WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
XXXX

Nowa TV: uniwersalność ryzykownym pomysłem, szansami znani dziennikarze i kilka hitowych programów (opinie)

XXXX Pią Lis 18, 2016 2:36 am

Niech odkupią licencję na Agenta i zrobią swojego, tyle że ze zwykłymi ludźmi. Z pewnością byłby to najchętniej oglądany ich program :)
Awatar użytkownika
Ała

Re: Nowa TV: uniwersalność ryzykownym pomysłem, szansami znani dziennikarze i kilka hitowych programów (opinie)

Ała Pią Lis 18, 2016 7:21 am

tydzień temu przeczytałem tu zapowiedzi zarządu, że to ma być telewizja dla każdego. Potem, gdy powiedzieli kogo nie emitują, oswiadczyli, ze nie będą stawać po zadnej stronie sporów politycznych. No i pomyślałem: TV dla każdego. Czyli nie dla mnie.
W efekcie nadal nie zajrzalem.
Awatar użytkownika
AJak

Re: Nowa TV: uniwersalność ryzykownym pomysłem, szansami znani dziennikarze i kilka hitowych programów (opinie)

AJak Pią Lis 18, 2016 8:29 am

Mnie sie podoba. O niebo (albo i o dwa!) lepsza od ZOOMu. Kilka fajnych pomysłów, reszta nadejdzie z czasem, ale od SE raczej z daleka panie psorze W. Ma pan psor tam udziały w tej "gazetce"?
Awatar użytkownika
gtrf

gtrf Pią Lis 18, 2016 10:00 am

tak pięknie moczyła tylko agora 10 lat temu...
Awatar użytkownika
także tego

także tego Pią Lis 18, 2016 11:06 am

"uniwersalność ryzykownym pomysłem" - zgadza się w 100%. A jednak wciąż kolejne stacje podążają tą ślepą uliczką. Dlaczego FOCUS TV zyskuje? Bo trafia w konkretnego odbiorcę z konkretnymi potrzebami. Sumują NOWA TV objawi się jednak jako STARA TV ...
Awatar użytkownika
tomi

tomi Pią Lis 18, 2016 11:34 am

Na pewno serialem Moda na sukces zainteresuje się młodzież i 20-30 latkowie.
ha ha ha ha
Awatar użytkownika
mój nick

mój nick Pią Lis 18, 2016 1:02 pm

Oni te programy nagrywają w garażu ? Oświetlenie w studio jest straszne a i zatrudnienie tych samych osób to wielki błąd. Wszędzie te same gęby i oglądalność tych nowych stacji będzie na poziomie 0,0001%
Awatar użytkownika
Baron

Baron Pią Lis 18, 2016 1:11 pm

Czy ktoś wie jak wygląda oglądalność tego kanału. Wyniki są z dnia na dzień, więc brakuje mi danych dzień po starcie. Dlaczego redakcja nie chce tego ujawnić lub o to nie zapyta? Jest tak źle, że trzeba to ukrywać?
Awatar użytkownika
janusz

janusz Pią Lis 18, 2016 1:49 pm

Najbardziej profesjonalna politycznie jest WP. Widać już na stronie internetowej ich pgoram rano i naprawdę profeska.
Awatar użytkownika
dr

dr Pią Lis 18, 2016 2:05 pm

Raz rzuciłem okiem na wiadomości w Nowej. Prezenterzy trzymają poziom, ale materiały filmowe to była amatorka. Tu trzeba podciągnąć majty.
Awatar użytkownika
były_operator

były_operator Pią Lis 18, 2016 2:47 pm

Wczoraj oglądając "24 godziny", miałem wrażenie że robione jest to troszkę nieprofesjonalnie. Muzyka z czołówek straszy. Do tego źle zmontowane materiały, które wyglądają bardziej jak publicystka a nie news. Słaba dynamika, prowadzący którzy chyba nie widzą promptera i drażniące migające światła. Plusy jakie tam widzę, to wykorzystanie potencjału dziennikarzy Radia Eska, którzy robią relacje ze swoich miejscowości. Niestety, widać że to radiowcy, ponieważ montaż i ujęcia pozostawiają wiele do życzenia. Mimo wszystko życzę sukcesów. Z czasem pewnie nauczą się robienia programu informacyjnego. Teraz przypomina to legendarne "Wiadomości DD"
Awatar użytkownika
VHF

VHF Pią Lis 18, 2016 3:09 pm

nie mozna tego odebrac w naziemnej w pasmie VHF a przez interenet nie chce mi sie ogladac tej prowizorki.
I ta durna nazwa programu 24 h online pl? taki maja tez adres swojego serwisu? *przewracam oczami*
Awatar użytkownika
Q-VYX

Q-VYX Pią Lis 18, 2016 3:20 pm

To są efekty jak stacje telewizyjne wybiera KRRiT a nie Polacy w głosowaniu. TVP jako publiczna powinna wszystkie swoje stacje z automatu wprowadzać do NTC. Płacę abonament to wymagam wszystkiego. Ale te komercyjne szmatławce powinny być dobierane według głosów ludzi. Np. rozpisujemy konkurs na stację sportową to zgłaszają się stacje do weryfikacji przez KRRiT, która sprawdza je pod względem formalnym. Spośród tych, które przeszły sito ludzie wybierają jaki chcą mieć kanał sportowy na NTC. Konkurs na MUX 8 śmierdzi korupcją na odległość. W rezultacie takich "obiektywnych" wyborów Discovery i Polsat (każdy zaproponował 3 stacje) przegrywa z takimi tuzami jak WP1, Nowa, Metro czy Zoom
Awatar użytkownika
Bert

Bert Pią Lis 18, 2016 3:44 pm

Pompowali Komorowskiego i sp. przez 8 lat w publicznej. Teraz będą w Tv Nova pompować .N albo PO. Proste jak konstrukcja cepa
Awatar użytkownika
rewers

rewers Pią Lis 18, 2016 5:29 pm

W 2017 roku będzie rzeź niewiniątek.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 61 gości