WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Cyfra +

NGC HD w Cyfrowym Polsacie, w planach 9 nowych stacji

Cyfra + Wto Mar 01, 2011 9:30 am

o jea my gura hahahaha
Awatar użytkownika
dobrosław

Re: NGC HD w Cyfrowym Polsacie, w planach 9 nowych stacji

dobrosław Wto Mar 01, 2011 11:54 am

Coraz bogatsze HD w Cyfrowym Polsacie, tym razem powiększyło się o pozycję, która będzie na pewno w moim codziennym menu.
Awatar użytkownika
Kasia i Marcin

Kasia i Marcin Wto Mar 01, 2011 3:17 pm

Nas bardzo ucieszyło to dodanie NG HD, bo dzięki temu będziemy mogli lepiej zgłębiać topografię naszej planety (wiecie, co mamy na myśli ;) ). Natomiast w ogóle jak chodzi o cp, to chcemy też podsunąć ciekawe rozwiązanie. Mieliśmy do niedawna net mobilny z playa, ale nie spełniał naszych oczekiwań (za drogi) i przerzuciliśmy się właśnie na cp, jak sobie kupiliśmy dekoder do naszej plazmy.
Awatar użytkownika
antyblok

antyblok Wto Mar 01, 2011 10:45 pm

a ja chcę czwórkę radiową, bo świetnie grają i chcę ich z tą ich wizją i co na to cp?
Awatar użytkownika
alek

alek Czw Mar 03, 2011 12:07 am

antyblok napisał(a):a ja chcę czwórkę radiową, bo świetnie grają i chcę ich z tą ich wizją i co na to cp?

ja ci podpowiem: musisz wyszukać ręcznie, tzn skanowac transpondery.
Awatar użytkownika
mandaryn

mandaryn Czw Mar 03, 2011 4:28 pm

National Geographic HD to kolejny świetny kanał do Polsatowego pakietu HD, jeszcze niech wejdzie TVP HD, bo się na pewno przyda, i będzie git. Nic dziwnego że tak dobrze się sprzedaje Cyfrowy Polsat.
Awatar użytkownika
Ryszardo

Ryszardo Czw Mar 03, 2011 5:26 pm

Jestem bardzo zadowolony z zaistniałej zmiany. Jeszcze końcem stycznia oburzałem się, że usuwają BBC Knowledge, ale teraz widzę, że NG HD jest znacznie lepszym kanałem. Programy są sporo ciekawsze, więc w końcu zaczynam akceptować tę zmianę.
Awatar użytkownika
Artur

Artur Nie Mar 06, 2011 2:55 pm

całkiem zacnie wygląda teraz oferta cp. Jeszcze tylko Viasaty i już będzie dla mnie perfect.
Awatar użytkownika
Sean

Sean Nie Mar 06, 2011 11:08 pm

Zamiana kanałów BBC na paczkę NG, za niedługo TVP i może viasaty wypada bardzo korzystnie. Polsat dzięki temu może nawet nie straci a zyska nowych abo o czym zostaniemy poinformowania po I kwartale.
Awatar użytkownika
Mariażek

Mariażek Śro Mar 09, 2011 2:09 pm

Piszą o NG, co to już jest dawno, a niedawno pojawiły się też HBO2, HBO Comedy i Cinemax2 i to wszystko w HD :). Pakiecik HD więc mi się znacząco rozrósł, co oceniam na bardzo duży plus (zwłaszcza że teraz kupę świetnych filmów mam pod ręką).
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 8 gości