[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Nc+ - nowa platforma cyfrowa od Cyfry+ i n

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

Re: Nc+ - nowa platforma cyfrowa od Cyfry+ i n

Marcin Wto Gru 04, 2012 8:43 pm

Pożyjemy zobaczymy, Zawsze można złożyć wypowiedzenie, jak będzie coś nie tak. W końcu - czy to tej czy innej platformy nikt do nas nie przyszył... A rynek tak czy inaczej zweryfikuje wszystko sam.
Awatar użytkownika
jotes

jotes Czw Gru 06, 2012 12:36 pm

Płaciłem 68 zł N-ce do lipca, namówili mnie na przedłużenie umowy za 89 zł. Teraz od listopada płacę 129 zł, bo małym druczkiem nie umiałem doczytać się jakie to gratisy otrzymałem tylko na trzy miesiące.Oczywiście ilość programów nie zmieniła się w tym okresie. Kończę umowę za rok i żadna siła nie namówi mnie już nigdy do podpisania z tymi cwaniakami nowej umowy do końca życia, nawet gdyby za darmo dawali. Amen.
Awatar użytkownika
Walter

Walter Sob Gru 08, 2012 4:41 pm

Wszystko okaże się z ogłoszeniem oferty po fuzji. Sądzę, że nie będzie źle, bo wiadomo, że Polsat nie śpi.
Awatar użytkownika
miron

miron Pią Gru 21, 2012 10:36 am

jak będzie, zobaczymy. ja enkę mam od kilku lat i nigdy nie miałem z nią problemów. c+ też miałem i nie to żebym jakoś szczególnie narzekał, ale wolałem enkę z racji jej opcji z nagrywaniem, przewijaniem itd (nie wiem jak teraz, ale wtedy c+ tego nie miała). mam nadzieję że wspólnymi siłami będą lepsi. nie jestem typowym polaczkiem hejterskim co tylko wszędzie wietrzy spisek i jest pesymistycznie nastawiony. umów nam zmienić w trakcie nie mogą więc nie wiem dlaczego miałoby się coś pogorszyć.
Awatar użytkownika
iro

iro Sob Mar 09, 2013 2:29 pm

a tak mi było dobrze w "n" - zobaczymy co będzie dalej .Zawsze można powiedzieć pa pa :)
Awatar użytkownika
polak

polak Sob Mar 09, 2013 7:36 pm

Ja czekam do końca maja i zrywam umowę z Poslatem. Wg mnie kupowanie telewizji satelitarnej płatnej to grupota. A to dlatego, że albo nie ma co oglądac albo jest wszystko na raz;/ Powinno być tak pracisz za kanał który chcesz oglądac i koniec. Ale tak na razie nie ma więc zrywam umowę i starczy mi 20 kanałóz z NTC
Awatar użytkownika
jose kontra Polsat

jose kontra Polsat Śro Mar 13, 2013 12:35 am

Braaaaawooooooooo!!!!!!!.Dwa miesiące temu czułem to ,co może się wydarzyć przez zaborczość bogaczy.Wypowiedziałem Umowę Polsat-owskiemu gigantowi fortuny i opisałem zaborczość ich firmy na Facebooku, że : może przyjdzie sądny dzień i nauczy ich i nie tylko bo równie dotyczy "N" , Cyfry + i innych,którzy żerują na ubogim społeczeństwie.Radzę Wam wszystkim - wypowiadajcie tym co łupią i przechodżcie na ogólnie dostępną platformę tv cyfrowej naziemnej,bez wielkich kosztów .Najlepszy wariant z możliwych.Pozdrawiam..
Awatar użytkownika
ARTUR

ARTUR Sob Mar 23, 2013 9:44 am

Specjalnie zrezygnowałem z najgorszej platformy czyli c+ i przeszedłem do N. przez rok było super. za jakie grzechy pokarało mnie znowu cyfrą
Awatar użytkownika
mirek

mirek Sob Mar 23, 2013 9:45 am

nie wiem czy to przyniesie korzysc klijentowi czy tylko firmie
Awatar użytkownika
Gosiahn

Gosiahn Pon Mar 25, 2013 12:45 am

ARTUR napisał(a):Specjalnie zrezygnowałem z najgorszej platformy czyli c+ i przeszedłem do N. przez rok było super. za jakie grzechy pokarało mnie znowu cyfrą

Mam tak samo!! Nienawidzę Cyfry+. Oj ja biedna i oszukana!!
Awatar użytkownika
konsor

konsor Czw Mar 28, 2013 10:20 pm

" Jak stracić klienta w 1 miesiąc " nowe pomysly ludzi z połącznych sztabów n i c+
Zaproponować klientowi który przedłużył umowę z "n" w lutym tego roku po długich namowach - umowę droższą o 20 % lub rezygnacja z usługi. Pięknie. Widać że osoby sa po szkoleniach jak niszczyć firmę. Czas na zakup Cyfrowego Polsatu który mam nadzieję że sie obudzi i poczuje zew krwi, klienci sami się będą pchali drzwiami i oknami.
Awatar użytkownika
konsor

konsor Czw Mar 28, 2013 10:23 pm

jerzy459459 napisał(a):jestem ciekawy, czy cyfra wykorzysta swoje doświadczenia z Wizją TV. Wówczas zaczęło się dobrze, ale późnej zaczęli manipulować w pakietach i podnosić ceny. W zasadzie przejęli wszystkie kanały Wizji TV, ale podnieśli ceny. Ci co mieli Wizję TV dobrze to pamiętają. Czy za połączenie zapłaci klient n-ki

Tak. Mi zaproponowali wzrost ceny o 20 % za umowę przedłużoną z n w lutym tego roku. Dali mi wybór - jeśli mi nie pasuje rezygnacja.
Awatar użytkownika
jolanta mularczyk

jolanta mularczyk Pon Kwi 01, 2013 9:42 am

nc+ wielka hała , podpisałam umowę tydzień temu żenada , nikt nie obiera telefonów
wyłączyli emeila dekoder pvr box+ który mnie oferowano totalna plajta płacę 193 zł
dużo kanałów zakodowanych chcę wyjść ztego gówna nikt nie odpowiada , złodzieje
Awatar użytkownika
mirek

mirek Pią Kwi 05, 2013 8:31 pm

nie wiem czy to przyniesie korzysc klijentowi czy tylko firmie
Awatar użytkownika
zenek127

zenek127 Sob Kwi 06, 2013 7:52 pm

Ja miałem N za 69zł. teraz podpisałem nową umowę na okres 18 miesięcy za 79 zł. i mam pakiet gold. Oczywiście jest to w promocji dla abonętów enki , jestem b.zadowolony. Polsatu napewno bym nie chciał.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 53 gości