WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
p

Nagrania z przesłuchań 12 kandydatów do zarządu Telewizji Polskiej (wideo)

p Czw Cze 04, 2015 3:37 pm

Na podstawie tych filmów wygrywają Schymalla i Daszczyński. Braun zachowuje się jakby był w TVP pierwszy raz. A Marian z tym drugim vice obrywają za Juliusza. A jeśli Świat się kręci to sukces to komuś się naprawdę w głowie pokręciło. Milion widzów o 19 to sukces???
Awatar użytkownika
Wanda

Re: Nagrania z przesłuchań 12 kandydatów do zarządu Telewizji Polskiej (wideo)

Wanda Czw Cze 04, 2015 9:43 pm

Przepraszam ale trochę się zagubiłam: Świat się kręci ma sporo mądrych gości i chyba nie jest to program komercyjny? Chyba dobrze ze TVP daje coś mądrego a nie tylko komercyjnego? Jeśli sa w TVP programy komercyjne to czytam ataki ze TVP upodabnia się do Polsatu i TVN , jeśli nie ma , to są zarzuty ze Polsat i TVN wygrywają a TVP ma mało widzów. Ludzie , możecie nie kochać Brauna ale zarzuty tez muszą być choćby logiczne,
Awatar użytkownika
Do M

Do M Czw Cze 04, 2015 9:45 pm

" A Marian z tym..." - tak to chyba może pisać tylko ktoś dobrze zorientowany a może nawet startujący w konkursie!!!!!!?????
Awatar użytkownika
ziutek

ziutek Pią Cze 05, 2015 10:07 am

Zalewski to nawet nie jest PSL, to PRL
Awatar użytkownika
observer

observer Pią Cze 05, 2015 1:56 pm

W trakcie wystąpienia Zalewskiego (7minuta 35 sekund), w tle pojawia się komentarz "to jest masakra" i chyba nic więcej nie należy dodawać. Jakiego trzeba było użyć klucza by wysłuchać takiego kandydata?
Awatar użytkownika
umieliczyć

umieliczyć Pią Cze 05, 2015 10:56 pm

Coś niesamowitego z liczbą lajków i hejtów. To widać jak się ślinią do kasy. W kieszeni się otwiera...
Awatar użytkownika
ja też

ja też Pią Cze 05, 2015 11:24 pm

mamusia kn i synkowie pracują dla nomenkaltury
Awatar użytkownika
janosik

janosik Nie Cze 07, 2015 3:06 pm

Nomenklature stworzyl system, tu mamy firme rodzinna i kolesiostwo. Zadnych konkretow tylko ogolniki, a program jak byl do niczego tak jest, bez dobrego przykladu nikt nie bedzie placil abonamentu, to kraj wolny i ja nie ogladam tych bredni i mam calkowite prawo nie placic. Mam dosc moralnych i politycznych bankrutow wystepujacych na ekranie tv, TVP sie nie zmieinla od czasow Gierka jesli chodzi o kadre, a jakosc programowa nijaka zeby nie powiedziec zero bezwzgledne to TVP czyli Telewizja Polityka. Wkrotce wybory to zmienia, rozwalimy te korporacje.
Awatar użytkownika
korpo

korpo Wto Cze 09, 2015 10:11 am

Przy Gawle - cala reszta wypada jak banda amatorów, która o zarządzaniu organizacją nie wie nic. Szymalla - dramat. Spojrzenie na sprawy z poziomu redakcji a nie szefa ogromnej, pograzonej w klopotach firmy. Pomysly jak wydawac - moze miec kazdy, z Szymallą i ciocią Zdzisią włącznie... Pomysły skąd na to brać - ma niestety tylko jeden...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości