WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wielkopolska

Nie działa TVN i Polsat? Północno-zachodnia Polska z nowym standardem nadawania

Wielkopolska Pon Kwi 25, 2022 8:12 am

Żółwieniec - mam wrażenie że kompletnie NIC się nie zmieniło. Zero poprawy jakości, zero poprawy sygnału. Po co to było.
Awatar użytkownika
Dobre to

Re: Nie działa TVN i Polsat? Północno-zachodnia Polska z nowym standardem nadawania

Dobre to Pon Kwi 25, 2022 8:17 am

TVN i ukryta prawda... nawet pasuje do ogółu 😂
Awatar użytkownika
Kasa, Misiu, kasa!

Re: Nie działa TVN i Polsat? Północno-zachodnia Polska z nowym standardem nadawania

Kasa, Misiu, kasa! Pon Kwi 25, 2022 8:35 am

Jakość sygnału naturalnie nie lepsza, niż wcześniej. Za to już niedługo kolejna zmiana standardu nadawania. Ruch w interesie musi być!
Awatar użytkownika
@

@ Pon Kwi 25, 2022 8:38 am

Są wszystkie programy w HD.i to z dekodera hevc. Trzeba od nowa wyszukać automatycznie kanały. A nie panikować.
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Kwi 25, 2022 8:59 am

"Wielkopolska" napisał(a): Żółwieniec - mam wrażenie że kompletnie NIC się nie zmieniło. Zero poprawy jakości, zero poprawy sygnału. Po co to było.

Załóż okulary, lub zmień telewizor :)
Awatar użytkownika
on

on Pon Kwi 25, 2022 8:59 am

"Kasa, Misiu, kasa! " napisał(a): Jakość sygnału naturalnie nie lepsza, niż wcześniej. Za to już niedługo kolejna zmiana standardu nadawania. Ruch w interesie musi być!
Jakość obrazu dużo lepsza niż poprzednio. Nie gadaj głupot.
Awatar użytkownika
Moja prawda

Moja prawda Pon Kwi 25, 2022 9:01 am

Olać kanały z muxu TVP. I ich nie oglądać za cofanie cyfrowej rewolucji.
Awatar użytkownika
Tylko koni żal

Tylko koni żal Pon Kwi 25, 2022 9:12 am

Tylko szkoda, że jest przyzwolenie na wprowadzanie niezgodnych odbiorników bez Hbbtv.
Awatar użytkownika
sebuś

sebuś Pon Kwi 25, 2022 9:28 am

"Moja prawda" napisał(a): Olać kanały z muxu TVP. I ich nie oglądać za cofanie cyfrowej rewolucji.

twoje komentarze olać
Awatar użytkownika
Pawlo

Pawlo Pon Kwi 25, 2022 10:37 am

Toruń
Dziękuję za pomoc i wsparcie w odbiorze tv naziemnej telewizji multimedia Toruń
Jest mało kanałów telewizji kablowej, miało być już w odbiorze HD .niema jeszcze TV kablowej naziemnej telewizji odbiór 27 kanałów
Awatar użytkownika
Naziemnik

Naziemnik Pon Kwi 25, 2022 10:52 am

Mam odbiór do wszystkich z wyjątkiem mux 4 który jest zakodowany. Czekam na nowe kanały np:"Power Tv", "Filmax" lub "Home Tv".
Awatar użytkownika
Grzesiok

Grzesiok Pon Kwi 25, 2022 11:26 am

TVP też nic nie działa i dobrze precz TVP
Awatar użytkownika
takitrik

takitrik Pon Kwi 25, 2022 12:42 pm

"Nie działa TVN i Polsat?" Na szczęście. Jeszcze tylko wyłączyć tvp i będzie spokój. Można myśleć, odczuwać po swojemu bez szmeru propagandy w tle.
Awatar użytkownika
alemambekezwas

alemambekezwas Pon Kwi 25, 2022 12:44 pm

Okurła, to ktoś jeszcze w 2022 roku ogląda telewizję? Ale krindż! A tu jkies ziomki dostają orgaz_mu na wieść o nowym standardzie nadawania, chyba mi się jakieś archiwalne wydanie otwarło.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Pon Kwi 25, 2022 1:57 pm

"Lepsza jakość obrazu i dźwięku". Jakiego dźwięku? Kolejna wersja systemu Dolby? Przecież i tak 90% odbiorców odbiera fonię poprzez beznadziejnej jakości głośniczki w telewizorze - chyba, że uznamy iż do odbioru tego dźwięku potrzeba nowej generacji systemu Dolby. Ale co to ma wspólnego z "lepszą jakością", skoro jakość dźwięku zależy przede wszystkim od jakości głośników?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 63 gości