WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
;)

Netflix nakręci serial o wiedźminie. Współproducentem Platige Image

;) Śro Maj 17, 2017 12:56 pm

Wreszcie Sapkowski solidnie zarobi, bo z gier ze względu na niekorzystną umowę nie miał chyba wiele.
Awatar użytkownika
Masza

Re: Netflix nakręci serial o wiedźminie. Współproducentem Platige Image

Masza Śro Maj 17, 2017 2:03 pm

Nie ważne co zrobi Netflix, nie zagrozi to pozycji kultowej już serii zrealizowanej przez Brodzkiego.
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Maj 17, 2017 2:32 pm

Sami jesteście osiem tomów. Saga ma pięć. Dwie książeczki z opowiadaniami do tego. I ten Sezon Burz, który został wydany dla hajsu tylko i w skład sagi nie wchodzi.
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Maj 17, 2017 2:38 pm

Na podstawie serii książek, które trafiły m.in. na listę bestsellerów dziennika "The New York Times",

Akurat. Tylko Ostatnie Życzenie trafiło po angielsku. I dlatego, że akurat wtedy wyszła trzecia część gry.
Awatar użytkownika
Mr.Chiquita

Mr.Chiquita Śro Maj 17, 2017 3:54 pm

Skoro będzie po angielsku, to może się udać. Produkcja będzie bardziej uniwersalna i wpłynie na szersze wody. Świetna wiadomość. Czekam z niecierpliwością.
Awatar użytkownika
hahaha komedia

hahaha komedia Śro Maj 17, 2017 5:11 pm

Spryciulki piraciki z CDA szybciutko wrzucą i będą udawać że "nic nie wiedzą".
Awatar użytkownika
Ała

Ała Czw Maj 18, 2017 6:42 am

"ja" napisał(a): Sami jesteście osiem tomów. Saga ma pięć. Dwie książeczki z opowiadaniami do tego. I ten Sezon Burz, który został wydany dla hajsu tylko i w skład sagi nie wchodzi.

Sezon burz daje się czytać. Chociaż uboczny wątek lisicy w zasadzie powinien być osobnym opowiadaniem. I jest to chyba najlepszy fragment.
Awatar użytkownika
Wojteq

Wojteq Czw Maj 18, 2017 10:15 am

"ja" napisał(a): Sami jesteście osiem tomów. Saga ma pięć. Dwie książeczki z opowiadaniami do tego. I ten Sezon Burz, który został wydany dla hajsu tylko i w skład sagi nie wchodzi.

Warto jeszcze dodać tutaj dwa opowiadania z tomu "Coś się kończy, coś się zaczyna". Wesele Geralta i coś o jego... (tego nie zdradzę).

Opowiadania to nie "książeczki" tylko pełnoprawne, liczące ponad 300 stron każde, tomisko.
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Maj 18, 2017 1:28 pm

"Wojteq" napisał(a):

Warto jeszcze dodać tutaj dwa opowiadania z tomu "Coś się kończy, coś się zaczyna". Wesele Geralta i coś o jego... (tego nie zdradzę).

Opowiadania to nie "książeczki" tylko pełnoprawne, liczące ponad 300 stron każde, tomisko.

300 stron to jest właśnie książeczka nie tomisko. Ale nie wiem może komuś przeczytanie tego sprawia problem.
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Maj 18, 2017 1:35 pm

A te osiem tomów to chyba wzięte ze strony Empiku gdzie liczą od opowiadań do Sezonu Burz. Każdy kto to czytał wie, że saga ma tomów pięć. Kropka.
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Maj 18, 2017 1:37 pm

"Wojteq" napisał(a):
300 stron to jest właśnie książeczka nie tomisko. Ale nie wiem może komuś przeczytanie tego sprawia problem.[/quote:33xb287q]
W sumie racja, przesadne określenie. Ale z drugiej strony książeczka to też nie jest. Książeczka to jest z obrazkami dla dzieci.

Dobrze. Książka. Ja Wiedźmina skończyłem czytać w 2000 roku i nie miałem w ręku opowiadań mniej więcej od tamtej pory.
Awatar użytkownika
szmondak

szmondak Czw Maj 18, 2017 6:39 pm

Bagiński mówił z 1,5 roku temu, że chce zrobić jeden film na podstawie 2 opowiadań ("Wiedźmin" i "Mniejsze Zło"). Być może tak naprawdę chciał powiedzieć "Mamy pomysł na pilot serialu i szukamy partnera", ale nie mógł.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości