[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Nowe pakiety Canal+ w sieci UPC. Wyższa cena za wszystkie kanały

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
abonent upc

Nowe pakiety Canal+ w sieci UPC. Wyższa cena za wszystkie kanały

abonent upc Wto Lut 18, 2014 1:53 am

Mam te canal plus-y. Sport - warto, zwłaszcza dla wielbicieli piłki. Ale filmy... co chwila powtórki. Warto dwa razy się zastanowić przed wzięciem pakietu.
Awatar użytkownika
Andreas

Re: Nowe pakiety Canal+ w sieci UPC. Wyższa cena za wszystkie kanały

Andreas Wto Lut 18, 2014 10:38 am

Sport jest rewelacyjny. Każdy znajdzie coś dla siebie - Liga Angielska, Liga Polska, Liga Hiszpańska, Liga Mistrzów, Liga Włoska, do tego piłka ręczna w tym Liga Mistrzów. Jest co oglądać :) A jak chcesz filmy to w UPC masz VOD gdzie zawsze są nowości. Zasada dystrybucji jest taka: 1. Kina - jak się filmy zgrają w kinach to dopiero po kilku miesiącach trafiają do 2. VOD lub do wypożyczalni stacjonarnych - tutaj muszą zarobić na siebie więc miesiąc dwa są tylko w VOD 3. Kanały filmowe Premium (wreszcie część filmów trafia do Canal+ i HBO). Tutaj też muszą się opatrzeć i dopiero trafiają do stacji komercyjnych (TVN, Polsat). Jak się tutaj opatrzą to po jakimś czasie łyknie je TVP jako nowość :) A jak już nawet w TVP się opatrzą to wtedy trafiają do TV Puls czy TV4 czy innych mało znanych stacji. Cała procedura może trwać nawet 2-5 lat. Chcesz być na początku - idź do kina. Chcesz być na topie wypożycz film w VOD. Wolisz poczekać ? Gdzieś na pewno trafi ten film :)
Awatar użytkownika
sulek

sulek Wto Lut 18, 2014 11:22 am

spada im liczba abonentów, i starają się aby było ich jeszcze mniej :)
dzisiaj już wydzwaniają w super promocji o 10 pln droższej niż miesiąc temu
Awatar użytkownika
Marek24

Marek24 Wto Lut 18, 2014 12:27 pm

50 złotych za 6 kanałów?! Za tyle pieniędzy ja mam 100 kanałów.
Awatar użytkownika
sk

sk Wto Lut 18, 2014 7:20 pm

Gdyby dali tu nsport to bym sie zastsnowil
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Pon Sie 17, 2015 7:29 pm

Dokłanie! Poprzednio płaciłem 30zl/miesięcznie. Po "zmianie" zaoferowali mi to samo zdrożej za 35zł na co się nie zgodziłem a dziś otrzymałem telefon z nagrodą dla stałego abonenta i ofertą za 45zł/miesięcznie (17.08.2015 18:31 niech sobie sprawdzą). W końcu jak coś kosztuje 70zł za kilka kanałow to obniżka o 25zł to wielkaaa promocja. Zaoferowałem 35zł. Aż strach się bać. Kiedy wytłumaczyłem dzwoniącemu że oferują to samo za 50% drożej usłuszałem, żę jak chce sobie pogadać to mogę sam ze sobą... Nie będę tego komentował, ale po co dzwonią? Dziś nie dam 25zł. Podobnie HORIZON, reklamują bezpłatnie a oferują to samo o 20zł drożej. A kiedy mówię, że nie chce MyPrime (nie ma tam co oglądać) to cena i tak pozostaje ta sama. Same Cuda.
Awatar użytkownika
pfff

pfff Śro Paź 21, 2015 4:50 pm

no to już chyba lepiej sobie wziac pakiet sport i emocje w netii i miec wszystkie sportowe kanaly dostepne. placi sie grosze a wszystko jest.
Awatar użytkownika
wile e. coyote

wile e. coyote Wto Paź 27, 2015 6:01 pm

co to upc, jak w netii masz to samo a taniej? ja cały czas tylko siedzę przed telewizorem i oglądam filmy i inne wrzeczy i jak wleciał ten pakiecik canal+ prestige to już w ogóle ludzie zapomnieli jak wyglądam, hehe.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości