[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Niemcy testują elektryczną autostradę dla ciężarówek

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Gonzalez

Niemcy testują elektryczną autostradę dla ciężarówek

Gonzalez Pon Maj 13, 2019 10:19 am

U nas się o elektromobliności mówi, a w innych krajach się testuje i wdraża...
Awatar użytkownika
Janusz

Re: Niemcy testują elektryczną autostradę dla ciężarówek

Janusz Pon Maj 13, 2019 11:37 am

Zastanawiają mnie koszty, a może bardziej opłacalność budowy takiej infrastruktury. Robił ktoś analizę, jak to się ma do idei "tiry na tory" (już istniejąca infrastruktura) lub do ładowania tirów na stacjach ???
Awatar użytkownika
Szofer TiR

Re: Niemcy testują elektryczną autostradę dla ciężarówek

Szofer TiR Wto Maj 21, 2019 11:22 pm

Jechałem dzisiaj pomiędzy Lubeck a Reinfeld tam teź powstaje taka E autostrada wrażenia z jazdy FATALNE !!! SŁUPY CO 15 METRÓW NAD GŁOWĄ PLĄTANINA KABLI OCZY MĘCZY TAKI KOSZMAR po przejechaniu kilku km obok tego cudu techniki byłem psychicznie wykończony od migających przed oczami słupów tuż odok barierki bocznej jasne ze dla nich liczy sie tylko kasa a wpływ tego na zdrowie ludzi i pole elektro magnetyczne jakie to ma dla nich znaczenie ???? Moim zdaniem ludzie tego nie kupią i szybko będą zdejmować tą bezsensowną sieć
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości