WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
jan67

Netia z 356 mln zł przychodu w trzecim kwartale br., 185 mln zł na nowe inwestycje

jan67 Śro Lis 08, 2017 1:55 pm

Ja tam wspieram teraz tych mniejszych i przeszedłem do Sferii zwłaszcza ze tu mam telefon stacjonarny za 9 zł za miesiac.
Awatar użytkownika
ej

Re: Netia z 356 mln zł przychodu w trzecim kwartale br., 185 mln zł na nowe inwestycje

ej Czw Lis 09, 2017 10:50 pm

"jan67" napisał(a): Ja tam wspieram teraz tych mniejszych i przeszedłem do Sferii zwłaszcza ze tu mam telefon stacjonarny za 9 zł za miesiac.

było wziąć nomadyczny - to teraz jest na czasie
Awatar użytkownika
cek

Re: Netia z 356 mln zł przychodu w trzecim kwartale br., 185 mln zł na nowe inwestycje

cek Sob Lis 11, 2017 3:43 pm

i bardzo dobrze, zwłaszcza ze ci mniejsi bardziej dbają o klienta, bo muszą walczyć.
Awatar użytkownika
cziki

cziki Nie Lis 12, 2017 4:33 pm

"ej" napisał(a):
"jan67" napisał(a): Ja tam wspieram teraz tych mniejszych i przeszedłem do Sferii zwłaszcza ze tu mam telefon stacjonarny za 9 zł za miesiac.

A co to?
Awatar użytkownika
pero

pero Wto Lis 14, 2017 5:04 pm

"cziki" napisał(a):
"ej" napisał(a):

A co to?

Dwa numery (w tym może być stacjonar) na jednej karcie sim najprościej mówiąc :)
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości