WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
miś

nc+ obniża cenę

miś Czw Lip 11, 2013 12:25 am

no tak, za wcześnie cen zmienic nie mogli, bo by wyszlo, ze ulegli presji
Awatar użytkownika
kkkl

Re: nc+ obniża ceny

kkkl Czw Lip 11, 2013 1:17 am

musztarda po obiedzie....
Awatar użytkownika
mar

mar Czw Lip 11, 2013 7:00 am

Nadal nie rozumiem, jak w tych czasach znajduje się klientów, którzy deklarują się płacić za oglądanie reklam. Dotyczy to zarówno telewizji jak i płatnych wydań gazet i czasopism. Dlatego internet wygrywa, ponieważ tylko tam jest prawie zawsze jasna zasada - za darmo ale oglądasz reklamy, albo płacisz ale masz tylko kontent bez reklam. To rozumiem.
Awatar użytkownika
pinio

pinio Czw Lip 11, 2013 8:10 am

A co to za kryptoreklam???
To złodziejska platforma - dokonałem migracji z Cyfry +, gdzie miałem Canal + w pakiecie, a po miesiącu okazało się, że jeśli nadal chcę mieć ten Canal + to muszę 50 zł dopłacić!
Awatar użytkownika
abcd

abcd Czw Lip 11, 2013 8:39 am

Do pinio.To po co migrowałeś aby mieć wazystkie canal+ musisz mieć pakiet platinum za 119 teraz 99.Kiedyś miałem Canal+ start za 42 zł. i były wszystkie canal+.
Awatar użytkownika
tomek

tomek Czw Lip 11, 2013 8:43 am

To przecież nadal są wyższe ceny niż za czasów n-ki. Za 79 zł w n-ce był cały pakiet nPremium, a nie połowa jak w tym przypadku (Canal+ Film i Film2 jest tylko w prezencie na 2 miesiące). Przecież na tych kanałach lecą filmy, które dawno leciały na kanałach nPremium! Poza tym w pakiecie za 79 zł były usługi VOD z serialami i filmami, które teraz znalazły się w pakiecie za 99 zł. Niech spadają na drzewo z taką ofertą! Coś czuję, że Ci migrujący po zakończeniu umów nie dostaną lepszych ofert i Cyfrowy Polsat pozyska niedługo kolejnych Klientów. Ponoć podczas całej tej afery w koło nc+ nie nadążali z aktywacjami.
Awatar użytkownika
emilian

emilian Czw Lip 11, 2013 8:47 am

Nie rozumiem gdzie jest ta obniżka. To że ktoś dodał do cen które były już i miesiąc temu przekreślone ceny wyższe o 20 pln... ale niusik musi być :) Słaby nius Patryk :)
Awatar użytkownika
piotr

piotr Czw Lip 11, 2013 8:56 am

A ja dziś składam wniosek o nieprzedłużanie umowy., z prostej przyczyny braku możliwości migracji pakietu w dół
Awatar użytkownika
szczepan

szczepan Czw Lip 11, 2013 9:28 am

To najbardziej złodziejska firma na rynku. Za to co się płaci prawie nic nie oferują, same powtórki i jakieś głupie reklamy powtarzające się cyklicznie. Krótko mówiąc: Chała!
Awatar użytkownika
Spostrzegawczy

Spostrzegawczy Czw Lip 11, 2013 9:50 am

W nowej ofercie Canal+ Platinum dostępny jest w miesięcznej cenie 99 zł, czyli o 20 zł niższej niż dotąd.
Szybka matematyka 99+20=119 a na obrazku przekreślone 149...
Tak się robi promo w cebulandzie!
Awatar użytkownika
Yogi

Yogi Czw Lip 11, 2013 10:34 am

Podziekowalem tej firmie, a bylem klientem od poczatku, i wroce do nich tylko wtedy, gdy beda za darmo. A ze na to nie ma co liczyc, wiec do widzenia.
Troche pozno wpadliscie na to, ze klienta powinno sie szanowac, a nie traktowac, jak dojna krowe.
Polowanie na jelenie trwa!
Awatar użytkownika
jarecki

jarecki Czw Lip 11, 2013 10:34 am

a co z pakietem ekstraklasa? miały być mecze ekstraklasy w otwartych oknach c+sport i gdzie ta opcja?
Awatar użytkownika
obc

obc Czw Lip 11, 2013 10:39 am

mar napisał(a):Nadal nie rozumiem, jak w tych czasach znajduje się klientów, którzy deklarują się płacić za oglądanie reklam. Dotyczy to zarówno telewizji jak i płatnych wydań gazet i czasopism. Dlatego internet wygrywa, ponieważ tylko tam jest prawie zawsze jasna zasada - za darmo ale oglądasz reklamy, albo płacisz ale masz tylko kontent bez reklam. To rozumiem.

Rozumiem że jesteś w stanie wyłożyć powiedzmy 3x więcej za gazetę bez reklam?
Awatar użytkownika
pol

pol Czw Lip 11, 2013 11:15 am

do piotr. popytaj w punktach sprzedaży o migrację pakietu w dół, bo taka migracja istnieje. Wiadomość sprawdzona na 100%
Awatar użytkownika
fretdre

fretdre Czw Lip 11, 2013 11:18 am

hehehe to ja juz wole oferte upc. tez z pakietem hbo. i nie tylko hd. i wydaje mi sie ze no ale w porownaniu do nc+ i tak ma lepszą jakąs. potych aferkach ja nie zaryzykuje:D
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości