[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Nowy naczelny „Nowości” wycofał tekst krytykujący informacje w TVP. „Nie spotkałem się z taką sytuacją”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jurcyś

Re: Nowy naczelny „Nowości” wycofał tekst krytykujący informacje w TVP. „Nie spotkałem się z taką sytuacją”

jurcyś Pon Cze 21, 2021 11:59 am

Zacząłem notować nazwiska tych pisowskich nkwdzistów. po rebelii lumpów wywołanej przez PiS, trzeba będzie im wystawić rachunek z głupotę, sprzedajność i mentalną bolszewię.
Awatar użytkownika
Nostra damus

Re: Nowy naczelny „Nowości” wycofał tekst krytykujący informacje w TVP. „Nie spotkałem się z taką sytuacją”

Nostra damus Pon Cze 21, 2021 1:17 pm

Właśnie po to ks. Tadeuszowi własny uniwersytet, gdzie kształci własnych ludzi. Oni na jedno tupnięcie napiszą wszystko, bo we współczesnym świecie wojny toczy się i wygrywa w mediach, a nie zbrojnie. Niedługo zaczną pojawiać się artykuły, że Polacy dziękują czerniakowi za niszczenie ich dzieci. Tylko poczekajcie.
Awatar użytkownika
Finkadelic

Finkadelic Pon Cze 21, 2021 1:36 pm

Aż dziwi, że tutaj Pankracy nie ma nic do powiedzenia.
Np o wolności mediów czy słusznej linii którą ma partia.
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Cze 21, 2021 5:51 pm

I właśnie po to im są te dzienniki, by nie można było pisać prawdy, bo jest rządzącym nie na rękę
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Pon Cze 21, 2021 6:14 pm

"Finkadelic" napisał(a): Aż dziwi, że tutaj Pankracy nie ma nic do powiedzenia.
Np o wolności mediów czy słusznej linii którą ma partia.

To zdejmij mi szlaban na komentowanie w tym wątku.
Aha - i dorzuć sobie jeszcze z 50 lajków, bo słabo to wygląda.
Awatar użytkownika
Mb24

Mb24 Pon Cze 21, 2021 11:11 pm

„Przejdziem Wisłę, zdejmiem Wartę, bośmy (z)Pisowcami. Dał nam przykład Hebel dzisiaj, jak pracować mamy…”
Awatar użytkownika
Medioznawca

Medioznawca Wto Cze 22, 2021 12:04 am

Rozumiem, że komentarze piszą ludzie nie mający pojęcia o pracy w mediach. Gość mówi, że pracuje 21 lat w mediach i nie spotkał się z sytuacją wycofania tekstu... A zatem: albo jest przygłupem, albo kłamie. Naczelni bardzo często blokują teksty, bo to oni są z nich rozliczani. Pracowałem w wielu korporacjach medialnych i działo się tak ZAWSZE.
Awatar użytkownika
A łyzka na to niemożliwe

A łyzka na to niemożliwe Wto Cze 22, 2021 2:36 am

"Medioznawca" napisał(a): Rozumiem, że komentarze piszą ludzie nie mający pojęcia o pracy w mediach. Gość mówi, że pracuje 21 lat w mediach i nie spotkał się z sytuacją wycofania tekstu... A zatem: albo jest przygłupem, albo kłamie. Naczelni bardzo często blokują teksty, bo to oni są z nich rozliczani. Pracowałem w wielu korporacjach medialnych i działo się tak ZAWSZE.

Tylko co z tego, że pracowałeś w wielu w korporacjach, skoro głównie to siedziałeś na recepcji? Ja w redakcji nigdy nie spotkałem się z tego typu nadużyciem.
Awatar użytkownika
Komentator

Komentator Śro Cze 23, 2021 1:39 am

"Czupa czups" napisał(a): Szybko. I to nie koniec pewnie. Ciekawym jak to łyknął toruński zastępca Mariuszek Z.? Słyszałem, że stara, sie o bardzo stara wejść w łaski nowego pana. Jak to mówią pieniążek nie śmierdzi, nawet propagandowy. Tylko jak on tę wolność mediów studentom wytłumaczy? Pan Ryszard pisał tyle lat i teraz okazuje się, że źle?
Awatar użytkownika
Analityk prasowy

Analityk prasowy Śro Cze 23, 2021 1:22 pm

No tak, pisowcy znowu mają następnego dziennikarza z głowy, piszącego o nich tak jak jest! Uważają, że na tym polega repolonizacja mediów!
Awatar użytkownika
Ha-Ha-Ha!!!

Ha-Ha-Ha!!! Śro Cze 23, 2021 5:03 pm

W tych komentarzach są tylko przyjmowane te POZYTYWNE dla pana redaktorka, który się uskarża na BRAK WOLNOSCI SŁOWA!!! Inne wypowiedzi, KRYTYCZNE wobec redaktora W. właśnie w imię tej wolności się tutaj BLOKUJE.... Tak robią ci "obrońcy" wolności słowa! To przecież śmiechu warte, czyli warta...
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości