WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Qaz

News24 z problemami finansowymi? Krajewski: płacimy w terminie, ktoś robi nam zły PR

Qaz Śro Sie 24, 2022 5:55 am

Pan Krajewski Ryszard nigdy, ale to nigdy nikomu grosika nie zalegał. W przeciwieństwie do bezczelnych kasjerek sklepowych, które ciągle się zadłużają u klientów. Już nie mogę słuchać tej wiecznej prośby: Mogę być dłużna grosika? Kiedy to wszystko zwrócą? Ministrze Ziobro, pośle Kowalski czas się zająć tą sprawą.
Awatar użytkownika
Yhy

Re: News24 z problemami finansowymi? Krajewski: płacimy w terminie, ktoś robi nam zły PR

Yhy Śro Sie 24, 2022 6:14 am

Oglądalność 63 osoby?! Po co w ogóle robić taką telewizję mając świadomość, że na rynku nie ma dla niej miejsca? Jest TVP Info, TVN24, Polsat News. Z nimi się nie wygra. To są giganci. To tak jakbym rozłożyła stragan pod Biedronką i liczyła na to, że kupią u mnie i porzucą myśl o wejściu do dyskontu. Chyba ktoś tu ma za dużo pieniędzy na bezsensowne inwestycje.
Awatar użytkownika
Dziennikarka

Re: News24 z problemami finansowymi? Krajewski: płacimy w terminie, ktoś robi nam zły PR

Dziennikarka Śro Sie 24, 2022 7:08 am

Tu podobno płacą systematycznie w przeciwieństwie do Republiki, która nie płaci na czas. A jaka jest prawda?
Awatar użytkownika
Niewydarzenia

Niewydarzenia Śro Sie 24, 2022 8:21 am

Panie Krajewski, robi Pan wielką krzywdę młodym ludziom dając iluzję pracy w telewizji. Marzenia o telewizji newsowej, które pan realizuje dla własnej ambicji - nawet nie powinny zaistnieć. Więcej osób czyta o kłopotach programu niż go ogląda.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Śro Sie 24, 2022 9:08 am

"Yhy" napisał(a): Oglądalność 63 osoby?! Po co w ogóle robić taką telewizję mając świadomość, że na rynku nie ma dla niej miejsca? Jest TVP Info, TVN24, Polsat News. Z nimi się nie wygra. To są giganci. To tak jakbym rozłożyła stragan pod Biedronką i liczyła na to, że kupią u mnie i porzucą myśl o wejściu do dyskontu. Chyba ktoś tu ma za dużo pieniędzy na bezsensowne inwestycje.

U mnie pod Biedronką (25 m od wyjścia) jest stragan z owocami i warzywami sezonowymi. W czerwcu i lipcu mieli przepyszne truskawki, maliny, bób. Były droższe, ale lepszej jakości, świeższe i dojrzałe bo zrywane poprzedniego dnia. I może nie uwierzysz, ale były kolejki, może nie non stop, ale były. Więc nawet mały stragan, pod Biedronką może znaleźć swoją niszę.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Śro Sie 24, 2022 9:22 am

co za bzdury..........
Awatar użytkownika
Trik

Trik Śro Sie 24, 2022 9:31 am

Krajewski, Winnicki ELITA !
Awatar użytkownika
hans

hans Śro Sie 24, 2022 9:52 am

Wydmuszka telewizji newsowej. Nie powinna nigdy powstać 🤮
Awatar użytkownika
Daf

Daf Śro Sie 24, 2022 9:55 am

Dziadowi odbiło na stare lata, porwał się z motyką na słońce. Przecież to nie może się udać...
Awatar użytkownika
San

San Śro Sie 24, 2022 10:44 am

Będzie musiał dziadek osobiście prowadzić wiadomości i czytać pogodę.
Awatar użytkownika
Sylwia

Sylwia Śro Sie 24, 2022 11:17 am

Skorski? A taki honorowy jak odchodzil z chlopakami…wtedy prezes był beee…to jest komedia !
Awatar użytkownika
AS

AS Śro Sie 24, 2022 12:04 pm

Ten projekt od początku nie rokował, a teraz rokuje jeszcze słabiej.
Awatar użytkownika
łodzianin

łodzianin Śro Sie 24, 2022 12:06 pm

"Yhy" napisał(a): Oglądalność 63 osoby?! Po co w ogóle robić taką telewizję mając świadomość, że na rynku nie ma dla niej miejsca? Jest TVP Info, TVN24, Polsat News. Z nimi się nie wygra. To są giganci. To tak jakbym rozłożyła stragan pod Biedronką i liczyła na to, że kupią u mnie i porzucą myśl o wejściu do dyskontu. Chyba ktoś tu ma za dużo pieniędzy na bezsensowne inwestycje.

Biznesu medialnego nie prowadzi się widowni tylko dla reklamodawców, którzy utrzymują biznes.
Awatar użytkownika
Wróżbita

Wróżbita Śro Sie 24, 2022 1:38 pm

Tylko wróżki mogą pomóc!
Awatar użytkownika
KS_TĘCZA

KS_TĘCZA Śro Sie 24, 2022 2:57 pm

To nie ludzie, to wilki, wbijają Panu Prezesowi szpilki!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości