[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Nawet 2 zł więcej za Coca-Colę po wprowadzeniu podatku cukrowego

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Gość1245

Nawet 2 zł więcej za Coca-Colę po wprowadzeniu podatku cukrowego

Gość1245 Pon Sty 04, 2021 9:16 am

Dobrze że narzywacie rzeczy tak jak się należy.
Od nowego roku są nowe podatki wprowadzone przez rząd, m.in. podatek cukrowy.
Awatar użytkownika
Orlenizacja

Re: Nawet 2 zł więcej za Coca-Colę po wprowadzeniu podatku cukrowego

Orlenizacja Pon Sty 04, 2021 9:58 am

Orlen zaprasza... Pepsi 2l - 11,99 zł, wspomniana w artykule Cola 1,75l - 10,99 zł!
Lubiących i dających się doić przez polską spółkę paliwową, Obajtek zaprasza serdecznie na swoje stacje paliw.
Awatar użytkownika
babrak

babrak Pon Sty 04, 2021 10:47 am

To jednak są debile. A ten Duda takie coś podpisuje. Coca-cola zero cukru i podrożała do 6,29 zł (1,75 l.) Mam cukrzycę i czasem pozwalałem sobie wypić Coca-colę zero cukru. Nie rozumiem co napój zupełnie nie zawierający cukru ma wspólnego z "podatkiem cukrowym" ?
Awatar użytkownika
Stefan

Stefan Pon Sty 04, 2021 11:00 am

Bardzo dobrze, niezdrowe produkty powinny być droższe a nie tańsze od tych zdrowszych.
Awatar użytkownika
dane

dane Pon Sty 04, 2021 11:20 am

super im mniej trucizny z cukrem tym lepiej
Awatar użytkownika
dr alban

dr alban Pon Sty 04, 2021 11:22 am

wszystkie napoje gazowane oprócz wody sa trujace i szkodliwe
Awatar użytkownika
hmm

hmm Pon Sty 04, 2021 11:50 am

Kazdy ma prawo pic to co mu sie podoba i wielki uj rzadzacym do tego
Awatar użytkownika
styk

styk Pon Sty 04, 2021 11:50 am

A biedronka od dzis klientow postanowila robic w ... ;) W gazetce promocyjnej nowa cola w nowej butelce i etykiecie. Promocyjna cena z 3.99 na 2.49 . Tylko jak cos jest nowe ta jak moglo kosztowac wczesniej 3.99 ? Po 2 ich biedronkowa cola 2 litry kosztowala 1.99 ( 1 zl za litr ), a ta nowa w nowej butelce 1.5 litra 2.49 czyli (1.60 za litr)
Awatar użytkownika
hmm

hmm Pon Sty 04, 2021 11:59 am

"babrak" napisał(a): To jednak są debile. A ten Duda takie coś podpisuje. Coca-cola zero cukru i podrożała do 6,29 zł (1,75 l.) Mam cukrzycę i czasem pozwalałem sobie wypić Coca-colę zero cukru. Nie rozumiem co napój zupełnie nie zawierający cukru ma wspólnego z "podatkiem cukrowym" ?

Może to, żeby normalna cola kosztowała złotówkę mniej. Trochę skubną Ciebie, trochę kogoś kto kupi normalną colę.
Awatar użytkownika
ku

ku Pon Sty 04, 2021 1:50 pm

Piję od czasu do czasu Pepsi Max BEZ CUKRU i widzę, że jednak pazerny Mati i tutaj dowalił podatkiem. W UK podatek CUKROWY nie obejmuje napojów BEZ CUKRU. Złodziejstwo!

A najgorsze jest to, że wszyscy ponarzekają i za tydzień temat ucichnie i nic już z tym nikt nie zrobi... :/
Awatar użytkownika
moon

moon Pon Sty 04, 2021 3:20 pm

No sorry, ale w Auchan kupiłem Coca Colę za 3,86 (w dwupaku) za 1,5 litra. Wiem, że w Biedronce była cena 6,29 za 1,75, ale np. obok w Lidlu 4,99 za 2 litry.
Wszystko jak widać zależy od sklepu.
Awatar użytkownika
Trudarueuda

Trudarueuda Pon Sty 04, 2021 4:03 pm

Specjalistka zauważyła, że podatki wliczane w cenę produktu płacą konsumenci.
Eureka!
Awatar użytkownika
dr Strosmeier

dr Strosmeier Pon Sty 04, 2021 5:35 pm

Buuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahahahahahaha DRAMAT - to ile wy tej trucizny pijacie? 1,5 l dziennie? W 1,5 litrowej butelce Coli jest ... UWAGA!!! - 31,8 kostek cukru!!!! Gratuluję, ale może skoczcie z okna, to będzie zdecydowanie zdrowsze dla naszych składek na NFZ barany!
Awatar użytkownika
dr Strosmeier

dr Strosmeier Pon Sty 04, 2021 5:37 pm

"babrak" napisał(a): To jednak są debile. A ten Duda takie coś podpisuje. Coca-cola zero cukru i podrożała do 6,29 zł (1,75 l.) Mam cukrzycę i czasem pozwalałem sobie wypić Coca-colę zero cukru. Nie rozumiem co napój zupełnie nie zawierający cukru ma wspólnego z "podatkiem cukrowym" ?
To nie Duda jest idiotą, tylko ty, skoro uważasz, że CocaCola Ltd podniosła cenę na "bezcukrową" Colę z powodu podatku cukrowego, a nie chęci drążenia kieszeni idiotom jak ty:)))))))))))))))
Awatar użytkownika
dr Strosmeier

dr Strosmeier Pon Sty 04, 2021 5:39 pm

"Orlenizacja" napisał(a): Orlen zaprasza... Pepsi 2l - 11,99 zł, wspomniana w artykule Cola 1,75l - 10,99 zł!
Lubiących i dających się doić przez polską spółkę paliwową, Obajtek zaprasza serdecznie na swoje stacje paliw.
Kupuj na CirkleK czy innym Łukoilu (pod nowym brendem) - tam ci jeszcze paliwo w gratisie dadzą:))))))
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości