WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Łukasz1996r.

Netflix: mogą pojawić się polskie produkcje, więcej produkcji z napisami i lektorem

Łukasz1996r. Czw Mar 17, 2016 1:22 am

Zawiodłem się NETFLIXEM, weszli na Polski rynek W OGÓLNE nie przygotowani...
Awatar użytkownika
iq

Re: Netflix: mogą pojawić się polskie produkcje, więcej seriali z napisami i lektorem

iq Czw Mar 17, 2016 2:03 am

sorry. zrobiliście półprodukt. dajecie napisy, nie ma lipy. inaczej się wynoście.
Awatar użytkownika
Lukens

Re: Netflix: mogą pojawić się polskie produkcje, więcej seriali z napisami i lektorem

Lukens Czw Mar 17, 2016 8:17 am

Netflix? Bedzie pewnie jak z ebayem polskim.
Awatar użytkownika
Kama

Kama Czw Mar 17, 2016 9:08 am

Hahaha Polska razem z Witnamem i Filipianmi ;) Osobiście bardzo lubie Netflix!
Awatar użytkownika
jz

jz Czw Mar 17, 2016 9:41 am

Co za bzdety... myśli ze u nas siedzimy jak małpy na drzewach, nikt nie widział karty kredytowej. A o euro czy dolarze to słyszeliśmy tylko w tv. Aha i pewnie w Niemczech czy Hiszpanii wszyscy siedzą i oglądają po angielsku.... co za bałwan. Bierzcie ten swój badziew i wypad....
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Czw Mar 17, 2016 10:48 am

Nie będzie jak z ebayem. W ebay zabrakło polskich dostawców. Wypozyczalnie filmów można prowadzić bez nich. Rzeczywiście dali ciała z liczba napisów. To może mieć zły efekt, bo marka spozycjonuje się jako niszowa i obcojęzyczna.
Ja bym śledził ich staty. Zobaczymy.
Moim zdaniem tutaj hejt robią osoby związane z polską branżą vod.
Awatar użytkownika
borek

borek Czw Mar 17, 2016 10:48 am

Gdzieś mam polski dubbing i napisy. Chce mieć premiery nowych seriali w tym samym dniu co stany. Rozumiem problem licencji na dany rejon, więc po prostu dodawajcie na bieżąco to co się da i za rok jak będziecie mieli chociaż połowę tego co w stanach Z WIELKĄ chęcią wyłożę te 10 euro. Póki co jest cieniutko.... cieniuteńko.... i zamiast zapłacić i oglądać legalnie nadal trzeba sięgać po torrenty, bo nie ma innego - legalnego - wyjścia.
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Czw Mar 17, 2016 10:50 am

Aha, ten gość to za mądry nie jest. Przy walić szefowi, rzucać publicznie nazwą partnera, po co?
To że w miarę pokornie się wypowiada to jedyny plus.
Awatar użytkownika
KJ

KJ Czw Mar 17, 2016 11:37 am

"Łukasz1996r." napisał(a): Zawiodłem się NETFLIXEM, weszli na Polski rynek W OGÓLNE nie przygotowani...
bo oni tu oficjalnie nie weszli tylko odblokowali usługe w 130 krajach jednocześnie
Awatar użytkownika
Honorata

Honorata Czw Mar 17, 2016 11:48 am

"Jurek " napisał(a): Nie będzie jak z ebayem. W ebay zabrakło polskich dostawców. Wypozyczalnie filmów można prowadzić bez nich. Rzeczywiście dali ciała z liczba napisów. To może mieć zły efekt, bo marka spozycjonuje się jako niszowa i obcojęzyczna.
Ja bym śledził ich staty. Zobaczymy.
Moim zdaniem tutaj hejt robią osoby związane z polską branżą vod.

tak, te dziesiatki tysiecy ludzi wieszajace psy na Netflixie w kazdym jednym miejscu polskiego internetu to na pewno ludzie zwiazani z polskim VOD. Zejdz na ziemie.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości