WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gie

Nowe kanały 4K w platformach cyfrowych. W Cyfrowym Polsacie i Canal+ trwają testy

Gie Pon Sie 23, 2021 6:33 am

Ten dekoder jest produkowany w tej fabryce Polsatu? W całości? Czy kupili gotowca w Chinach?
Awatar użytkownika
Nj

Re: Nowe kanały 4K w platformach cyfrowych. W Cyfrowym Polsacie i Canal+ trwają testy

Nj Pon Sie 23, 2021 3:43 pm

Ciebie kupili w Chinach
Awatar użytkownika
no

Re: Nowe kanały 4K w platformach cyfrowych. W Cyfrowym Polsacie i Canal+ trwają testy

no Pon Sie 23, 2021 4:20 pm

na platformie canal+ jest jeszcze nasa uhd
Awatar użytkownika
Scyzor

Scyzor Pon Sie 23, 2021 4:49 pm

Ciekawe po co im 4K. Statystycznemu klientowi Polsatu wystarczy zeby cos bylo widac i byle co slychac. Szczytem techniki dla tej stacji to stereo a o dzwieku 5.1 to oni chyba nawet nie slyszeli. Technologicznie to sa jeszcze w XX w.
Awatar użytkownika
Windziarz

Windziarz Wto Sie 24, 2021 2:58 pm

A mam małe pytanie czy Polsat w końcu zacznie nadawać w 5.1 bo te stereo to trochę już przestarzałe. Filmów na Polsacie to chyba już z 10 lat nie oglądam . Jakieś te HD słabe i brak 5.1
Awatar użytkownika
Windziarz

Windziarz Wto Sie 24, 2021 2:58 pm

A mam małe pytanie czy Polsat w końcu zacznie nadawać w 5.1 bo te stereo to trochę już przestarzałe. Filmów na Polsacie to chyba już z 10 lat nie oglądam . Jakieś te HD słabe i brak 5.1
Awatar użytkownika
bredny

bredny Wto Sie 24, 2021 3:30 pm

@Scyzor ja też wolę dobre kino w 1080p niż kiepskie zbitki w 2160p, byle tylko dołożyć 4K.

Dużo większym problemem jest to, że u nas większość kanałów HD ma 2-3 Mbps bitrate a tylko niektóre 5-8 Mbps
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 58 gości