WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Waidmanns

Netflix zwiększa zadłużenie o 2 mld dolarów. Pieniądze na oryginalne treści i walkę z nową konkurencją

Waidmanns Czw Kwi 25, 2019 9:21 am

Jak dla mnie Netflix jest bezkonkurencyjny.Ich produkcje podobaja mi sie najbardziej.Po prostu najbardziej do mnie przemawiaja i trafiaja w moj gust.Moze nie wszystkie,ale wiekszosc tak.Poza tym Netflix jest roznorodny co uwazam za wielki plus,bo kazdy moze znalezc cos dla siebie.
Awatar użytkownika
Wdse

Re: Netflix zwiększa zadłużenie o 2 mld dolarów. Pieniądze na oryginalne treści i walkę z nową konkurencją

Wdse Czw Kwi 25, 2019 12:00 pm

Netflix zwiększa zadłużenie, ale co z tego, skoro wartościowych produkcji niemal wcale nie ma.
Awatar użytkownika
kolis

Re: Netflix zwiększa zadłużenie o 2 mld dolarów. Pieniądze na oryginalne treści i walkę z nową konkurencją

kolis Czw Kwi 25, 2019 12:16 pm

Widać, ze boją się powstającej konkurencji. Nawet premierę Wiedźmina dali tuż przed otworzeniem Disney+. Atutem Netflixa jet ogrom produkcji. Wadą jest to, że tylko kilka z nich jest dobre. A Disney już zapowiedział cała masę wysokobudżetowych produkcji, w tym także należących do MCU, uniwersum Star Wars.
Awatar użytkownika
ko

ko Czw Kwi 25, 2019 3:36 pm

Robia coraz wiecej badzieiwa i szmiry niedlugo moda minie Zarobi zarzad reszta bedzie w plecy
Awatar użytkownika
Gonzalez

Gonzalez Czw Kwi 25, 2019 3:52 pm

"Waidmanns" napisał(a): Jak dla mnie Netflix jest bezkonkurencyjny.Ich produkcje podobaja mi sie najbardziej.Po prostu najbardziej do mnie przemawiaja i trafiaja w moj gust.Moze nie wszystkie,ale wiekszosc tak.Poza tym Netflix jest roznorodny co uwazam za wielki plus,bo kazdy moze znalezc cos dla siebie.

Niestety od jakiegoś czasu idzie w ilość, a nie jakość. Ja ostatnio przeprosiłem się z HBO.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość