnych standardowych narzędzi. Widziałem kiedyś wykład ze stastyki prof. z socjologii. Człowiek nie rozumiał (taki deep understanding a nie powtarzanie podręcznika) rozkładu normalnego, co było oczywiste dla studenta 2go roku fizyki (25 lat temu, nie wiem jak jest teraz:-)). Poprawne zaprojektowanie eksperymentu (badań) i potem stosowanie odpowiednich statystyk, albo wręcz policzenie nowych, jest kluczowe dla poprawnego wnioskowania.
Panie ! Panie ! nie wymądrzaj się tu Pan! Żadnych matematyków ani innych fizyków! Badania mają być robione w oparciu o wartości katolickie i interes Prezesa! Tym bardziej, że wynik badań telemetrycznych ma być jeden. Na 1 miejscu TVP na drugim TV Trwam na trzecim REpublika na czwartym Polsat ale tylko programy katolickie!

przepraszam, już nie będę.

ps
;-)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości