[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Nowi autorzy w „Przekroju”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fggh

Nowi autorzy w „Przekroju”

fggh Pon Lip 12, 2010 12:44 am

Mazurek? Tego bruko-dziennikarza do Przekroju? No to koniec dla mnie z kupowaniem "P"
Awatar użytkownika
piotras

Re: Nowi autorzy w „Przekroju”

piotras Pon Lip 12, 2010 8:46 am

Nie ma Najsztuba nie ma Przekroju
Awatar użytkownika
jerry f.

jerry f. Pon Lip 12, 2010 9:26 am

Podpisuję się pod komentarzami. Zejść z poziomu Najsztuba do poziomu Mazurka to oznaka, że chce się trafić do innego czytelnika niż dotychczasowy. Przykro mi, że decyzje podejmują ludzie nie mający pojęcia o rynku. Czy oni naprawdę myślą, że czytelnik Faktu zacznie nagle hurtowo kupować Przekrój dla Mazurka? Współczuję.
Awatar użytkownika
rewind

rewind Pon Lip 12, 2010 9:46 am

jako staly czytelnik Przekroju z kazdym kolejnym numerem bolesnie stwierdzam - coraz mniej do czytania, coraz wiecej pseudoautorskiej eseistyki. nowy wydawca zbyt latwo rezygnuje ze starej kadry. to byly prawdziwie "przekrojowe" piora, a teraz robi sie zbieranina znajomych i znajomych krolika. w minionym tygodniu porownanie Wprost i Przekroju wypadlo na niekorzysc tego drugiego tytulu. ogromna roznica w ilosci interesujacych tematow i jakosci samych tekstow!!! czarno widze przyszlosc Przekroju. a pomysl z nazwiskami nowych autorow na okladce tez jest powtorzony za Wprost ;-)
Awatar użytkownika
dziwna decyzja

dziwna decyzja Pon Lip 12, 2010 10:12 am

Mazurek jest kojarzony z PIS i to raczej z jego brukową, wulgarną częścią.

To może jeszcze do kompletu wezmą Ziemkiewicza, Janeckiego i Warzechę?
Awatar użytkownika
lordoftherings

lordoftherings Pon Lip 12, 2010 10:32 am

ja bardzo ciekaw jestem jak będzie przekrój z nowymi autorami..zobaczymy
Awatar użytkownika
Mikser

Mikser Pon Lip 12, 2010 1:13 pm

Fatalna okładka, no i ten Mazurek.
Pa pa "Przekroju".
Awatar użytkownika
jerry f.

jerry f. Pon Lip 12, 2010 2:57 pm

Hej, zapomnieliśmy o drugiej połowie pana Mazurka! A gdzie sie podziewa pan Zalewski? Wyraźnie widać, że P skręcił bardzo mocno na prawo i nie zmieni tego nawet drukowanie "Lubiewa" w odcinkach... Jestem ciekaw Miecugowa, a najbardziej mi szkoda Orbitowskiego, bo lubię jego książki.
Awatar użytkownika
MD

MD Pon Lip 12, 2010 5:52 pm

Nie za dużo tych odejść w 'Przekroju' ostatnio?
Awatar użytkownika
jeryyyy

jeryyyy Sob Lip 17, 2010 3:15 pm

Pseudoautorska eseistyka? Piszesz o Wprost, prawda? Nie ma prawdziwych przekrojowych piór?? Czyli kogo konkretnie? Czytaleś w ogole nowy Przekroj, specjalisto? Są tam wszyscy ludzie, ktorzy do tej pory pracowali w Przekroju. A nowe numery P. wypadają niestety o dwie klasy lepiej niż nowe Wprost, ktore probuja być po prostu wszystkim po trochu - Przekrojem bis, Newsweekiem bis i gazetą wyborczą bis. I zbieraniną znajomych królika :)
Awatar użytkownika
..

.. Pon Lip 19, 2010 11:59 am

Kupowałm Przekrój między innymi dla wywiadów Najsztuba :/ jest do niezastąpienia! Miecugow.. fajnie, ale będzie drętwo..
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości