[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Nergal naśmiewa się z otyłego pasażera w samolocie. „Tego rodzaju wpisy są bardzo szkodliwe”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Ja

Nergal naśmiewa się z otyłego pasażera w samolocie. „Tego rodzaju wpisy są bardzo szkodliwe”

Ja Wto Wrz 15, 2020 11:34 am

szkoda ze Stasko nie nazwala tego rasizmem. Tez sie jej w glowie przewrocilo, celebrytka innego sortu
Awatar użytkownika
Carcinka

Re: Nergal naśmiewa się z otyłego pasażera w samolocie. „Tego rodzaju wpisy są bardzo szkodliwe”

Carcinka Wto Wrz 15, 2020 12:46 pm

Nergal? Nie kojarzę.
Awatar użytkownika
Iza

Re: Nergal naśmiewa się z otyłego pasażera w samolocie. „Tego rodzaju wpisy są bardzo szkodliwe”

Iza Wto Wrz 15, 2020 2:16 pm

Nie naśmiewam się z otyłych, ale fakt jest taki, że niejednokrotnie jako osoba szczupła byłam przygniatana przez osobę, która nie mieściła się w swoim siedzeniu. I tak zwyczajnie i po ludzku przyznam, że bywa to frustrujące, gdy płacisz za miejsce, a masz do dyspozycji pół fotela.
Awatar użytkownika
hehe

hehe Wto Wrz 15, 2020 2:42 pm

"Ja" napisał(a): szkoda ze Stasko nie nazwala tego rasizmem. Tez sie jej w glowie przewrocilo, celebrytka innego sortu

lewaczka budująca sobie "portfel" na brzusiach pączków....
Awatar użytkownika
Szatyn

Szatyn Wto Wrz 15, 2020 7:13 pm

Nergalu, nawet w piekle Cię nikt nie lubi.
Po śmierci będziesz całą wieczność słuchał piosenek Martyniuka.
Awatar użytkownika
Dizel

Dizel Wto Wrz 15, 2020 9:25 pm

Nergal. Człowiek nikt. Frustrat z kompleksami. Darł japę w zespole udając że to śpiew. Żeby dowartościować swój nic nie znaczący podły, miałki bezsensowny żywot wyczynia co rusz jakieś prymitywne akcje. Bo chce być znany i popularny. A że ptasi móżdżek pod kopułą, który nie pozwala mu osiągnąć niczego wielkiego w życiu to robi takie głupie wybryki patrząc jak gawiedź lajkuje swoim wzrokiem tęskniącym za rozumem. A robi to bo wokół pełno równie głupich jak on, którzy to odbierają. Dzisiejsza "cywilizacja" pędzi coraz szybciej ku zatraceniu właśnie tego pierwiastka cywilizacyjnego. Prymityw, troglodyta, po prostu m.atoł.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Śro Wrz 16, 2020 8:27 am

Mam wrażenie że za chwilę dojdziemy do tego, że otyłość to jest norma i wszystko jest ok i że nie ma problemu. A problem jest i to bardzo poważny i zamiast ciągle powtarzać, że jak jesteś gruby zaakceptuj siebie, powinniśmy motywować i tłumaczyć jak ważne jest to, by dbać o siebie i walczyć by schudnąć dla zdrowia.
Awatar użytkownika
Archangel

Archangel Śro Wrz 16, 2020 12:21 pm

"Dizel" napisał(a): Nergal. Człowiek nikt. Frustrat z kompleksami. Darł japę w zespole udając że to śpiew. Żeby dowartościować swój nic nie znaczący podły, miałki bezsensowny żywot wyczynia co rusz jakieś prymitywne akcje. Bo chce być znany i popularny. A że ptasi móżdżek pod kopułą, który nie pozwala mu osiągnąć niczego wielkiego w życiu to robi takie głupie wybryki patrząc jak gawiedź lajkuje swoim wzrokiem tęskniącym za rozumem. A robi to bo wokół pełno równie głupich jak on, którzy to odbierają. Dzisiejsza "cywilizacja" pędzi coraz szybciej ku zatraceniu właśnie tego pierwiastka cywilizacyjnego. Prymityw, troglodyta, po prostu m.atoł.

Mocne słowa!
Awatar użytkownika
Nmick

Nmick Śro Wrz 16, 2020 9:07 pm

Pani Maja Staśko odkryła, że na atakowaniu celebrytów można zbić kapitał i zrobić popularność.

Tak pani Maju - płacę za swoje miejsce pełną cenę i nie widzę powodu, by połowę mojego miejsca zajmował jakiś grubas.
Chce jechać czy lecieć? Niech zapłaci za dwa miejsca - tyle, ile zajmuje.
Awatar użytkownika
Niedomyci

Niedomyci Pią Wrz 18, 2020 2:24 pm

Jak juz slysze Aktywistka to wiem ze nic mądrego sie nie dowiem - pewnie jest niedomyta i ma kołtuny na głowie
Awatar użytkownika
gość

gość Czw Wrz 24, 2020 10:19 am

Jakim trzeba być prymitywem by naśmiewać się z czyjejś "fizyczności". Zatrzymał się na poziomie słabo rozgarniętego trzylatka.
Przecież otyłość może wynikać z nadmiernego jedzenia, ale też może wynikać z choroby.
Awatar użytkownika
Ciasny Wiesiek

Ciasny Wiesiek Sob Lip 17, 2021 1:12 pm

"Ja" napisał(a): Mam wrażenie że za chwilę dojdziemy do tego, że otyłość to jest norma i wszystko jest ok i że nie ma problemu. A problem jest i to bardzo poważny i zamiast ciągle powtarzać, że jak jesteś gruby zaakceptuj siebie, powinniśmy motywować i tłumaczyć jak ważne jest to, by dbać o siebie i walczyć by schudnąć dla zdrowia.
Ale dlaczego ktos decydowac,o tym dbaniu o siebie . . Kazdy sam za siebie decyduje,i nie moze ktos decydowac za nas
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości