WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
bart

Netflix znów liderem. Player mocno w dół, TVP VOD i Ipla ze wzrostami (TOP10)

bart Pią Kwi 09, 2021 7:40 am

Player w dół ? Bo od lutego jest płatny. Poza tym ich "kontent" jakoś nie przekonuje widzów.
Awatar użytkownika
Medioznawca

Re: Netflix znów liderem. Player mocno w dół, TVP VOD i Ipla ze wzrostami (TOP10)

Medioznawca Pią Kwi 09, 2021 8:04 am

"bart" napisał(a): Player w dół ? Bo od lutego jest płatny. Poza tym ich "kontent" jakoś nie przekonuje widzów.
Przecież w lutym miał wzrost i został liderem, ale to przez Listy do M4 w ramach tego płatnego abonamentu i pierwszy miesiąc był 50% tańszy dla nowego, płatnego użytkownika, więc 2,55 mln oglądnęło Listy lub coś innego i zrezygnowało po miesiącu ;).
Awatar użytkownika
Adrian

Re: Netflix znów liderem. Player mocno w dół, TVP VOD i Ipla ze wzrostami (TOP10)

Adrian Pią Kwi 09, 2021 8:32 am

"Teraz już nie wypada nie płacić" - pisali w naTemat o tej ofercie, w której płacisz 5 zł miesięcznie za sam dostęp :)
Awatar użytkownika
Player HAHAHAHAHAHA

Player HAHAHAHAHAHA Pią Kwi 09, 2021 8:36 am

"Adrian" napisał(a): "Teraz już nie wypada nie płacić" - pisali w naTemat o tej ofercie, w której płacisz 5 zł miesięcznie za sam dostęp

Płacić za oglądanie powtórek z tv i w dodoatku opatrzonych reklamami xD oni są naiwni z tym czy jak ? Strzał w kolano w lutym i to będzie postępowało spadkami.
Awatar użytkownika
Netflix

Netflix Pią Kwi 09, 2021 8:45 am

W lutym też byliśmy numerem 1, wystarczyło że player obniżył wydatki na kampanie display i od razu poleciał w dół.
Awatar użytkownika
Paliak

Paliak Pią Kwi 09, 2021 9:40 am

Player pójdzie już tylko na dno, odkąd wyłączył dostęp na telewizorach z innym systemem niż Android.
Awatar użytkownika
wirtualne

wirtualne Pią Kwi 09, 2021 9:49 am

Wirtualne zamyka oczy na fakty i liczby. Podawanie, że wzrosty są z powodu jednego filmu, to bzdura. Czy macie dostęp do AdReal? Czy umiecie analizować dane. Wynik playera, to w dużej mierze płatny ruch!
Awatar użytkownika
4U

4U Pią Kwi 09, 2021 10:04 am

Te analizy są niewiele warte. Co z tego że na TVP jest ruch skoro nie ma żadnych wpływów.
Po co Playerowi darmowi oglądacze? Finansowo na pewno są mocno do przodu po tych zmianach.
Sam skakam po różnych platformach w zależności od potrzeb.
Ipla sport właśnie staniała do 10 zł za miesiąc a mam w tym również Eurosport. Ostatnio można oglądać turniej ATP w tenisie (np. obejrzałem sobie cała drogę Hurkacza w Miami 1000). Czasami wykupuję DAZN gdy są dobre gale bokserskie (7 zł za miesiąc).
Playera kupiłem gdy był Król i warto było.
Gdy zbiera się kilka turniejów w tenisie kobiecym to kupuję WTAtennis. Trochę drogo ale mogę obejrzeć wszystko.
A wp.pl? Tego nawet za darmo nie ma sensu oglądać.
Raz na próbę kupiłem też canapplus przez playera. Jeżeli ktoś lubi piłkę nożną to warto. Dorzucili też WTA po sukcesach Świątek.
Awatar użytkownika
migielosus

migielosus Pią Kwi 09, 2021 10:30 am

Amazon Prime ,ciekawe dlaczego na końcu? Mi to trzy konta zablokowali bez wyraźnego powodu. Chciałem podpiąć kartę, blokada. Chciałem wlączyć coś na tv, blokada. A niech spadają.
Awatar użytkownika
bredny

bredny Pią Kwi 09, 2021 3:14 pm

Co z tego, że w dół jak i tak jest odwiedzany przez ponad 4mln ludzi. To dużo jak na płatny serwis z produkcjami TVN i Discovery, które można oglądać też w telewizji. Oczywiście, są też tam inne produkcje ale w małej ilości
Awatar użytkownika
bredny

bredny Pią Kwi 09, 2021 3:24 pm

1 mln płatnych kont Playera to dużo lepszy zysk niż 3-5 mln darmowych od TVP czy WP
Awatar użytkownika
Teleman

Teleman Pią Kwi 09, 2021 4:29 pm

Ale że ludzie chce płacić za player? Przecież produkcję player/TVN to jest dno
Awatar użytkownika
Mati

Mati Sob Kwi 10, 2021 9:39 am

Jeszcze raz to napisze. Obserwowanie ruchu stron www serwisów stremingowych kompletnie nie oddają ich realnych zasięgów.
Player wymaga wejścia na stronę żeby wykupić pakiet. Nie da się zrobić tego z aplikacji. W lutym nagle wszyscy musieli wejść na Playera żeby chociaż sprawdzić co to za opłata. Ja osobiście na stronie www netflixa nie byłem kilka lat a korzystam z niego codziennie
Awatar użytkownika
Ogi

Ogi Pon Kwi 12, 2021 10:19 am

Trudno się dziwić. Tam naprawdę nie ma co ogladać! A jednym filmem światecznym ( wypuszczonym w lutym dla poprawy wyników) platformy sie nie postawi! Muszą mieć ekskluzywne programy. Inaczej kicha. Co widać.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: yaileyedmo oraz 2 gości