[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Nokaut” nowym serialem Czwórki. Emisja od 5 marca

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomasz

„Nokaut” nowym serialem Czwórki. Emisja od 5 marca

Tomasz Pią Lut 08, 2019 8:27 am

Aleksander Janiszewski znany jako szybki z Policjantem i Policjantów
Awatar użytkownika
Tomasz

Re: „Nokaut” nowym serialem Czwórki. Emisja od 5 marca

Tomasz Pią Lut 08, 2019 8:28 am

Znaczy z serialu policjantki i Policjanci
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Pią Lut 08, 2019 11:12 am

Szkoda, że nie trafi do Polsatu za Kiepskich, bo tych już dawno trzeba było zdjąć z anteny. W ogóle ostatnio co lepsze to trafia do TV4, a co gorsze do Polsatu. Wystarczy porównać chociażby Ja Cię kręcę z The Gong Show. Czy nie powinno być odwrotnie, pani Terentiew i panie Solorzu?
Awatar użytkownika
GunWO Kurskiego

GunWO Kurskiego Pią Lut 08, 2019 11:24 am

Mam to na co dzień w pracy ...
Awatar użytkownika
widz 100

widz 100 Pią Lut 08, 2019 1:39 pm

Niech TV 4 przesunie emisję Buffy z 12 na pózniejszą godzinę,zwłaszcza że TV 6 przerywa emisję na rzecz telenoweli. Dość nie poważne traktowanie widza ,jednym dać a drugim zabrać!
Awatar użytkownika
jakoś napewno

jakoś napewno Pią Lut 08, 2019 7:28 pm

"Pdk" napisał(a): Szkoda, że nie trafi do Polsatu za Kiepskich, bo tych już dawno trzeba było zdjąć z anteny. W ogóle ostatnio co lepsze to trafia do TV4, a co gorsze do Polsatu. Wystarczy porównać chociażby Ja Cię kręcę z The Gong Show. Czy nie powinno być odwrotnie, pani Terentiew i panie Solorzu?

Też to zauważyłem, momentami nawet Czwórka ma nawet lepsze wyniki od Polsatu, co na stacje (chodzi o Polsat) będącą w TOP 4 jest wstydem. Gdyby TTV zaczęło wyprzedzać np. TVN, to chyba by coś z tym zrobili. Ja na miejscu Polsatu wprowadziłbym parę produkcji z Czwórki, aby uratować tą dziwną sytuacje.
Awatar użytkownika
Magda

Magda Czw Mar 28, 2019 5:53 pm

Nie śmieszny ani mądry. Nudny. A ilość przerywników jest wkurzająca. Chyba pół odcinka zajmują,
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości