WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ruc

Nie więcej niż 15 zł - tyle wyniesie nowa opłata audiowizualna

ruc Wto Sie 06, 2013 12:52 am

opłata wejdzie po wyborach parlamentarnych, ale sądzę, że ludzie pokażą środkowego palca ekipie tuska.
Awatar użytkownika
30,00

Re: Nie więcej niż 15 zł - tyle wyniesie nowa opłata audiowizualna

30,00 Wto Sie 06, 2013 1:49 am

Dam 2 razy 15,00, jeżeli ktoś zagwarantuje mi, że Trójka przestanie pogrywać z wytwórniami i robić biznes na promowaniu muzyki oraz będzie co jakiś czas weryfikować kadry.
Awatar użytkownika
Henn

Henn Wto Sie 06, 2013 2:52 am

Nic nie wejdzie. Ani w 2014, ani w 2015. To nie jest projekt nowelizacji ustawy. To stek bzdur.
Awatar użytkownika
XXX

XXX Wto Sie 06, 2013 6:54 am

Jesli to przejdzie, to pierwszy raz w życiu wyjdę na ulice protestować. Nie mam telewizora i nie bedę miała. Mój sprzeciw jest skierowany przeciwko miernej ofercie TVP, jej upolitycznieniu,kompletnemu braku misji i przeludnieniu. Wystarczy porównać ekipę reporterską TVP i prywatnych telewizji.
Mam się zrzucać na honorarium E. Górniak, Pani Łepkowskiej, odprawy dla prezesów i dyrektorów, etc.? Ta instytucja ma dochody z reklam. Skoro stacje komercyjne mogą sobie radzić, to dlaczego TVP jest tak niewydolna?
Abonament radiowy płacę, bo słucham.
Awatar użytkownika
NiIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NiIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wto Sie 06, 2013 7:10 am

Tylko 15 żł nawet jeśli nie ma się ani telewizora, ani radia? Tanio jak barszcz. Nie dam marnego grosza za wypociny rochstara, endemola, goldena, freemantla. Za pseudoinfo też. W radiu też mielonka. Szkoda czasu. Niech ich utrzymuje kto inny.
Awatar użytkownika
Lolek

Lolek Wto Sie 06, 2013 7:23 am

A z kim to uzgodniono. Za propagandę i pogardę niech płaci PO .Trzeba być ostatnim dupkiem , żeby oglądać komuszy pomiot .
Awatar użytkownika
Donald amber Bąk

Donald amber Bąk Wto Sie 06, 2013 7:33 am

Niex z tego nie będzie, bo :
"Abonament radiowo-telewizyjny jest archaicznym sposobem finansowania mediów publicznych, haraczem ściąganym z ludzi; dlatego rząd będzie zabiegał o poparcie prezydenta i opozycji dla jego zniesienia" - zapowiedział premier Donald Tusk
Awatar użytkownika
KAROL

KAROL Wto Sie 06, 2013 7:36 am

KIEDYS W TELEWIZJI BYLY KURSY JEZYKOWE I TELEWIZJA SPELNIALA ROLE EDUKACYJNA BO UCZYLISMY SIE JEZYKOW ZA OPLACONY ABONAMENT PRAWIE ZE ZA DARMO BYLO TEZ DUZO INNYCH PROGRAMOW EDUKACYJNYCH OSWIATOWYCH I INNYCH DZISIAJ TELEWIZJA PUBLICZNA SLUZY TYLKO DO PROMOWANIA RZADZACYCH ORAZ DAJE ETATY I WYSOKIE GAZE TYLKO SWOIM KOLESIOM I JAKO TAKA POWINNA BYC ZLIKWIDOWANA GDYZ NIE MA NIC WSPOLNEGO Z MISJA PUBLICZNA TE ROLE SPELNIAJA TELEWIZJE KOMERCYJNE OPLATY ZA NIE TO JEST HARACZ DLA RZADZACYCH A JA MAM ICH W D...PIE I NIE BEDE PLACIL NA ZLODZIEJI
Awatar użytkownika
Donald amber Bąk

Donald amber Bąk Wto Sie 06, 2013 8:05 am

Na nic wasze protesty. Głosowaliście na Donaldu Tusku, to teraz Donaldu Tusku zrobi wam dobrze.
Awatar użytkownika
jan

jan Wto Sie 06, 2013 8:28 am

Popieram krytyczne wpisy. Panie Tusk głosowalem na Pana. dziś pokazuję panu sdrodkowy palec za to że to pan nie zalecał płacenia abonamentu.Już pan przegral!!! podsumujemy pana i pana partię za denną ustawe smiecową gdzie 90 % polakow nie musi sortować odpadów .Za to że praca tych co sortują jest zmarnowana bo wszystko idzie do jednego pojemnika przy odbiorze. Pora pogonić Po ktora urządziła juz kolesi. Ten telewizyjny moloch z ciągłymi powtorkami typu Klan i Złotopolscy dawno powinien byc zlikwidowany.Bay, Bay panie Tusk. Abonamentu panu napewno wyborcy nie wybaczą.
Awatar użytkownika
Stefan Ławski

Stefan Ławski Wto Sie 06, 2013 9:02 am

Przepracowałem 12 ciężkich lat w tej pożal sie boze firmie (TVP), ale w pełni podpisuje się pod tym co pisze oosba o pseudonimie "XXX". Niska jakosc tej telewizji przechodzi luddzkie pojęcie. )7 zgłos sie, to po to mam placic kolejne haracze na tych bezczelnych darmozjadów ? Zapomnijcie pętaki !!!.
Awatar użytkownika
to tylko zagrywka populistryczna, ustawa napewno nie wejdzie i dalej ogół który nie płaci będzie żerował na uczciwej mniejszości, bo taka jest niestety dewiza złodziejskiego landu

to tylko zagrywka populistryczna, ustawa napewno nie wejdzie i dalej ogół który nie płaci będzie żerował na uczciwej mniejszości, bo taka jest niestety dewiza złodziejskiego landu Wto Sie 06, 2013 9:03 am

lanosik
Awatar użytkownika
jeycho

jeycho Wto Sie 06, 2013 9:06 am

czy ta opłata gwarantuje brak reklam na kanałach tv i radia publicznego. Jesli tak to chętnie za to zapłacę.
Reklamy tylko w stacjach komercyjnych.
Awatar użytkownika
Pan

Pan Wto Sie 06, 2013 9:35 am

Wszyscy macie internet czyli dostęp do telewizji i radia a nie korzystacie do wasz sprawa ale płacić możecie (internet nie jest za darmo)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Wstydzę się być Polakiem

Wstydzę się być Polakiem Wto Sie 06, 2013 9:41 am

W takich chwilach wstyd się przyznać, że jest się polakiem. Jesteśmy okradani przez ludzi których wybraliśmy na rządzących. co za porażka. Nie będę płacił w takiej formie. Proszę bardzo niech dyskutują z moim dostawcą usług UPC / N / Polsat czy co tam kto ma. Ja Publicznej TV nie oglądam. Brrrr.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość