WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bob

„Najgorsze państwo świata” podnosi słuchalność Antyradia. „Efekt ciężkiej zespołowej pracy”

Bob Pią Cze 15, 2018 7:34 am

Poczekajcie jak czesi was zaoraja niedlugo,tam na taneczne stacje sie stawia a nie na garnko tluki
Awatar użytkownika
peep

Re: „Najgorsze państwo świata” podnosi słuchalność Antyradia. „Efekt ciężkiej zespołowej pracy”

peep Pią Cze 15, 2018 8:55 am

doskonałe słuchadło :)
Awatar użytkownika
49p

Re: „Najgorsze państwo świata” podnosi słuchalność Antyradia. „Efekt ciężkiej zespołowej pracy”

49p Pią Cze 15, 2018 8:55 am

Jeszcze bardziej wzrośnie jak będzie Antyradio w DAB+, żeby uczynić jako ogólnopolska stacja pod warunkiem chęci.
Awatar użytkownika
Ups

Ups Pią Cze 15, 2018 9:12 am

Nie musicie publikować tego wpisu ale poprawcie błąd - pod tabelką macie: „przedstawiają słuchaczą”...
Awatar użytkownika
Papierosnica

Papierosnica Pią Cze 15, 2018 9:21 am

Jedyny poranek którego da sie dzisiaj słuchać. Coraz mnie niestety słucham trojki.
Awatar użytkownika
dr Kidler

dr Kidler Pią Cze 15, 2018 9:23 am

Próbowałem słuchać. I im dłużej próbowałem, tym bardziej tęskniłem za duetem Zientarska Ciechański. Już przestałem próbować. "Ciężka praca zespołowa" przyniosła efekt w postaci ciężkich próbek humoru oraz pitolenia dla samouwielbienia i samolansu. Nie samym filmem człowiek żyje. Nawet muzyka nie pomogła mnie zatrzymać.
Awatar użytkownika
jabłkowski

jabłkowski Pią Cze 15, 2018 10:02 am

Z ciężkim sercem, bo Antyradia słuchałem od czasów 94, ale stwierdzam, że najlepszy rockowy poranek robi teraz Kędzior w Rock Radiu. Biorąc pod uwagę kierunek przepływów personalnych, to Agora inwestuje mocno i coraz więcej głosów znanych z Antyradia i innych stacji eurozetu pojawia się właśnie tam.
Awatar użytkownika
jabłkowski

jabłkowski Pią Cze 15, 2018 10:14 am

"dr Kidler" napisał(a): tęskniłem za duetem Zientarska Ciechański.

Ciechan w Rock Radiu, ale bez Ziętary mniej złośliwy :)
Awatar użytkownika
Marti666

Marti666 Pią Cze 15, 2018 10:21 am

Pani Karolino. Słucham dla Pani głównie. Strasznie fajnie, że odwożąc dzieci do szkoły w końcu można posłuchać nie tylko dobrej muzyki.
Awatar użytkownika
Hezký Český

Hezký Český Pią Cze 15, 2018 11:50 am

"Bob" napisał(a): Poczekajcie jak czesi was zaoraja niedlugo,tam na taneczne stacje sie stawia a nie na garnko tluki

Jakie znasz czeskie "taneczne stacje"? W Pradze jest jedna- Dance Radio i nie wychodzi na FM z zasięgiem poza stolicę . I tyle.

TOP3 stacji w Czechach 1. Impuls (miks Oldies/ AC i National). 2. Evropa 2 /CHR/ 3. Frekvence 1 /AC/ 4. ČRo 1 Radiožurnál /News/.

Natomiast sieci rockowe: RockZone (Praha), Beat (ogólnokrajowa), Hey Radio (ponad regionalna), Rock Radio (ponad regionalna).

Taneczne audycją są tylko częścią u niektórych nadawców np. Dance Extravaganza (Evropa 2), Discopřiběh (KISS), Party Time (Fajn Radio) plus niekomercyjna muzyka taneczna w audycjach na Radio 1 (tylko Praga i Pilzno na FM) lub ČRO Wave (tylko DVB-T lub DAB+)
Awatar użytkownika
życzliwy

życzliwy Pią Cze 15, 2018 2:25 pm

Człowieku, lecz się dalej,...
Awatar użytkownika
PanBiegunka

PanBiegunka Pią Cze 15, 2018 2:36 pm

I bardzo dobrze, Figurski to świetny radiowiec i to dzięki niemu ten poranek ma taką słuchalność. Oraz dzięki temu, że totalnie olewa idiotyczne uwagi kolegi dyrektora programowego. Nie jest tajemnicą, że Smolarek boi się nawet zwrócić uwagę Fgurskiemu, że coś mu nie pasuje - ale to na szczęście przynosi dobre rezultaty. To nie jest praca zespołowa. To jest Figurski, który robi jak uważa, a nie jak mu każą. I dobrze.
Awatar użytkownika
jordi

jordi Pią Cze 15, 2018 2:48 pm

"dr Kidler" napisał(a): Próbowałem słuchać. I im dłużej próbowałem, tym bardziej tęskniłem za duetem Zientarska Ciechański. Już przestałem próbować. "Ciężka praca zespołowa" przyniosła efekt w postaci ciężkich próbek humoru oraz pitolenia dla samouwielbienia i samolansu. Nie samym filmem człowiek żyje. Nawet muzyka nie pomogła mnie zatrzymać.
Awatar użytkownika
natka

natka Pią Cze 15, 2018 4:22 pm

"Papierosnica" napisał(a): Jedyny poranek którego da sie dzisiaj słuchać. Coraz mnie niestety słucham trojki.

Najlepszy jest pan Jankes i jego ferajna w ESCE! O!
Awatar użytkownika
gaga

gaga Pią Cze 15, 2018 4:27 pm

Artykuł sponsorowany?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości