WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kamil

Nowe hasło, zmienne logo i więcej kolorów w reklamach Orange. Zostają „Rodzinka.pl” oraz Serce i Rozum

Kamil Pią Kwi 17, 2015 7:16 am

Byłoby dobrze, gdyby zamiast wydawać kasę na nowe kampanie reklamowe zaczęli inwestować w infrastrukturę. Prędkość i stabilność internetu stacjonarnego w Orange naprawdę woła o pomstę do nieba...
Awatar użytkownika
Obserwator

Re: Nowe hasło, zmienne logo i więcej kolorów w reklamach Orange. Zostają „Rodzinka.pl” oraz Serce i Rozum

Obserwator Pią Kwi 17, 2015 7:46 am

Coś za coś , następne 2500 pracowników do zwolnienia /o przepraszam, odejdzie na własną prośbę/
Awatar użytkownika
sg

Re: Nowe hasło, zmienne logo i więcej kolorów w reklamach Orange. Zostają „Rodzinka.pl” oraz Serce i Rozum

sg Pią Kwi 17, 2015 8:46 am

Uwielbiam zdanie "dostosowane do potrzeb" :D
Awatar użytkownika
p

p Pią Kwi 17, 2015 9:32 am

Obniżcie ceny ...:/
Awatar użytkownika
questar

questar Pią Kwi 17, 2015 9:36 am

No i dobrze by bylo, zeby byly dalej promocje typu: "Rozmawiasz bez ograniczen w kazda 3-cia srode miesiaca, pod warunkiem ze wypadnie ona akurat 15-go , do wszystkich osob o nazwisku zaczynajacym sie na litere C"
Awatar użytkownika
lolik

lolik Pią Kwi 17, 2015 8:59 pm

Wszystko to co było tylko w innym opakowanie - stary chwyt...
Opłata za utrzymanie łącza nadal straszy ludzi
Awatar użytkownika
555

555 Sob Kwi 18, 2015 1:01 am

wogule ta strona nie podoba się jak zmieniliście nie można się połapać oco tu chodzi na tej stronie !!
Awatar użytkownika
Vox61

Vox61 Sob Kwi 18, 2015 7:27 pm

A to wszystko za moje pieniądze i bez mojej zgody . W zamian , jako wieloletniemu klientowi korzystającemu z telefonu stacjonarnego , telefonu komórkowego i internetu ORANGE nie ma nic do zaoferowania bo dba tylko o nowych . Ale ja głupi jestem.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości