WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
A.

Nowa oferta Plus na Kartę, będzie roczna ważność konta

A. Czw Maj 17, 2012 9:53 am

Jak mawiała królewna Fiona "teraz to trochę po niewczasie" ;)
Z Plusem byłem przez wiele lat, ale już nie wytrzymałem i kilka miesięcy temu przeniosłem się do Play-a...
Awatar użytkownika
hggh

Re: Nowa oferta Plus na Kartę, będzie roczna ważność konta

hggh Czw Maj 17, 2012 5:31 pm

Fajnie,tylko że za późno!!Ja też już dawno przeniosłem nr do PLAY.
Awatar użytkownika
Marcin Głazik

Marcin Głazik Sob Maj 26, 2012 2:39 am

A zeby miec roczna waznosc konta trzeba posiadac taryfe "Plus na karte".Tego to juz nie napisali,Plus znowu robi dla siebie zeby bylo dobrze
Awatar użytkownika
Danusia

Danusia Pon Cze 11, 2012 3:05 pm

A tego, że aktywacja wynosi 8 zł to tego też nie napiszą...
Awatar użytkownika
KALIN

KALIN Czw Cze 14, 2012 9:06 am

Danusia napisał(a):A tego, że aktywacja wynosi 8 zł to tego też nie napiszą...

AKTYWACJA NOWEJ TARYFY NIE WYNOSI 8ZŁ TYLKO 3ZL :) W dodatku aby mieć 29gr, za cały dzień akt.koszt. 1.50zł a po miesiącu jest już 69gr. za dzień rozm.tylko że w tym samym czasie nie można włączyć usługi sms. a ważność konta przez rok jest ważne tylko w tej taryfie.
Jeszcze jest jeden chwyt plusa żeby zedrzeć z nas kasę : sms do wszystkich sieci za 3 gr. w tym za miesiąc płacimy 5zł za wl. usługi i po wypisaniu 500sms wynosi nas równe 20zł.
Ta sieć się zaczyna tak gnoić że masakra, przenosze sieć do PLAY wole mieć wszystko jasne i wiedzieć ile za co zapłacę a nie jak w przypadku plusa ukryte koszty.
w dodatku jest dużo taniej w PLAY co już chyba każdy o tym wie :) pzdr. :)
Awatar użytkownika
abc

abc Pon Lip 30, 2012 8:30 pm

ale mnie wkur*wia juz ten plus -.- , zmienilam taryfe z 36i6 na plus na karte i jestem MAKSYMALNIE NIEZADOWOLONA !!!!!!! jak sie ma juz wykupione sms, to minut nie mozna miec ;////, co to ma byc?! chyba sie przeniosla z tego pieprzonego syfplusa do jakies innej sieci, bo tutaj to sie tylko zdenerwowac mozna z tym g*wnem ;|
Awatar użytkownika
justyna

justyna Pon Wrz 03, 2012 3:22 pm

jak wyłonczyc te rozmowy za 69 gr.?
Awatar użytkownika
załamana

załamana Czw Lis 01, 2012 7:04 pm

Takiego oszustwa w plusie to jeszcze nie miałam. jestem strasznie zawiedziona, bo własnie pakiet smsów po 3gr kosztuje nas 5zł co jest żenadą bo i tak płacimy za każdego wysłanego smsa i tak, ponadto normalnie pierwsza rozmowa w plusie kosztuje nas 0,69gr a kazda kolejna bezplatna podobno.... Niby tak jest, ale jak wytłumaczyć fakt że po zakonczeniu rozmowy miałam na koncie 4,62 po czym udałam sie do rodziny i pol dnia bylam poza domem i z tel. nie korztystalam, a otrzymalam sma ze na koncie pozostalo 0,90zł???? JAK TO WYTŁUMACZYĆ. A ile raz doładowałam konto odkąd przeszłam na te taryfę już nie jestem w stanie policzyć. Jak chciałam włączyć pakiet ze pierwszy sms po 0,39 gr a kazdy kolejny bezpłatny w siecie to kod nie działał mimo ze ten po 3grosze mialam wylaczone. SKANDAL I NIC WIECEJ. po raz pierwszy jestem tak zawiedziona tą siecia....
Awatar użytkownika
Ania

Ania Nie Lis 04, 2012 5:22 am

W simplusie konkretnie oszukują!!!Sieć strasznie się popsuła- jestem 10 lat w plusie ale tak jak teraz nigdy nie było!Strasznie się zdenerwowałam- miałam uruchomiony pakiet Nielimitowane sms do wszystkich sieci za 0 zł - koszt pakietu 5 zł miesiecznie - aż do wczoraj - gdyż dopiero wtedy zauważyłam jak pięknie znikają mi pieniądze z konta. Plus sam zmienił mi pakiet - na sms do wszystkich za 3 gr- i takim sposobem bez mojej świadomości została pobrana opłata 3zł za uruchomienie - na który nie miałam wpływu- i teraz dojdzie do tego opłata miesieczna za pakiet czyli 5 zł - po to zeby miec sms za 3 gr- paranoja !!!! Jakim prawem bez wiedzy "abonenta" zmienia mu się pakiet - pobiera opłaty? Jakim prawem? Plus zszedł na psy - już nie wspomne o tym że kompletnie nie docenia sie stałych klientów- lekceważy się! Na obecną chwilę jest to najgorsza sieć, .........która właśnie straciła kolejnego abonenta!
Awatar użytkownika
Ania

Ania Nie Lis 04, 2012 5:24 am

W simplusie konkretnie oszukują!!!Sieć strasznie się popsuła- jestem 10 lat w plusie ale tak jak teraz nigdy nie było!Strasznie się zdenerwowałam- miałam uruchomiony pakiet Nielimitowane sms do wszystkich sieci za 0 zł - koszt pakietu 5 zł miesiecznie - aż do wczoraj - gdyż dopiero wtedy zauważyłam jak pięknie znikają mi pieniądze z konta. Plus sam zmienił mi pakiet - na sms do wszystkich za 3 gr- i takim sposobem bez mojej świadomości została pobrana opłata 3zł za uruchomienie - na który nie miałam wpływu- i teraz dojdzie do tego opłata miesieczna za pakiet czyli 5 zł - po to zeby miec sms za 3 gr- paranoja !!!! Jakim prawem bez wiedzy "abonenta" zmienia mu się pakiet - pobiera opłaty? Jakim prawem? Plus zszedł na psy - już nie wspomne o tym że kompletnie nie docenia sie stałych klientów- lekceważy się! Na obecną chwilę jest to najgorsza sieć, .........która właśnie straciła kolejnego abonenta!
Awatar użytkownika
karo

karo Nie Gru 30, 2012 10:40 pm

ja też przeszłam z 36.6 na plus na karte i jestem strasznie wkur***
Awatar użytkownika
ggh

ggh Śro Lut 06, 2013 4:30 pm

Hah a ja mam taryfe twój profil i myśle ze jest najlepsza:D Kupuje sobie karte za 50zł starcza mi na 3 miesiace. Za zasilenie taka kwota dostaje 240 darmowych minut do plusa do wykorzystania na 90 dni:D zostaje 50 dyszek na pakiety typu sms i inne:D Mi w zupełnosci wystarcza ale trzeba oszczedzac i sie pilnować. Przykładowo gdybym nawet chciał wziac mixa bo sa fajne telefony jak np samsung galaxy mini 2 jak teraz. Musiałbym zasilac za min 30zł 48 razy czyli na 4 lata. Dzieki tej taryfie oszczedzam miesiecznie 160zł. Więc w ciagu tych 4 lat byłoby to 640zł. Teraz patrze ten telefon nowy mozna nabyc za 450 zł i czasami i nawet taniej. Wiec jestem na plusie 200zł:D Teraz sobie to policzyłem i jestem w szoku. Plus powinien dawac lepsze droższe telefony zeby ten mix sie opłacił. A tak jak teraz moge doładowac ale nie musze. W zależnosci od kasy. Pozdro haha:D
Awatar użytkownika
milena

milena Nie Lut 17, 2013 10:58 pm

włączyłam usługę w plus na kartę za 29 groszy pobrano 1,50 aktywacja ,a udostępniono mi za 69groszy dlaczego nie tak jak jest w promocji to sprzeczne z prawem o promocji
Awatar użytkownika
ewelcia8

ewelcia8 Śro Lut 27, 2013 3:49 pm

ja obecnie jestem od 8 lat w plusie i jak narazie to na niego nie narzekam..................
Awatar użytkownika
Lina

Lina Nie Mar 10, 2013 10:02 pm

Ale wy wszyscy jestescie jacyś dziwni... Ja mam Plus na karte i nie mam takich problemow jak wy.. u mnie wszystko ladnie gra..
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości