[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Najlepsze i najgorsze seriale 2016 roku: „Black Mirror”, „Westworld", „American Horror Story”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Polak

Najlepsze i najgorsze seriale 2016 roku: „Black Mirror”, „Westworld", „American Horror Story”

Polak Pią Gru 30, 2016 2:06 am

Fajnie, że podzieliliście ten artykuł na 5 podstron. Dzięki temu zdecydowanie lepiej się to przegląda. Prosiłbym jednak następnym razem o podział na 10, bo nie wyklikałem się jeszcze. Ehhhh....
Awatar użytkownika
Tyut

Re: Najlepsze i najgorsze seriale 2016 roku: „Black Mirror”, „Westworld", „American Horror Story”

Tyut Pią Gru 30, 2016 2:17 am

A gdzie Belfer i Artyści ?
Awatar użytkownika
Chińczyk

Re: Najlepsze i najgorsze seriale 2016 roku: „Black Mirror”, „Westworld", „American Horror Story”

Chińczyk Pią Gru 30, 2016 5:04 am

"Polak" napisał(a): Fajnie, że podzieliliście ten artykuł na 5 podstron. Dzięki temu zdecydowanie lepiej się to przegląda. Prosiłbym jednak następnym razem o podział na 10, bo nie wyklikałem się jeszcze. Ehhhh....

Niesamowite !!! Twój nick jak ulał pasuje do treści. Do perfekcji brakuje jeszcze tylko "prawdziwy".
Awatar użytkownika
lssrs

lssrs Pią Gru 30, 2016 9:21 am

I nikt nie docenił Stranger Things? Wstyd, Panie Redaktorze.
Awatar użytkownika
zadziwiony

zadziwiony Pią Gru 30, 2016 9:27 am

No nie napisał. To oczywiste że nie ceni. A może, przypadkiem części serialow nie oglądał? Dziwne
Awatar użytkownika
Alejandro

Alejandro Pią Gru 30, 2016 9:57 am

"How to get away.." to serial dla naiwnych i nieco opóźnionych w rozwoju gimnazjalistów. Tylko tacy mogą dać się nabrać na tytułową intrygę. Viola Davis nadaje się do ról trzecioplanowych, w głównych sobie nie radzi.
"Suits" zjada własny ogon - infantylna myśl przewodnia, że można być genialnym nieukiem i ratować świat, na pewnym etapie powoduje odruch wymiotny.
Awatar użytkownika
Monika

Monika Pią Gru 30, 2016 9:57 am

Ostatni sezon American Horror Story był taki sobie. To, że autorowi artykułu nie podobał się "Hotel" nie oznacza że innym też. "Hotel" bardzo mi się podobał. Lubię fantastykę i mroczny klimat, a tam było jej sporo. Nie cierpię paradokumentów i forma "Roanoke" była słaba. Sama opowieść o zaginionej koloni ciekawa . Pozostałych seriali nie widziałam więc nie oceniam.
Awatar użytkownika
Łukasz Brzezicki

Łukasz Brzezicki Pią Gru 30, 2016 11:20 am

Redaktor zakończył oglądanie "Stranger Things" na etapie pierwszego odcinka. Historia owszem, ciekawa, ale główna bohaterka irytująca.
Awatar użytkownika
Łukasz Brzezicki

Łukasz Brzezicki Pią Gru 30, 2016 11:25 am

Monika, a ja nie lubię filmów z wampirami i fantastyki, dlatego "Hotel" nie przypadł mi do gustu. "Roanoke" był bardziej realny, a przez to interesujący.
Awatar użytkownika
Surprised

Surprised Pią Gru 30, 2016 11:27 am

Czy ten tekst zawiera pozycjonowanie produktu? Bo na obiektywny mi nie wyglada.
Awatar użytkownika
bull

bull Pią Gru 30, 2016 11:48 am

Tekst jest subiektywny, nie obiektywny.
Awatar użytkownika
edward

edward Pią Gru 30, 2016 1:32 pm

Black Mirror - sezon 3?! To zdecydowanie najgorsze co mogło się temu serialowi przydarzyć. W całej serii jeden przyzwoity odcinek. Reszta wymęczona. Żaden nie dorównuje pierwszej i drugiej serii.
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pią Gru 30, 2016 1:48 pm

Jak już się redaktor zabiera za jakiekolwiek podsumowania i oceny, to należałoby dokładnie się do tego przygotować. Tymczasem brakuje tu przynajmniej kilku seriali (chociażby "Stranger things", "Belfer") więc to całe podsumowanie to bardzo słaba robota dziennikarska.
Awatar użytkownika
Oa

Oa Pią Gru 30, 2016 2:40 pm

Czy autor tekstu widział w ogóle "OA"? Czarnym charakterem uczeń miejscowej szkoły? No nie bardzo :c
Awatar użytkownika
YA

YA Pią Gru 30, 2016 2:55 pm

OA? naprawdę? Do tej pory dochodzę do siebie po tej stracie czasu i wyłapywaniu luk w mizernym scenariuszu. Najgorsza rzecz jaką widziałam od bardzo dawna. Próbuje nas uwieść powierzchownością, ale nic ale to nic więcej się pod nią nie kryje. 1/10
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości