WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
op

„Nie odkładaj macierzyństwa na potem” w kampanii Fundacji Mamy i Taty (wideo)

op Pon Cze 08, 2015 1:34 pm

niektóre chcą ale nikt ich nie chce :D
Awatar użytkownika
tequila

Re: „Nie odkładaj macierzyństwa na potem” w kampanii Fundacji Mamy i Taty (wideo)

tequila Pon Cze 08, 2015 1:37 pm

Super! Dobrze, że ktoś wreszcie zaczął mówić o szkodliwości pigułek. Nieświadome kobiety szpikują się świństwem, a potem dziwią się że ciąży ni ma...
Awatar użytkownika
posti

Re: „Nie odkładaj macierzyństwa na potem” w kampanii Fundacji Mamy i Taty (wideo)

posti Pon Cze 08, 2015 1:45 pm

co za zenująca kampania, masakra.

Proponowalabym inną, nie zdażyłam zostać matką, bo do tej pory zapierdzielam na śmieciówce.
Awatar użytkownika
pakpak

pakpak Pon Cze 08, 2015 1:54 pm

Czyli pani się dorobiła, ale jej smutno, bo nie ma dzieci. Z tego płynie prosty wniosek, że lepiej nie polecieć do Paryża i nie kupić mieszkania, ale te dzieci mieć. I kogo oni chcą przekonać? Zamiast pokazać, że można to połączyć - karierę i macierzyństwo - przeciwstawiają te dwie sfery. Większego idiotyzmu nie widziałem dawno. Już pomijam, że namawianie do płodzenia dzieci jest samo w sobie żałosne.
Awatar użytkownika
nto

nto Pon Cze 08, 2015 1:56 pm

Tokio i Paryż zdecydowanie bardziej kuszące niż dzieci!
Awatar użytkownika
heheh

heheh Pon Cze 08, 2015 2:02 pm

lepiej żałować odkładania dzieci niż żałować, że się je ma - nie każda kobieta chce być matką, nie każda się do tego nadaje, dajcie spokój naszym macicom
Awatar użytkownika
kropka

kropka Pon Cze 08, 2015 2:24 pm

Spot genialny! Brawo! Tylko że przeciętny dorobkiewicz rzadko jest w stanie uciułać i odłożyć na własne potrzeby. Spot pokazuje co babka robiła przez ten czas dzięki temu że miała na to czas. I czego by zrobić nie mogła gdyby to dziecko było: nie zrobiłaby kariery, miałaby najdurniejszą robotę, z domu nici, remonty w mieszkaniu tylko to co smarkacz spsoci. Więcej takich spotów by dziewczyny wiedziały co robić!
Awatar użytkownika
omg

omg Pon Cze 08, 2015 2:36 pm

10 lat temu nie było kurw... takiego feminizmu, a sądy pokazały, że facet na powitaniu jest na przegranej pozycji i ma płacić alimenty, skutkuj to tym że małżeństwo facetowi NIC NIE WNOSI poza ew. poważnymi złymi konsekwencjami. Więc nici z zakładania rodziny.
Awatar użytkownika
kobieta w grupie targetowej

kobieta w grupie targetowej Pon Cze 08, 2015 2:37 pm

Najgłupsza kampania jaką widziałam. Na pewno mnie nie przekonała do macierzyństwa, raczej obraziła. Rozumiem, że mężczyzna może się realizować, a kobieta popełnia błąd i niszczy sobie życie? ciekawe podejście pokazujące, że mentalnie jeszcze jesteśmy w ciemnogrodzie
Awatar użytkownika
staruszeczka

staruszeczka Pon Cze 08, 2015 3:05 pm

Jak mam 36 lat i jeszcze nie byłam w Paryżu, to nie wiem, mam lecieć i potem patrzeć smutno w okno jak pani w spocie, czy jednak "ostatnim rzutem na taśmę" szukać materiału genetycznego? Drodzy twórcy kampanii, co robić?!
Awatar użytkownika
komentarz zapożyczony

komentarz zapożyczony Pon Cze 08, 2015 3:10 pm

"Kobiety doskonale wiedza, ze im tyka i to facet zwykle maaaa czaaaas i czemu ona tak sie spieszy. Wiec moze kampanie do facetow pt "to, ze ty masz jeszcze 20 lat na rozrod, nie znaczy, ze Twoja kobieta tez"? "

To są realia. Więc najwyższy czas by fundacja "mamy i taty" przestała w końcu czepiać się ciągle kobiet a zaczęła edukować mężczyzn, że też mają udział w tym czy kobieta ma dziecko i to oni zdecydowanie częściej tych dzieci nie chcą, pustymi obiecankami zabierając kobiecie czas jej możliwości rozrodczych.
Awatar użytkownika
Leming

Leming Pon Cze 08, 2015 3:18 pm

O wiele bardziej ciekawe jest sprawozdanie finansowe fundacji. Darowizny kościelne i 1/4 na wynagrodzenia 4 osobowego zarządu. Zawsze intrygowało mnie to katolickie zestawienie: pieniądze i hipokryzja.
Awatar użytkownika
nosiwoda

nosiwoda Pon Cze 08, 2015 3:23 pm

Bozia dała dzieci, Bozia da na dzieci? Tylko że niestety nie.
Awatar użytkownika
note2.0elo

note2.0elo Pon Cze 08, 2015 3:42 pm

Nie uważam się co prawa za feministę, ale tak seksistowskiego paszkwilu dawno nie widziałem. Wniosek płynący ze spotu jest banalnie prosty; kobiety nie realizujcie się zawodowo tylko się rozmnażajcie ku chwale ojczyzny. Ciekawe, dlaczego "fundacja" Matki Polki i Ojca Katolika (tak powinna być poprawna nazwa tej żałosnej organizacji) nie skoncentrowała się również na mężczyznach odkładających założenie rodziny? Czyżby tylko kobiety miały się zajmować dziećmi, jak w XIX wieku?
Awatar użytkownika
Zasmucona

Zasmucona Pon Cze 08, 2015 3:53 pm

Moim zdaniem ten plakat, niestety, nie jest trafiony. Mi przypomniał, że nigdy nie będę mieć dziecka. Plakaty nie zmienią nastawienia kobiet do chęci posiadania potomstwa.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości