WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anka S.

Netflix i HBO GO z największymi wzrostami, Player przyciąga najmocniej (serwisy i aplikacje VoD w marcu)

Anka S. Wto Kwi 14, 2020 8:33 am

Ninateka i PrimeVideo pokonały już C+. Nieźle...
Awatar użytkownika
ag29

Re: Netflix i HBO GO z największymi wzrostami, Player przyciąga najmocniej (serwisy i aplikacje VoD w marcu)

ag29 Wto Kwi 14, 2020 10:01 am

Polecam Netflix i CDA Premium. Na HBO GO nie ma co oglądać.
Awatar użytkownika
oxx

Re: Netflix i HBO GO z największymi wzrostami, Player przyciąga najmocniej (serwisy i aplikacje VoD w marcu)

oxx Wto Kwi 14, 2020 11:17 am

"ag29" napisał(a): Polecam Netflix i CDA Premium. Na HBO GO nie ma co oglądać.

HBO ma super bibliotekę treści. Ich UX jest do bani, ale treści mają rewelacyjne.
Awatar użytkownika
dh

dh Wto Kwi 14, 2020 11:23 am

Trzymam kciuki za Cda. Zenka oglądałem tam za darmo w dniu sieciowej premiery.
Awatar użytkownika
Jagoda

Jagoda Wto Kwi 14, 2020 12:37 pm

"dh" napisał(a): Trzymam kciuki za Cda. Zenka oglądałem tam za darmo w dniu sieciowej premiery.

Trzymam kciuki, żeby Ciebie też ktoś okradł, może wtedy zrozumiesz swoją januszowatość
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Wto Kwi 14, 2020 2:04 pm

HBO w ogóle można świetnie oglądać w IPLI, ja tak robię i wszystko mi ekstra śmiga
Awatar użytkownika
Pani z Sosnowca

Pani z Sosnowca Wto Kwi 14, 2020 2:32 pm

IPLA coraz mocniejsza, widać sprawnych zarządzających
Awatar użytkownika
Dawid

Dawid Wto Kwi 14, 2020 3:18 pm

Bez oficjalnych danych od Netflixa czy innych platform to są wszystko gdybania.
Awatar użytkownika
mm

mm Wto Kwi 14, 2020 6:48 pm

"ag29" napisał(a): Polecam Netflix i CDA Premium. Na HBO GO nie ma co oglądać.

Zalałam się kawą, uprzedzajcie jak są takie dobre żarty!
Awatar użytkownika
Radek

Radek Wto Kwi 14, 2020 9:17 pm

Nie ma to jak w jednym zestawieniu legalnych serwisów dawać CDA ;) i jak ludzie nauczą się odróżniać serwisy legalne od pół legalnych... ?
Awatar użytkownika
Olek

Olek Sob Kwi 18, 2020 9:20 am

Ja na VOD oglądałem wczoraj z żoną Zenka - i naprawdę miłe zaskoczenie. Fajna okazja teraz jak się siedzi w domu, żeby zobaczyć jaki to film :) Aktorsko - naprawdę dobrze. Zwłaszcza młody Zenek tutaj zasługuje na pochwałę.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 3 gości