WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

Największe kryzysy 2021: Trybunał Konstytucyjny Julii Przyłębskiej, Barbara Kurdej-Szatan i Beata Kozidrak

Pawel Śro Gru 22, 2021 7:30 am

Wg. mnie największym kryzysem 2021 nie jest TK tylko totalna opozycja.
Awatar użytkownika
niczka

Re: Największe kryzysy 2021: Trybunał Konstytucyjny Julii Przyłębskiej, Barbara Kurdej-Szatan i Beata Kozidrak

niczka Śro Gru 22, 2021 8:06 am

P.Szatan, moim zdaniem, miejsce 1 długo przed reszta stawki. Moze wreszcie powie jaka naprawde nowa prace dostała. Bo narazie mowi, ze tyle nowych projektow.....a nie mowi ,,z nazwy,, jakie to projekty. Nudna ta historia juz jest.
Awatar użytkownika
H

Re: Największe kryzysy 2021: Trybunał Konstytucyjny Julii Przyłębskiej, Barbara Kurdej-Szatan i Beata Kozidrak

H Śro Gru 22, 2021 8:26 am

***** TVN
Awatar użytkownika
fasfaf

fasfaf Śro Gru 22, 2021 8:53 am

Trybunał Kulinarny odkrycia towarzyskie to wręcz dramat a nie tylko kryzys...
Awatar użytkownika
Kiss

Kiss Śro Gru 22, 2021 9:15 am

"Trybunał Konstytucyjny Julii Przyłębskiej"? Wydawało mi się, że ten portal sili się na jakąś obiektywność dziennikarską, a jednak i Wy nie odmawiacie sobie posrywajki politycznej?

Bez informacji o tym kto był ankietowany ten ranking jest nic nie wart. Równie dobrze ja mogę sobie porozsyłać ankiety do znajomych i dostanę takie wyniki jakie mają być.
Awatar użytkownika
smakosz

smakosz Śro Gru 22, 2021 11:57 am

W przypadku Julii Przyłębskiej największy kryzys może dopiero nadejść. To sytuacja kiedy "zupa będzie za słona".
Awatar użytkownika
Dla Kurdej żaden kryzys

Dla Kurdej żaden kryzys Śro Gru 22, 2021 12:11 pm

W przypadku Kurdej–Szatan to jest podbicie zainteresowania wygasającej gwiazdki. Z tego co wiem, Play i bez tego planował już wcześniej zakończyć z nią współpracę bo jednak ta sama twarz od kilku lat. Także Basia opowiadając się po jednej ze stron zyskuje miano dysydentki no i może nie będzie jej już w serialach ale raty kredytu będzie sobie spłacać z mniejszych ale stabilniejszych kontraktów. PiS po przegranych wyborach będzie nadal spora partią w Sejmie i walka z „polskim faszyzmem" będzie trwała jeszcze z 5 lat. A potem się zobaczy. Bez kontrowersji odeszłaby w zapomnienie już teraz.
Awatar użytkownika
Żaden kryzys dla K–S

Żaden kryzys dla K–S Śro Gru 22, 2021 12:16 pm

"Dla Kurdej żaden kryzys" napisał(a): W przypadku Kurdej–Szatan to jest podbicie zainteresowania wygasającej gwiazdki. Z tego co wiem, Play i bez tego planował już wcześniej zakończyć z nią współpracę bo jednak ta sama twarz od kilku lat. Także Basia opowiadając się po jednej ze stron zyskuje miano dysydentki no i może nie będzie jej już w serialach ale raty kredytu będzie sobie spłacać z mniejszych ale stabilniejszych kontraktów. PiS po przegranych wyborach będzie nadal spora partią w Sejmie i walka z „polskim faszyzmem" będzie trwała jeszcze z 5 lat. A potem się zobaczy. Bez kontrowersji odeszłaby w zapomnienie już teraz.

Ktoś kto jej to koordynował nie miał oczywiście pewności, że to wypali. Bo na dobrą sprawę to równie prawdopodobne było, że napisze o tym jedynie Pudelek, będzie pod tym 200 czyli mało komentarzy i to wszystko. No kto to jest? Którym rządem dusz zarzadza? :) To jest kategoria Maffasion, bo nawet nie Taco który potrafił wybić swoje osiem gwiazdek na tyle, że nawet nie kojarzący go ludzie wiedzą o co wym szyfrze chodzi.

No ale udało się. Pomogły media rządowe i gazety sprzyjające PiSowi to zasięgi miałby to jedynie własnie portali plotakrskich. I to przez jeden dzień. Także to jest sukces jej PRowców.
Awatar użytkownika
Praworządne prawo jazdy

Praworządne prawo jazdy Śro Gru 22, 2021 1:49 pm

Dobrze, że o wielkim wzorze praworządności Kraśce nie powiedzieli.

Tak, tak, wiem. Przełom listopada i grudnia, ale mądrzejsza o tym nie wspomnieć.
Awatar użytkownika
irx

irx Śro Gru 22, 2021 1:52 pm

Największy kryzys to całe pisiorstwo : te łejzy, suskie, kowalskie, i całe tabuny im podobnych
Awatar użytkownika
PSL-Koalicja Polska

PSL-Koalicja Polska Śro Gru 22, 2021 2:02 pm

"irx" napisał(a): Największy kryzys to całe pisiorstwo : te łejzy, suskie, kowalskie, i całe tabuny im podobnych

Pan Marek jest piękny, proszę nie obrażać mistrza.
Awatar użytkownika
asa

asa Śro Gru 22, 2021 2:27 pm

"Kiss" napisał(a): "Trybunał Konstytucyjny Julii Przyłębskiej"? Wydawało mi się, że ten portal sili się na jakąś obiektywność dziennikarską, a jednak i Wy nie odmawiacie sobie posrywajki politycznej?

Bez informacji o tym kto był ankietowany ten ranking jest nic nie wart. Równie dobrze ja mogę sobie porozsyłać ankiety do znajomych i dostanę takie wyniki jakie mają być.

Ja codziennie przy kawie płodzę takie "badania"
Awatar użytkownika
Hipokryci

Hipokryci Śro Gru 22, 2021 6:50 pm

TK to byl Rzepeckiego i PO gdzie szlachta spotykala się w ich biurach.,, Niezalezna kasta idzie,, Ustawy pisane pod Komorowskiego, ukladanie sie z sedziami w sprawie wokandy.
Awatar użytkownika
Rolos

Rolos Śro Gru 22, 2021 7:29 pm

Do wszystkich pisowskich troli: 8 gwiazdek dotyczy pisu, wszytko inne to popłuczyny, jeżeli macie te resztki mózgu nie wyprane do końca to wymyślcie coś innego
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Gru 22, 2021 9:49 pm

Najwięksi wygrani tego roku:
Adele, The Weeknd, sanah i Chelsea Londyn oraz Bayern Monachium.
Przegrani: Legia.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości