[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - "Nauko, ufam Tobie" hasłem kampanii społecznej fundacji Wolność od Religii

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maria Awaria

"Nauko, ufam Tobie" hasłem kampanii społecznej fundacji Wolność od Religii

Maria Awaria Pon Mar 04, 2019 12:12 pm

Świat dzieli się na myślących i wierzących. Myślącymi się trudniej zarządza. Ufającymi i wierzącymi - zdecydowanie łatwiej. Z postępem edukacji, odejście od religii będzie konieczne i zastąpienie jej filozofią, etyka. Religie pozostaną jedynie dla krajów trzeciego świata... jako nadzieja...
Awatar użytkownika
Piotr i to nie święty a oświecony

Re: "Nauko, ufam Tobie" hasłem kampanii społecznej fundacji Wolność od Religii

Piotr i to nie święty a oświecony Pon Mar 04, 2019 12:14 pm

Kiedy nieprawdziwa informacja trwa kilka dni, tygodni czy miesięcy - mówimy FAKE NEWS...jak trwa 2 tys. lat mówimy RELIGIA...
Awatar użytkownika
Ktoś

Re: "Nauko, ufam Tobie" hasłem kampanii społecznej fundacji Wolność od Religii

Ktoś Wto Mar 05, 2019 3:08 pm

To ciekawe, kampania ma walczyć z mową nienawiści a używane są w niej w prześmiewczy sposób cytaty religijne. Rozumiem, że tolerancja działa tylko w jedną stronę.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości