WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

Niezarejestrowane odbiorniki w 6 mln polskich gospodarstw domowych

widz Śro Wrz 28, 2016 1:04 am

niech najpierw oddadzą TVP twórcom a nie cwaniakom !
Awatar użytkownika
a ja nie dam

Re: Niezarejestrowane odbiorniki w 6 mln polskich gospodarstw domowych

a ja nie dam Śro Wrz 28, 2016 1:07 am

Już tropią kunusy na bolszewicką propagandę PiSu
Awatar użytkownika
ttt

ttt Śro Wrz 28, 2016 1:09 am

dzisiaj placi sie duzo i nawet nie ma jak obejrzec materialow archiwalnych skandal
Awatar użytkownika
rozbawiony piSSem

rozbawiony piSSem Śro Wrz 28, 2016 5:43 am

A czemuż to taki strach przed notyfikacją unijną ? Ano dlatego, że nie tylko to absurdalne pomysły ale i nielegalne. Przy okazji nowelizacji może wprowadzimy p. Kołodziejsk domniemanie braku mózgu np w KRRiTVPiS ? :D :D :D
Awatar użytkownika
jork

jork Śro Wrz 28, 2016 6:58 am

zakodowac to dziadostwo , kto bedzie chcial ogladac wykupi abonament
Awatar użytkownika
Max

Max Śro Wrz 28, 2016 7:32 am

To że mam penisa to znaczy że można domniemać że jestem gwałcicielem? I czy też należy zgłaszać że nim nie jestem?

Idiotyczny pomysł. Tak samo idiotyczny, jak dodatkowa opłata za telewizor, z którego i tak pobrano podatek przy kupnie. Niech jeszcze od całego sprzętu agd pobierają pieniądze.
Złodziejstwo pierwszorzędne.
Awatar użytkownika
zza

zza Śro Wrz 28, 2016 8:49 am

"żebyśmy wszyscy mieli do nich dostęp i wiedzieli, za co płacimy abonament. Żeby nowy system działał na zasadzie umowy społecznej - mówi przewodniczący KRRiT."

Nie podpisywałem i nie chcę podpisywać z szanownym panem żadnych umów. Proszę mnie wyłączyć ze swoich planów.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Wrz 28, 2016 9:12 am

Łatwiej zawarlibyśmy umowę społeczną o pilnej potrzebie likwidacji mediów publicznych, niż umowę o nowym niesłusznym podatku.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Śro Wrz 28, 2016 9:24 am

Kiedy państwo zaczyna doić obywateli za pomocą luk prawnych, to co to jest za państwo?
Awatar użytkownika
Agaga

Agaga Śro Wrz 28, 2016 9:31 am

"trzeba przyjąć domniemanie, że w każdym gospodarstwie jest odbiornik pozwalający na odbiór radia i technologii (chyba telewizji), zwłaszcza że dzisiejsza technologia pozwala też emitować stacje w internecie" - niech się zdecydują - rejestracja nieposiadania telewizora lub/i radia (wg Kurskiego) czy rejestracja nieposiadania jakiegokolwiek urządzenia do odbioru ww
Awatar użytkownika
conf

conf Śro Wrz 28, 2016 10:31 am

@up też nie nie rozumiem tej decyzji - niech sie zdecydują, bo jesli radio i tv masz do teraz niezarejestrowane to i tak złozysz papier ze nie masz i tyle. jak ustala ze jest inaczej - poczte beda nasyłac:)? a cześc ludzi rzeczywiscie nie ma radia, tylko w samochodzie i w komórce- a tego jako odbiornik jak policza i sprawdza. tv tez juz rzadziej posiadamy zwłaszcza młodsze pokolenie
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Wrz 28, 2016 10:33 am

"Agaga" napisał(a): "trzeba przyjąć domniemanie, że w każdym gospodarstwie jest odbiornik pozwalający na odbiór radia i technologii (chyba telewizji), zwłaszcza że dzisiejsza technologia pozwala też emitować stacje w internecie" - niech się zdecydują - rejestracja nieposiadania telewizora lub/i radia (wg Kurskiego) czy rejestracja nieposiadania jakiegokolwiek urządzenia do odbioru ww

Komputer nie jest telewizorem, nikt nie zapraszał TVP do internetu, tylko sama weszła tam z buciorami, wspólczesny każdy telewizor posiada złącze CA i slot na kartę, więc nie ma żadnych przeszkód technicznych aby zakodować sygnał tvp i pobierać opłaty od rzeczywistych widzów.
Awatar użytkownika
zxc

zxc Śro Wrz 28, 2016 10:52 am

Te wszystkie kombinacje alpejskie, aby tylko ominąć regulacje UE jest wielkim, czerwonym znakiem ostrzegawczym, który powinien dać WSZYSTKIM do myślenia. #dojna zmiana
Awatar użytkownika
Asptt

Asptt Śro Wrz 28, 2016 11:03 am

"gość" napisał(a):
"Agaga" napisał(a): "trzeba przyjąć domniemanie, że w każdym gospodarstwie jest odbiornik pozwalający na odbiór radia i technologii (chyba telewizji), zwłaszcza że dzisiejsza technologia pozwala też emitować stacje w internecie" - niech się zdecydują - rejestracja nieposiadania telewizora lub/i radia (wg Kurskiego) czy rejestracja nieposiadania jakiegokolwiek urządzenia do odbioru ww

Komputer nie jest telewizorem, nikt nie zapraszał TVP do internetu, tylko sama weszła tam z buciorami, wspólczesny każdy telewizor posiada złącze CA i slot na kartę, więc nie ma żadnych przeszkód technicznych aby zakodować sygnał tvp i pobierać opłaty od rzeczywistych widzów.

Jest przeszkoda. Spodziewane groszowe wpływy
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Śro Wrz 28, 2016 11:31 am

Szkoda, że wszyscy są tylko "mocni w gębie" i wypisują tu, że nie będą płacić,a prawda jest taka, że nikt się temu nie sprzeciwia i nie próbuje działać w tej kwestii... Także jak przyjdzie płacić, to wszyscy posłusznie pójdą zapłacić i zapewne na odgrażaniu się skończy...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości