WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ewa

NK.pl bez 3 mln użytkowników. "Model się wyczerpał"

ewa Wto Lis 20, 2012 3:48 am

wyniki nk to pic na wodę, de facto bardzo mało kto tam zagląda, chyba tylko wieś, skasowałam konto odkąd zaczęli zalewać spamerskimi wiadomościami, obecnie to wysypisko bezwartościowych reklam.
Awatar użytkownika
cave

Re: NK.pl bez 3 mln użytkowników. "Model się wyczerpał"

cave Wto Lis 20, 2012 8:59 am

ale współczynnik wejść na konta oficjalne (np. firm czy osób) z nk jest znacznie wyższy niż z fb. Napiszcie o tym :)
Awatar użytkownika
ivo

Re: NK.pl bez 3 mln użytkowników.

ivo Wto Lis 20, 2012 9:48 am

yes yes yes :) Z czego wynika tak duży spadek popularności NK.pl? Na pewno z powodu wprowadzenia opłat za usługi, co wielu ludziom się nie spodobało. Po drugie zmiany właścicielskie i możliwość wykorzystywania zdjęć do rożnych celów i te reklamy na portalu. Wiedziałem że po tym prędzej czy później padnie ten portal.
Awatar użytkownika
tytus

tytus Wto Lis 20, 2012 10:38 am

Ludzie na NK się odnaleźli, i przeszli na Facebooka.
Awatar użytkownika
luke500

luke500 Wto Lis 20, 2012 10:43 am

niestety ale skoro strona wyglada jak jedna wielka reklama i do tego jeszcze trzeba tam kupowac gabki zeby ogladac ta reklame to sie nikomu nie dziwcie ze ludzie z nk porezygnowali
Awatar użytkownika
fan

fan Wto Lis 20, 2012 11:05 am

NK ma swój specyficzny target i sa to raczej ludzie starsi. Problem jest taki, że i oni zaczynają nadążać za rozwojem SM i przesiadają się na FB. Brak pomysłu na rozwój - nie do końca zgodzę się. Oni mają pomysł, i to nie najgorszy bo nadal zarabiają. Rynek jest trudny od dawna, a jednak oni dalej są. Jednak to jest rozwiązanie skazane na śmierć. W odroczeniu, ale jednak.
Awatar użytkownika
arek

arek Wto Lis 20, 2012 11:06 am

NK jest już od dawna passe. Wiadomo gdzie teraz wszyscy siedzą. Ciekawe, co będzie następne?
Awatar użytkownika
sławek

sławek Wto Lis 20, 2012 11:06 am

facebook killer!
Awatar użytkownika
Zubr

Zubr Wto Lis 20, 2012 11:08 am

Ledwo przebrnąłem przez ten bełkot Karasia.
Awatar użytkownika
Vic

Vic Wto Lis 20, 2012 1:16 pm

NK to portal dla zdesperowanych kur domowych, które na portalu chwalą się swoimi największymi osiągnięciami, czyli potomstwem i nadwagą. Są jeszcze zdesperowane singielki, tudzież kurki, które chwalą się tym co ugotowały na obiad mężowi lub, o zgrozo, samej sobie.

Facebook to zupełnie inna bajka, a takie postawy jak powyżej są tam po prostu wyśmiewane i/lub po jednorazowej próbie przebicia się na wall`u są puszczanie w niepamięć.
Awatar użytkownika
luki

luki Wto Lis 20, 2012 1:19 pm

zgadzam się tylko ludzie ze wsi maja konta na nk.pl kiedys to był dobry serwis ale jak większość pisała gdy kazali sobie płacic za cos co powinno byc za darmo zrezygnowałem i juz nie powrócę tam nigdy więcej z czego jestem bardzo dumny że skasowałem konto tam xD
Awatar użytkownika
jaka klasa ?

jaka klasa ? Wto Lis 20, 2012 2:59 pm

Eeeejtam , kto się miał odszukać to się odszukał , kto się miał spotka to się spotkał , a tak po za tym to dziewczyny się roztyły i są mniej ładne chłopaki wyłysieli i mają brzuchy :P
Awatar użytkownika
htc-ek

htc-ek Wto Lis 20, 2012 5:50 pm

Kiepska aplikacja na androida, fb zasobożerny podobno, ale działa jak sms, funkcjonalności nk żadne, wygląd słaby, wiesza się, aż nie chce się wchodzić
Awatar użytkownika
gogi

gogi Śro Lis 21, 2012 3:43 pm

Od czasu kiedy nk zmienił właściciela a baza danych przeszła w ich ręce zaczęły się problemy spamowe. Byłam codziennie zalewana dziesiątkami spamów. Kontakt z nk jest bardzo utrudniony, po kilku miesiącach korespondencji nie udało im się zrobić porządków więc zrezygnowałam z nk.
Awatar użytkownika
kkkk

kkkk Śro Lis 21, 2012 6:00 pm

szajsbukkkkkk
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości