WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kasia

Nowy film Krzysztofa Łukaszewicza „Orlęta. Grodno’39” w kinach od 9 września (zdjęcia)

Kasia Pon Lip 04, 2022 3:52 pm

Fajne zdjęcia, patrząc po obsadzie, to film zapowiada sie dobrze. To ważny temat, bardzo w naszej historii pomijany, dlatego tym bardziej cieszy, ze trafi do szerszego grona.
Awatar użytkownika
Agnes

Re: Nowy film Krzysztofa Łukaszewicza „Orlęta. Grodno’39” w kinach od 9 września (zdjęcia)

Agnes Wto Lip 05, 2022 10:05 am

Nareszcie film o sowieckiej agresji na Polskę. Plakat wygląda fajnie, obsada doborowa. Jest jeszcze Antoni Pawlicki, który potrafi grać w historycznych produkcjach. Super! Pamiętajmy i chociaż idąć do kina uczcijmy bohaterów.
Awatar użytkownika
Wera0

Re: Nowy film Krzysztofa Łukaszewicza „Orlęta. Grodno’39” w kinach od 9 września (zdjęcia)

Wera0 Nie Lip 31, 2022 8:15 pm

Ja na pewno przejdę się do kina. Film zapowiada się na prawdę dobrze. Jestem fanką filmów historycznych i po plakacie już widać, że będzie dobrze. Ci co obejrzą z pewnością nie pożałują. Świetna obsada.
Awatar użytkownika
Sandra

Sandra Pon Sie 01, 2022 3:45 pm

Dopiero, zobaczyłam, że muzyka Michała Lorenca, to już kolejny powód do obejrzenia.
Awatar użytkownika
Piotr S.

Piotr S. Pon Sie 01, 2022 4:39 pm

Zastanawiam się, jak ja bym postąpi, będąc w ich wieku, gdyby mi przyszło, żyć w tamtym czasie i miejscu. Na film na pewno się wybiorę. To obowiązek.
Awatar użytkownika
Matylda

Matylda Nie Sie 07, 2022 3:34 pm

Bardzo potrzebny temat, warto zapoznać się z wydarzeniami z 1939 roku. Polskie filmy historyczne wypadają bardzo dobrze, więc myślę, że zapowiada się kolejny kinowy hit. Czekam na wrzesień, wybiorę się z rodziną do kina!
Awatar użytkownika
Adam Z.

Adam Z. Nie Sie 07, 2022 3:41 pm

Film o młodych bohaterach walczących o wolność, bardzo ważny temat. Polskie filmy historyczne robią na mnie wrażenie, dlatego już nie mogę się doczekać wrześniowej premiery!
Awatar użytkownika
Sten

Sten Wto Sie 09, 2022 4:01 pm

Widziałem ostatnio Feliksa Mateckiego, grał w jakiś serialach jako mały grzmot, a tu proszę, rośnie nowe pokolenie aktorskie. Brawo! A film zapowiada się z niezłym rozmachem. Na pewno się wybiorę.
Awatar użytkownika
dzoena_k

dzoena_k Śro Wrz 14, 2022 9:32 pm

Byłam w kinie w miniony weekend, bardzo mi się podobał film. Bardzo realistyczne sceny walk, dobrze zekranizowana historia.
Awatar użytkownika
Romek

Romek Śro Wrz 14, 2022 9:36 pm

No właśnie, nigdy sie o tym szerzej nie mowiło, a juz nie mówię na historii, uczyłem się jej w latach 80′ to cichosza, aż strach. Jedynie Obrona Grodna hasło znałam i tyle, nawet nie wiedziałam, że takie dzieci tam walczyły...
Awatar użytkownika
dzoena_k

dzoena_k Nie Wrz 18, 2022 10:46 pm

głównymi zaletami filmu jest super obsada, bardzo dobrze nakręcone sceny walki i historia, okrutna i do bólu prawdziwa. Świetny film.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości