WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ała

Najmniejsza kobieta świata w reklamie rajstop Adrian. „Czy nie miałam prawa się urodzić?”

Ała Czw Kwi 06, 2017 6:23 am

Zauważyłem tą reklamę.
Czyli jest zauważalna. To plus.
Minus: chciałem odczytać podpis na reklamie i dowiedzieć się jej nazwiska. Ale podpis był odręczny.
Awatar użytkownika
Alekko

Re: Najmniejsza kobieta świata w reklamie rajstop Adrian. „Czy nie miałam prawa się urodzić?”

Alekko Czw Kwi 06, 2017 7:52 am

Bardzo, ale to bardzo niefortunna reklama.
Nie wiem kto ją wymyślił, ale sądzę, że powinien zmienić pracę, na łatwiejszą.
Może kasa w bierdrze? tam nie trzeba myśleć i raczej trudno się publicznie kompromitować.
Awatar użytkownika
lnq lnq

Re: Najmniejsza kobieta świata w reklamie rajstop Adrian. „Czy nie miałam prawa się urodzić?”

lnq lnq Czw Kwi 06, 2017 8:58 am

Pani Pomorska słynie z tworzenia własnych kampanii, z realizacji własnych pomysłów, ale kto jej zabroni, skoro jest właścicielem firmy?
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Czw Kwi 06, 2017 9:04 am

Zauważyłem, odebrałem ze względu na podpis o wizycie w zakładzie, jako coś w rodzaju akcji charytatywnej.

Nie poczułem się ani głęboko dotknięty ani nadzwyczajnie wzruszony. Raczej odczułem coś w rodzaju "przesunięcia kategorialnego". Jakby coś było nie w tej płaszczyźnie. Ale to Adrian i dziwne reklamy miewa.

*Tylko nie wiem, jaki jest związek postaci z rajstopami.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Czw Kwi 06, 2017 9:08 am

"Alekko" napisał(a): Bardzo, ale to bardzo niefortunna reklama.
Nie wiem kto ją wymyślił, ale sądzę, że powinien zmienić pracę, na łatwiejszą.
Może kasa w bierdrze? tam nie trzeba myśleć i raczej trudno się publicznie kompromitować.

Eee.. Bez przesady. Piszemy o niej, więc pierwsze założenie reklamy - nośność, wydaje się być spełnione.

A sama treść reklamy nie jest wulgarna, ani w oczywisty sposób nikogo nie obraża, ani też nie jest jawnie nieestetyczna. Nie jest to "gwałt przez oczy".
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Czw Kwi 06, 2017 9:30 am

Czyli w reklamie nie chodzi o to, że firma Adrian potrafi zaopatrzyć w rajstopy także najmniejszą kobietę świata, ale o to, że zabiera głos w sprawie aborcji?
Nawet handel jest teraz ideologiczny? Do kogo ta reklama miała trafić?
Strach kupić siatkę kartofli, bo zaraz się okaże że człowiek się w ten sposób wypowiada politycznie.
Awatar użytkownika
matsy

matsy Czw Kwi 06, 2017 9:58 am

Ale czy bohaterka tej kampanii w ogóle nosi rajstopy? Na pewno nie marki Adrian, bo ta firma NIE PRODUKUJE rajtop w rozmiarówce dziecięcej...
Awatar użytkownika
el

el Czw Kwi 06, 2017 10:30 am

Jakby rodzice w Indiach wiedzieli, że im się urodzi karzeł i na dodatek dziewczynka to by ciążę usnęli i taki jest fakt. Do tego Hinduski nie noszą rajstop pod tym sari i tyle.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Czw Kwi 06, 2017 10:38 am

"conf" napisał(a): już mi wielki cenzor usunął posta- więc napiszę tak. wiedziałem że oburzonko zaraz będzie na ta reklamę - problem lewaczków w tym jak się doczepić do niej skoro to w pełni prywatna akcja;)

Za wszystkich lewaków nie napiszę, ale ja się tam oburzony nie poczułem. Albo nie jestem lewakiem, albo odebrałem reklamę rajstop jako reklamę rajstop.
Awatar użytkownika
ewa

ewa Czw Kwi 06, 2017 12:26 pm

to hasło miało by sens, gdyby w powietrzu wisiał nakaz abortowania dzieci nie spełniających wymogów wzrostu płodu. Albo cos podobnego. Wtedy by nie miała prawa sie urodzic. w kazdym innym wypadku to jest całkiem bez sensu. I informacja o odwiedzeniu "adriana"...no bez sensu i tyle
Awatar użytkownika
on

on Czw Kwi 06, 2017 1:26 pm

SZANOWNI REDAKTORZY. NAJMNIEJSZA CZY NAJNIŻSZA?
Awatar użytkownika
Magda

Magda Czw Kwi 06, 2017 1:58 pm

Nie jest dobrym pomysłem łączenia polityki ze światem - w tym przypadku rajstop. Nie jest dobrym pomysłem łączenia polityki z czymkolwiek.
Awatar użytkownika
DO CALZEDONII ALBO GATTY TO IM DALEKO....

DO CALZEDONII ALBO GATTY TO IM DALEKO.... Czw Kwi 06, 2017 8:24 pm

i te obrzydliwe logo. O B R Z Y D L I W E. nigdy nie kupiłam ich rajstop bo wieje polskim przedsiębiorstwem, gdzie sekretarka czy inna bardziej lub mniej decyzyjna osoba "jestę designerę", "marketing menagierem", i czym sobie zechce, zamiast ogarnąć jakąś agencję która zrobiłaby z nimi porządek... i ten flash player na ich stronie...
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości